608 Shares 4297 views

Dowiedzieć się, ile koty żyją

Koty są nasze zwierzęta, żyją z nami, zdradził nam, dać radość i szczęście. Czy wiesz, ile koty mieszkają? W rzeczywistości, jeden rok życia kota wynosi siedem lat człowieka. W każdym razie, to twierdzenie jest prawdą dla pierwszych pięciu lat. Kiedy kotek okazuje pół roku, jej rozwój jest równoznaczne z rozwojem trzy letniego dziecka. W ciągu dwóch lat, koty według ludzkich standardów byłaby obchodził swoje czternaste urodziny. Od najmłodszych lat kocięta uczą się nowych umiejętności i nawyków, które utrzymują się potem przez całe życie. Jest to bardzo trudne do reedukacji kota w ciągu dwóch lat, ponieważ została już utworzona charakter. W tym wieku, koty są już ustalone osobowość. Kot w tym wieku może już być w ciąży bez szkody dla zdrowia.

Do naszego żalu, koty są również starzenie. Starzenie się i nie towarzyszy pojawienie się siwych włosów i zmarszczek na skórze, podobnie jak ludzie. O starzejących się kotów pokazuje zmazanie i żółknięcie zębów, chociaż żółknięcie zębów jest możliwe i w młodym wieku tych zwierząt.

Dowiedzieć się, ile koty mieszkają, prawdopodobnie zdenerwowany, bo piętnaście lat – to nie jest tak dużo, a w tym czasie mamy czasu, aby przyzwyczaić się do jego gospodarstwa domowego, kochać je całym sercem. Kolejny znak, że twój kot jest starszy, jest oprzeć swoje zwierzę. W wieku kotów po prostu znika podskórną warstwę tłuszczu na plecach i wokół oczu.

Pytany ilu koty mieszkają, możemy śmiało powiedzieć, że żyją średnio o dziesięć do dwunastu lat. Ale są też koty, które żyją do piętnastu lat. Wśród tych zwierząt są też długowieczne, które żyją do dwudziestu – dwudziestu pięciu lat, a czasami dłużej. Guinness Book of Records została wprowadzona kota, który żył przez trzydzieści osiem lat i trzy dni. Pytany ilu koty mieszkają i jak przedłużyć swoje życie, można odpowiedzieć na to pytanie: miłujcie zwierząt, opieki nad nimi, dbać o nich, wtedy będą żyć długo i szczęśliwe życie.

Obecnie istnieje ponad sto ras kotów na świecie. Liczba tych zwierząt jest o czterdzieści milionów.

W zależności od gatunku, może to być inna odpowiedź na pytanie: Ile lat żyją koty. Jest to rasa, której członkowie, średnio żyje mniej niż ich odpowiedniki. Dla tej rasy to Persowie. Te koty są bardzo popularne. Koty perskie – prawdziwymi zwierzętami domowymi. Nie wiedzą, jak łapać myszy, podobnie jak ich głaskać, nie mają skłonność do agresji i złości. To jest bardzo kochający i wierny zwierzęta. Tak jak wiele koty perskie żyć? Ku naszemu rozczarowaniu, w ciągu dziesięciu lat, z przedstawicielami tej rasy zmiany związane z wiekiem zaczynają występować, Persowie zaczną wieku. Nawet jeśli są najlepszym sposobem troski o swojego zwierzaka, perski kot jest w tym wieku na nieuleczalną chorobę. Pamiętaj, aby prawidłowo karmić Persów, dotyczy to również członków innych gatunków. Uniknąć otyłości, która stała się ostatnio bardzo popularne wśród tych pięknych stworzeń. Dbać o jego wierni przyjaciele, miłości i docenić ich.

Koty perskie są średniej wielkości, kolor są zupełnie różne. Bardzo ostrożnie odnosić się do wełny tych zwierząt codziennie czesanie ze specjalną szczotką. Nieprawidłowa pielęgnacja w tych kotów płaszcz walcowanych na twarde guzki, które są bardzo trudne do grzebienia i wtedy, i swojego zwierzaka, proces ten nie dostarcza przyjemności.

Koty – to inteligentne, niesamowite stwory, którzy są zawsze gotowi do pomocy, podnieść na duchu i przynieść radość. Są bardzo lubiący dzieci, oddany do ich właścicieli, a nawet w stanie usunąć negatywną energię. Jeżeli jesteś samotny, pamiętaj Zayed w domu urok.

Ile żywo rybki w akwarium?
682 shares 6185 views
Charakter kotów syjamskich
838 shares 6883 views
328 shares 4965 views