645 Shares 1951 views

Ilya Shakunov: filmografia, rodzina

Bo to jest ważne, pierwszy materiał oferowane do niego, a potem – dyrektor. Przyniósł skrypt odczytuje i rozwiązuje wszystkie problemy z reżyserem. I tylko z nim. Uważa on sam aktor teatralny, pomimo faktu, że w ostatnich latach teatr odgrywa tylko jedną rolę. Uwielbia się kłócić i nie lubi zależność od czegoś innego. Był wzorowym uczniem i ukończył studia z wyróżnieniem. Mimo to uważa, że nie można nauczyć sztuki play-działania, tylko nieznacznie poprawić już biorąc pod uwagę charakter umiejętności. On – jest Ilya Shakunov, filmografia, który może pomieścić wiele ról, tak aby inni młodzi aktorzy pasują doświadczyć zazdrość.

dzieciństwo

Jeden z najpopularniejszych aktorów kina rosyjskiego urodził się w gorącym sierpniu 1970 roku w jednym z najpiękniejszych miast w ZSRR – Leningrad. Jako dziecko, wydawał się nagle i poważnie zdecydował się na wybór swojego zawodu. Tak zaczął się uczyć w szkole w studio Igor Gorbaczowa aktora.

Studiuje w szkole udał się jak zwykle. Wkrótce Ilya Shakunov, filmografia, które jeszcze nie zaczęły uzupełniać ciekawy obraz, usłyszał swój ostatni dzwonek szkolny. Jeszcze ostateczna decyzja, aby przejść drogę aktorstwa nie przyszedł od razu. Po pierwsze to było przyjęcie do Instytutu Medycznego w Petersburgu, gdzie Ilya przeniesiona do LETI. Po zapoznaniu się trochę, zdał sobie sprawę, że nie było jego, lecz aby być ponumerowane w szeregach znanych aktorów naszych czasów – to co on pragnie z całego serca. Dlatego, wcześniejsze badania zostały porzucone. Przed szeroko otwarte drzwi LGITMiK.

Bezcenne doświadczenie życiowe

Jeszcze jako student Instytutu (Veniamina Filshtinskogo oczywiście), został uznany za jednego z najbardziej obiecujących młodych aktorów. Podczas studiów w czwartym roku, grał już, iz wielkim sukcesem, Chatsky w sztuce „Biada z Wit” Ilya Shakunov, filmografia który dopiero zaczyna się rozwijać.

Przed studiuje w Instytucie Teatralnym, Ilya Y. udało się nie tylko do nauki, ale trochę pracy – Odkurzacz (to jest napisane w jego historii zatrudnienia), strażak i palacz. Potuneyadstvoval nawet pół roku. Jest to ta część swego życia uważał za bardzo cenne doświadczenie życiowe, bez których w przyszłości byłoby znacznie trudniejsze. Shakunov pewien, że przyjście do szkoły w wieku dwudziestu jeden lat, był znacząco różny od siedemnastu studentów ich wewnętrzne treści i doświadczeń. Kiedyś w wywiadzie powiedział, że stało się to w dwóch filmach grać lekarzy. Więc nie tylko sobie wyobrazić, jak oni myją ręce, wykonują swoje obowiązki zawodowe, i tak dalej. Ilya Shakunov aktor, którego filmografia już od wielu lat jest przedmiotem zainteresowania jego fani, wiem jak lekarze robią. Ponieważ takich niuansów był w stanie dostrzec w wyniku doświadczeń.

Zapraszamy do Teatru dla młodzieży

Przychodzę 1996. Ilya otrzymał dyplom. dyrektor artystyczny Teatru Andrey Andreev zaprosił go, by stać się częścią trupy teatralnej młodzieży. To zajmuje bardzo mało czasu, a Ilya Shakunov, filmografia który zacznie być uzupełniane z niezwykłą szybkością, stając się jednym z czołowych aktorów teatru, mimo młodości. Pojawił się na scenie w „Dragon”, „Rusałka”, „mylić”, „Jesień Skrzypce”, „Master of rytmu” i wiele innych.

Nieco później, aktor, który był uważany za bardzo utalentowanego, zaprosił do Dramatycznego Teatru Bolszoj Tovstonogov. Kilka miesięcy udał się w tych murach prób, ale zostawić kina domowego Shakunov nie był gotowy, więc wrócił do teatru dla młodzieży.

Zagrał wiele różnych ról postaci do tej pory to właśnie te, które stały się tak drogie aktora na scenie. A teraz, mimo że za nim filmografia Ilya Shakunova imponujące wystarczającej występy zbyt wiele, a sam aktor teatru i kina w lecie już zamienił 45 lat, wciąż cieszy dalszy popularnością wśród widzów w bardzo młodym wieku, który z podziwu wytrwałość powoli zgrać zdjęcia swojego idola z trybun teatralnych.

Role w kinie

Po raz pierwszy na ekranie aktor pojawił się pod koniec 1993 roku. To był dramat „Stworzenie Adama”. Rola była mała, ale zauważalne. Kolejne lata przyniosły jeszcze kilka sugestii, że aktor szczęśliwie zaakceptowane. Powszechnie wiadomo, do tej roli nie przyniesie.

Potem przyszedł dwutysięczną roku, kiedy zaproponowano mu główną rolę w filmie Oleg Kovalev, „Dark Night”. Aktor miał ucieleśniać wizerunek fotografa o imieniu Imants, ekscentrycznego człowieka, który pochodzi uczucia dla dziewczynki. Shakunovu udało się stworzyć coś w rodzaju projektu graficznego roli – okrągłe okulary, długi płaszcz czarny kapelusz z szerokim rondem, szukać tego szaleńca. W czasie fotografowania obrazów stał się prawdziwym królem ciemności.

Na wszystkich festiwalach, które zostało przedstawione to zdjęcie, miała taki sam sukces. I krytycy w swoich opiniach z wielką ciepło mówił o Shakunova pracy. Niestety, nie masowa publiczność mogła docenić film, bo w wypożyczalni, nigdy nie opuścił.

Każda postać – część mojej duszy

Dwa lata później, były trzy nowe filmy, wśród nich – „Kamenskaya-2”, w którym grał osoby niepełnosprawnej. W przyszłym roku – kolejne filmy: „Trzy kolory miłości”, „Porwanie” i inne. Był tak zajęty pracą, że na planie było prawie dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Shakunov Ilya Jurewicz, którego filmografia obejmuje ponad sześćdziesiąt obrazów, uosabia obrazy filmowe odmiany, która absolutnie nie przypominają sobie nawzajem. Miał grać lekarzy, biznesmenów, a nawet maniaków. I każda postać starał się przekazać jakąś część siebie, jego postrzeganie świata i sytuacji.

W ostatnich latach rola Aleksandra Bogdanova w serii „Tabor”, major Aleksandra Varlamova w „Otchłani”, w kapłaństwie Iliodor „Gregory R.” Paul Ryazanov „Matryca jest przeznaczenie.”

Miłość, rodzina, dzieci

W każdym wywiadzie, kiedy Dziennikarzy zainteresowanych w swoim życiu osobistym, Ilya Shakunov, filmografię, którego rodzina od tego czasu jego popularność jest autentyczne zainteresowanie ze strony fanów jego talentu, mówi to samo: w życiu osobistym ma wszystko jest w porządku. Ożenił się długo, a jego żona jest aktorka teatralna i filmowa Anna Dyukova. Obaj spotkali się w ówczesnym Leningradzie Youth Theatre, a nigdy nie rozstał. W małżeństwie są one więcej niż 15 lat. Para ma dwójkę wspaniałych dzieci: córka Vasilisa dekady syn Makar – pięć. Jeśli Anna i Ilya spaść weekendu razem, będą kierować je jako rodzina, niedaleko Petersburga na jego daczy.