754 Shares 8041 views

Adam Levayn i Behati Prinsloo: model ślub i wahacz

Behati Prinsloo – model z Namibii, anioł "Victoria Secret". W 2014 roku modelka poślubiła frontmana Adam Levine z Maroon 5.


Piosenkarz i model: klasyczny sławna para

Adam Livayn i Behati Prinsloo uważana za jedną z najpiękniejszych par: solista amerykańskiego zespołu złamał nie jedno serce, a najwyższy model w 2009 roku została uznana za jedną z najseksowniejszych kobiet świata.

Roman Levine i Prinsloo krytycy często w porównaniu do poprzedniej popularnej sojuszu: „frontman Maroon 5” był zakochany w rosyjskiej supermodelka Annu Vyalitsynu. W 2011 roku były one nazywane najbardziej żywy i sexy parę świata: zdjęcia gwiazd zdobił okładkę błyszczący mody Vogue.

Ale uczucia do Anny eksplodował i zniknął, a miłość Behati pozostaje bez zmian: w 2014, para sławna usankcjonować związek, ukrywa tajemnice ceremonii z dziennikarzami. Przed ślubem uczestnika w świecie pokazów mody i słynnej rocker spełnione 2 lata.

Cinderella Story Prinsloo

Sukces modelu kariera przypomina klasyczną bajkę Sharlya Perro: 15-letnia dziewczynka zobaczyła model oferowany środek studio i spróbować swoich sił jako modelka.

Ze względu na współpracę Behati Prinsloo z 19 domów, w tym Chanel, Dior, Lacoste, Moschino, Versace.

Teraz Behati reklamuje wariacje Seafolly plażowe.

Adam Livayn i Behati Prinsloo: Ślub

Singer i najwyższy model z wyprzedzeniem informowany prasę o nadchodzących zaślubin, ale sama ceremonia reporterów wejście było zamknięte.

Ślub odbył się w popularnej meksykańskiej gwiazdy miejsce dla pary – Los Cabos. Gratuluję nowożeńcy przyszedł do więcej niż 300 osób. Robert Dauni Jr. były widoczne wśród gwiazd., Koko Rosha, Dzhona Hill, Kendis Svanepul.

Po oficjalnej części wizyty w „Twitter” opublikowane posty o wzruszającej ceremonii. Przedstawić przeniósł Adama do ukochanej żony: „Behati – jedyny kocham bardziej siebie i wiesz co jestem niepoprawnym egoistą”.

Przyjaciel rodziny Dzhon Hill był nieoficjalnym liderem ceremonii. Puszczenie sprawy w ciężkości Suite adresu Hill był tak podekscytowany, kiedy Adam i Behati stanął przy ołtarzu, który był prawie oszukany ceremonię.

Ojciec top model – pastor z Namibii – powiedział głęboki talk pep córka i jej wybrańcem, wzywając do zachowania świętej unii między mężczyzną a kobietą, jak nakazuje Bóg.

Przed malowaniem Levine i Prinsloo wykonane pre-party w stylu meksykańskim. Goście zadowoleni z dania pikantne i pogratulował miłośników triumfalnie.

W Schafer oczyszczenie (gitarzyści Maroon 5) miał czarną hawajską koszulę. Panna młoda była w eleganckiej sukni przez Marchesa, a jej druhny były modele aniołów Victoria Secret.