331 Shares 2064 views

Syn Talkova: biografia, kreatywność. Igor Igorevich Talkov

25 lat temu, został zabity przez popularnego artysty I. talk. Jak wiecie, był dziedzicem, którą bardzo kochał. Chcesz wiedzieć, gdzie jest syn Igor Talkova? Czy jesteś zainteresowany w biografii, życia osobistego Man? Jesteśmy gotowi do udzielenia wyczerpujących informacji na temat jego osoby.

Historia miłości rodziców

W lipcu 1979 roku, Talkov Igor Władimirowicz udał się do Moskwy „Metelitsa” kawiarni. Zazwyczaj były zamiar czarnymi zakresie marketingu. Piosenkarka również poszedł do kawiarni z przyjacielem, po prostu odpocząć. Ubrany był bardzo stylowy – podarte dżinsy i długi płaszcz. Igor następnie wokalista „Kwiecień”, grany w stylu jazz-rock, nosił brodę.

Singer i jego przyjaciel zauważył grupę dziewcząt, którzy siedzą przy stoliku obok. Zwłaszcza talk lubił drobna brunetka o migdałowych oczach. Było Tatiana. Zaprosił dziewczynę do tańca. Tanya odmówił. Ale Igor był w stanie jej przekonać. Pod koniec wieczoru wymienili numery telefonów.

Talk codziennie nazvanival lubił dziewczynę. Kto zatem był Tanya? 19-letni kosmetyczne profesjonalnie szyte ubrania. Dorastała bez ojca, więc ostrożny płci męskiej.

Natomiast Igor mieszkał w Moskwie, potem spanie w siebie, potem drugi. Po upływie sześciu miesięcy od dnia miłością Tanya udał się do matki i umieścić go przed faktem, „Igor będzie mieszkać z nami.” Dominująca nie odwieść córkę od tego kroku. Włożyła w pokoju Thani starej kanapie.

oficjalna małżeństwo

W 1980 roku kochankowie byli małżeństwem. Triumf okazało skromny, ale zabawa i niezapomniany. 14 października 1982, Tatiana i Igor pierwszy zostali rodzicami. Urodził się jako syn ogóle. Chłopiec, zdecydowano się nazwać na cześć ojca – Igora. Ze względu na napięty harmonogram talk piosenkarka nie mogła spędzać dużo czasu ze swoją rodziną.

dzieciństwo

Tatyana i Igor małżeństwo trwało 11 lat. W ciągu ostatnich 2-3 lat żyli jak brat i siostra. Piosenkarz miał inne kobiety, z którymi się poznał gastrolyah.Suprugi nie złożyła pozew o rozwód i poszedł do domu nie tylko z powodu jego syna. Igor dusza w nim doted. On przypięty wielkie nadzieje na spadkobiercę.

Talk kontrolowana wydajność swojego syna. Ukarał chłopca za złe oceny i pochwały za „cztery” i „pięć” w dzienniku.

Raz widział piosenkarkę w podręczniku Igorka „native słowo” obraz Aleksandra Newskiego jako mistrz wartości i ideałów komunistycznych. Następnie słynny artysta potomstwo zakaz uczęszczania do szkoły. Talk Sr. zdecydował, że jego syn powinien otrzymać wykształcenie w domu. Doszli do mieszkania nauczyciela i wychowawców. Nasz bohater jest znudzony bez kolegów. Tak, i jako jedyny uczeń, który miał odpowiedzieć na każdej lekcji, to również nie jest szczególnie lubiany. Ale słowo ojca – prawo.

Igor chciał jego spadkobierca nie piosenkarka i sportowiec. Dlatego syn Talkova długo odwiedził sekcji taekwondo.

tragedia

06 października 1991 – data naszego bohatera nigdy nie zapomnę. Po tym wszystkim, gdyby stracił natywną i ukochanego – jego ojciec, który był dla niego przykład i wsparcie. Igoryok w tym czasie był tylko 9 lat. Jednak chłopiec zrozumiałe, że oznacza śmierć. Warto mieszkać na tragedii.

W tym dniu, talk piosenkarka przybyła w Petersburgu na koncert kompilacji. Musiał wyjść na scenę po Aziza. Ale piosenkarz dał mu wniosek o zmianę miejsca. Talk nazywa dyrektor garderoba Aziza, Malahova Igorya. Między mężczyznami przyszedł słowną potyczkę. Strażnicy przyniósł piosenkarza Małachow.

Kilka minut później w tej samej szatni biegł administratora Valery Shlyafman. Krzyczał, że dyrektor Aziza uzbrojony w rewolwer. Talk poszedł na korytarz i zobaczył Małachow utrzymuje jego strażników na muszce. Bójka wywiązała. Rozległy się strzały. A minuty Talkov Igor spadł na podłogę. Kula trafiła go w serce. Szans na przeżycie piosenkarza nie było.

Po pierwsze morderstwo oskarżony Talkova Małachow. Ale po dokładnym zbadaniu okazało się, że śmiertelny strzał do Igor zrobił Shlyafman. Do czasu, gdy administrator już udało się uciec do Izraela.

muzyk

Do 15 lat Igor Igorevich Talkov (Jr), a nie myśleć o karierę muzyczną. Pewnego dnia natknął starego syntezatora, który należał do jego ojca. Nastolatek próba opanowania instrumentu. Ale w końcu, uczestniczących w kursach specjalnych.

Po szkole, człowiek łatwo naukę w Instytucie Sztuki Współczesnej. Ale studiował tam tylko 2 miesiące. Sam Igor wziął dokumenty. Później, talk, Jr. został studentem Uniwersytetu Moskiewskiego Kultury i Sztuki. Instytut ten jest również syn słynnego piosenkarza nie jest zakończona.

W 2001 roku nakręcił swój pierwszy występ przed publicznością. Igor wziął udział w koncercie zorganizowanym w Kremlin Palace na cześć S. talku. Facet grał piosenka „Będę z powrotem.” Ludzie w hali, ciało prowadził gęś. Po tym wszystkim, przed nimi to ich idol, tylko młody. To samo przyjemny głos, tak samo atrakcyjny wygląd. Widzowie stojący odcinaj Igor kulisy. Mają długie brawa i krzyknął „Bravo!”

W 2005 roku nasz bohater wydała swój pierwszy solowy album, „Musimy żyć.” W sprawie utworzenia rejestru, pracował z producentem Vasiliem Kozlovym. Po roku w sprzedaży drugi album „Pure stawów”. Igor I. przepiórki słynne kompozycje ojca i nagrane utwory na swoich niepublikowanych wykraczają mało znanych wierszy. W tej chwili w przygotowaniu materiału muzycznego facet pomógł innych znanych osobistości grupy „The Golden Age” i „Slide”, „artysta Pascal i.

Od 2009 roku Igor była tradycja. Na czym to polega? Każdego roku, w dniu zabójstwa ojca (6 października) na schodach Pałacu Sportu „Jubileuszu” (St. Petersburg), daje koncert jego pamięci. To właśnie po raz pierwszy, nasz bohater nie miał czasu do wydawania uprawnień do posiadania takich zdarzeń. Ale koncert nie anulować. Można powiedzieć, że Igor wziął go nielegalnie.

Sekciarskie czy nie?

Talkova syn – młody człowiek z jego osobliwości i dziwactw. Wokół jego osoby spacery wiele plotek. Niektórzy ludzie uważają, że jest sekciarski. Czy to prawda? Teraz już wiesz o tym.

Kilka lat temu, Igor Igorevich Talkov zorganizowało filozoficznym aktualny „MirImiR”, aby zjednoczyć ludzi, którzy chcą rozwijać się hitem. są one również z tej samej grupy nazwa powstała. Lyrics – religijnych. Wiele witryn „MirImiR” nazywa sektą. Jednak definicja ta nie jest odpowiednia dla przepływu zorganizowanej talku, młodszy. Po tym wszystkim, ludzie mogą w każdej chwili opuścić stowarzyszenie, nie są one wymagane żadnych nakładów finansowych.

syn Talkova kocha piercing, dredy i ciężkiego rocka. On rośnie włosy długie, które czasami zebrać w kucyk na karku. Ale aby ozdobić swoje ciało tatuażami facet nie zamierza.

osiągnięcia

Talkov Igor Władimirowicz trakcie jego trwania był niezwykle popularny piosenkarz. I został zbudowany po śmierci rangi legendarnych artystów rosyjskich. Piosenka „Pure Stawy” i „Letni deszcz” stało się popularne przeboje.

syn Talkova To nie może się pochwalić taką samą sukces i ogromną armię fanów. Jednak ma pewne osiągnięcia w przemyśle muzycznym.

W 2005 roku nasz bohater brał udział w pierwszym festiwalu laboratoryjnej Rock „DQAF”, która odbyła się w Moskwie. On wykonał piosenkę „Ten świat” w nowoczesnej obróbki. Profesjonalne jury doceniło talent i kreatywność człowieka. W efekcie, talk, Jr dało drugie miejsce.

Dziś skład Igor można usłyszeć na największych rosyjskich stacji radiowych – „Chanson”, „gwiazda”, „Radio Rosji” i innych.

opinie

Wielu komentatorów muzyczne oglądasz następcę kreatywności znanych nazwisk. Zgadzają się na to, że Igor nie można prześledzić nonkonformista i buntownicze nastroje ojca. Jednocześnie mają one podobny ton głosu, intonacji i szczerości.

Do tej pory, facet nie odważył się spełniać niektórych kompozycji papieża. On na pewno nie śpiewam tak, jak chcesz. Tak więc młody człowiek przeszedł na żądań ojca na siebie. A więc ma wszelkie szanse, aby stać się ważnym wydarzeniem na rosyjskiej scenie.

Syn Igor Talkova: miłość życia

Nasz bohater jest repliką ojca. To nie chodzi tylko o podobieństwie. Mają te same gesty, mimikę i rozmawiać sposób. Igor, a także słynny tata jest kochliwy charakter. Nie ma żadnych konkretnych ideały kobiecej urody. Mógł podoba jako blondynka i brunetka.

We wczesnych 2000s, Igor Talkow Jr. spotkał uroczą dziewczynę o imieniu Anastasia (profesjonalny artysta). Po kilku miesiącach, para zaczęła żyć pod jednym dachem. Czerpali inspirację ze sobą. Wkrótce Igor i Anastasia sformalizowane relacje. Jednak to małżeństwo nie trwało długo. W 2005 roku para rozwiodła się. udało im się pozostać w przyjaznych stosunkach. Anastasia zachowało słynne nazwisko. Nasz bohater nie był przeciw.

rodzina

Przez pewien czas, Igor Igorevich Talkov był w stanie kawalera. Miał romans z młodym i pięknych dziewczyn. Ale jego nastawienie do życia zmieniła się po spotkaniu z Svetlana Zimin. Już w drugim terminie faceta zdałem sobie sprawę, że jest to jego druga połowa. Po kilku miesiącach w miłości pobraliśmy się w jednej z rejestratora Petersburgu. Z bujnej żoną ślubu odmówił. Oni zorganizowali uroczystą kolację w restauracji, zapraszając bliskich przyjaciół i krewnych.

To Sveta Igor Talkow Jr. znalazł prawdziwą rodzinę. W lipcu 2011 roku, jego żona urodziła pierwsze dziecko – malutką córkę. Dziecko ma piękną nazwę rosyjskiego – Barbara. Młody ojciec otoczyła ją z uwagą i starannością. On swaddled córkę, wykąpał się i położyć do łóżka, śpiewając kołysanki.

W maju 2013 roku, rodzina talk stało potem uzupełnianie. Aby zapalić długo oczekiwany syn. Spadkobierca nasz bohater o imieniu Światosław. Nawiasem mówiąc, dziecko stało chrzestna piosenkarka Aziza. Niektórzy znajomi i krewni skazanego Igora dla tego wyboru. Wszakże wielu Aziz został oskarżony o udział w śmierci Talkova starszy. To właśnie nasz bohater nigdy nie uwierzyć. Uważa on, że jest to dobry i przyzwoity kobieta.

obecny

Jak syn Igor Talkova? W październiku miał 35 lat. Uważa się wzorowym ojcem rodziny. Młody człowiek próbuje jak najwięcej czasu spędzać z żoną i dziećmi. Mieszka ze swoją rodziną w Petersburgu. W Moskwie, Igor jest wyłącznie do pracy.

Nasz bohater nadal pisać piosenki, występy w klubach i na zewnątrz obszarów miejskich. Często zdarza się, że została zaproszona do udziału w filmie danego serialu. To jedyny spadkobierca Talkova starszy nie spieszy się do porozumienia w sprawie wszystkich wniosków. Bierze udział tylko w tych programach, które nie powodują szkody dla jego reputacji, a nie bezcześcić pamięć o ojcu.

Konkludując

Pisaliśmy, że kiedy się urodził, gdzie studiował i jak budować karierę tylko syn Talkova. Biografia i życie osobiste Igora zostały szczegółowo przeanalizowane przez nas. Życzymy mu, aby być godnym następcą dobrze znanych nazwisk, zachowując swoją indywidualność!