742 Shares 1004 views

Kto jest naprawdę matka dzieci Kirkorov?

Fani piosenkarki często zastanawiam się, jak mógł się urodzić samotny człowiek dzieci, którzy są matki Kirkorov dla dzieci, ich imiona i co mają płeć? Król rosyjskiej muzyki pop jest uważana za jedną z najbardziej popularnych i enigmatycznych wykonawców. Dość często, to wielka przyjemność rozmawiać z dziennikarzami i fanami, jest on zaangażowany w różnych programach i prezenty dla wszystkich, aby zobaczyć szczegóły dotyczące jego życia osobistego. Wraz z tym, jego osobowość była zawsze pokryte dużą ilością plotek i pogłosek.

Był czas, gdy artysta został oskarżony o fikcyjnym małżeństwie z diva rosyjskiego show-biznesu Alloy Pugachevoy, który miał podpisany do szybkiego postępu w twórczym karierze. Po zerwaniu z żoną oskarżony o homoseksualnej. A ostatnie kilka lat, głównym tematem rozmowy był nagły narodziny dzieci piosenkarza.

Wiadomość o narodzinach pierwszego dziecka

Rosyjski piosenkarz Philip Kirkorov wolą szokujące we wszystkich aspektach i dziedzinach życia i pracy, począwszy od strojów scenicznej, i zachowania własnej chwały. Radosne wydarzenie – narodziny swojej córki – podzielił się z publicznością koncert „Złoty Gramophone” 2011, raportowanie wiadomości prosto ze sceny. Organizatorzy koncertowe twierdził, że kilka minut przed strzelanie i artysta idzie na scenie otrzymał telefon. Po rozmowie piosenkarka zmieniła się znacząco w oczy, jego uśmiech świeciło, a raz na scenie, on szczęśliwie poinformował, że miał córkę. W tym czasie nie było wiadomo o tym, kto matką Kirkorov dzieci.

Natalia Efremova – Kim ona jest?

Król skandaliczne rosyjski pop Filipp Kirkorov otworzył jeden z osobistych tajemnic, które obejmowały historię narodzin swoich dzieci. Różnica wieku między Alla-Victoria i Martin jest tylko 5 miesięcy, który stał się również przyczyną plotek i spekulacji. Pomimo faktu, że dzieci wyrosły trochę, do tej pory nie jest znana nazwa teraz ich matki. Ale król sceny ujawnił dziennikarzom, a fani chrzestnej matki jego córki, która była bizneswoman Moskwa Natalia Efremova.

dzieci matka Kirkorov Zapalił się po raz pierwszy w zbiorze „Christmas” spotkaniach organizowanych przez Alloy Pugachevoy w grudniu. Odwiedzenie żeński spotkanie towarzyskie przyciąga wiele uwagi jej osobą. Głównie zaskoczony innym, bo wcześniej, że Król Popu starannie ukryta przed wszystkimi biologicznej i chrzestnej swoich dzieci.

W tej chwili już wiadomo, że dzieci Filippu Kirkorovu urodziła matki zastępczej, tak oficjalnie u dzieci tylko tata. Wykonawca realizuje, jak ważne dla dzieci, aby czuć miłość i przywiązanie matki, więc jest to bardzo poważny i odpowiedzialny przyszedł do wyboru chrzestnej do najstarszej córki. Wybór ten nie był znany każdemu, aż do ostatniej chwili. Nawet bezpośrednio na sakrament matka Kirkorov dzieci pozostawały w cieniu. Jednocześnie, wszystkie blisko do rodziny ludzi piosenkarza zapewniają nas, że Natalia jest częstym gościem w domu Filipa. Ona często spędza czas z dziećmi, a nawet nazwał ją „Mama Natasza.”

Biologicznych lub matką chrzestną?

Ostatnio Król Popu wyjaśnione i podane kontynuację historii chrzestnej swoich dzieci, po zaprosił gości do swojego budynku wiejskiej na Nikolina Gora prasie, a oni powiedzieli dzieciom o życiu z nimi „mama” Natasza. Po prostu potrzebne, że dziennikarze umieścić obok zdjęcie z Natalią i mało Alla-Victoria i poszukaj dużej liczby ogólnych rysów twarzy.

W ten sposób dziennikarze doszli do wniosku, że Yefremov – matka Kirkorov dzieci. Jak dla najmłodszego syna, jego urodzenia jest przypisana do rosyjskiego piosenkarza Anastasia Stotskaya. Takie wnioski zostały wykonane porównując wygląd pola i synka Nasty Martin. Bezpośrednie matki zastępcze mogą działać zupełnie różne kobiety, które umieścił jajko Natalie i Anastazja, Philip zapłodnionego nasienie.

Biografia możliwe matka

Podczas fotografowania następnego transferu dzieci Kirkorov, powiedziano społeczeństwu, że mają matkę. Singer nie zaprzecza sam ten fakt, lecz powiedział, że ich rodzina składa się z ojca, matki i dzieci, a także w ogóle.

Ta informacja ma fanów zaskoczyła gwiazdy i wielbicieli jego twórczości. Po okazało się, że w kręgu Philip mieć dobrego przyjaciela, który jest jednocześnie uważana chrzestną jego córki – Natalii Efremova.

Matka Kirkorov dzieci, biografia co jest dość ciekawe, że urodził się w Moskwie w rodzinie wojskowej. Otrzymała specjalnego tłumacza wojskowej i wzrósł do rangi porucznika. Wiemy również, że Natalia była oficjalna małżeństwo, gdzie urodziła syna, który ma już 20 lat. Od 1998 roku pewna kobieta wzięła swoją własną firmę, sprzedaży drogich markowych ubrań.

Przedstawiamy gwiazdy Natalia

Każdy wie, że Filip jest ściśle zegarki modę i zawsze uczęszcza pokazy mody i wystawy. Więc on spotkał się z Efraim, co prasa nazwany jako „Matka dzieci Kirkorov”. Natalia uważany za jednego z najlepszych przyjaciół gwiazdy na ponad 10 lat. Ich związek można uznać za czysto platoniczne, ale uderzające podobieństwo kobiety z Alla-Victoria generuje wokół tego wiele historie plotek i kontrowersji.

Plotki i spekulacje

Po publiczny występ na spotkaniu zorganizowanym Pugaczowa Natalia zdecydowała się ukryć przed oczami prasy i nie prowadzi do życia publicznego. Jeśli wierzyć plotkom, matka dziecięcy Kirkorov Natalia, zdjęcia co potwierdza dziennikarzy domysły, mieszka w jego domu i pracy z dziećmi. Z gwiezdnej ojcem jej dzieci, ona utrzymuje przyjazne stosunki związane z wychowywaniem dzieci.