167 Shares 6311 views

Ciekawą opowieść w nowej drodze do obozu

Zarówno dorośli jak i dzieci bardzo podobnie jak bajka w nowy sposób. Obóz letni wypoczynek dla dzieci napisane wiele humorystycznych występów zmian, miniatury. Chłopcy sami skomponować skrypty i szczęśliwie przedstawiają działanie na scenie.


Słynna baśń w nowy sposób

Na obozie są wspaniałe wydarzenie zabawy, gdzie dzieci bawią się na własnych scen. Może to być konkurs na najlepsze wykonanie lub wydarzenie, podczas którego wszyscy uczestnicy są zaproszeni do wykonania każdego zadania. Na przykład, taka bajka w nowy sposób na obozie jako „Aladyna Magic Lamp”, „tysiąca i jednej nocy” i „Żaba Księżniczka”, po prostu może zawierać elementy konkurencji – zarówno sportowych i intelektualnych. To dobrze pasuje tutaj, a program koncertu. I jako jury lub służyć królowi Shahryar z jego poddanych: astrolog, doradców i sędziów lub Bag of Bones z Baba Jaga i innych przerażających stworzeń. Ważne jest, aby prowadzić jury przygotować kostiumy – będzie to z pewnością sukces z publicznością.

Żartuje z dzieł Puszkina

Dla scenariusze imprez i festiwali dziecięcych będzie również istotne przebudowany „Bajka o carze Sałtanie …”, „Bajka o Złotej Kogucik” i innych. tale Puszkina w nowy sposób na obozie – wariant oszczędny. Każda nowa konkurencja zdarzenia epizod może być ogłoszone trochę poetycki fragment, przypominający stylem opowieści genialny poeta.

Trzy zespoły z yumorkom

Zebraliśmy tutaj tego wieczoru.

Postanowili zażartować,

Wszyscy się śmieją. brykać

I tu zostały wprowadzone –

Sędziów, widzów, gości.

Krótki konkurencja skrypt „Povaroshka”

Dla takiej wspaniałej imprezy będzie podejście bajkę „The Gingerbread Man” w nowy sposób. Rozpoczyna się konkurs na mistrza pomysł będzie etap – Bun. On powinien być ubrany w Baron renesansu: w krótkich spodniach z zespołów elastycznych Poniżej zielonego z więzów na szyi i kapelusz z piórkiem.

Uwagi wstępne prowadząc

Przedstawiłem wam, moi przyjaciele:

Baron von Gingerbread Man!

(WaŜoną luksusowy łuk)

i

Słyszałem – konkurs tutaj z wami.

Wskoczyłem na konia raz,

Pobiegłem przez pola, lasy …

Poznałem królika, lisa,

Niedźwiedź i wilk, ale mam je wszystkie

Zafascynowany, śpiewali. sukces

To był wielki! nawet bestia

udało mi się zrozumieć, co Baron

Background-kok – no blagier!

I – to prawdziwy mistrz, tak!

Mam hobby mam – jedzenie!

Nic nie może równać się ze mną:

Ani człowiek, ani zwierzę, ani ptak!

Stara historia w nowy sposób

Zdobądź nowy układ tutaj!

Więc daję scenę –

Uczestnicy marszu na arenę!

Jeżeli spodziewają się konkurencji między zespołami, to byłoby właściwe w tym momencie zaoferować je wprowadzić się do siebie nawzajem i publiczności. Powinno to wyglądać jak miniaturowe reprezentacji, wydajności, tak jak to się dzieje w KVN. Jury powinien ocenić wydajność.

Konkursy dla „Povaroshki”

Pomoc sędzia Koloboks będzie zając, wilk, niedźwiedź i lisa. Zając oferta marchew pocierać od prędkości i Wilk – wyciąć i ozdobić kanapki z kiełbasą. Miś ma do zaoferowania czyste pomarańcze i Fox – ziemniaki obrać. Ponieważ podstawą składania umieścić historię w nowy sposób, zabawne epizody będą niezwykle istotne. Mogą być „Moving” wydarzenia i postacie z innych prac.

Śmiech i humor są mile widziane!

Na przykład podczas zawodów Zając Wilk jest przekształcany w postać z kreskówki „No, czekaj!” Will poskarżyć się na niego … i dostać się na czoło ogromnej stołówce kadzi! Oczywiście, jest to tylko imitacja wpływu, ale Wilk krzyknął gniewnie: „Dobrze, zając, chwileczkę!” I Fox, delikatnie klepiąc go po głowie, spokój:

Przyjdź ścigać go, wilk!

Dobrze wiesz dużo o u świń,

I czerwone czapki nie są uznawane,

Tyle, ile się dało, jeden, jem.

A siedem dzieci?

(Wilk łamie w gniew grozi pięść Fox).

– Zamknij się!

Nie trzeba pamiętać tutaj,

Jak parzona w kotle,

Jak nagle rozerwał brzuch mnie …

I w tej historii tylko dlatego,

Ja … hit jarzmo

jego ogon w lewo na lodzie …

(Biedny człowiek odwraca się do publiczności i artystów i pokazuje tyłek poszarpaną hvostishko. Wszyscy się śmieją, wskazując na głupie palców wilk. On oburzony, potrząsnął pięści nad głową).

Tak! Dobrze, dostać siniaka sam !!!

(Wilk rzuca się na Fox pięściami).

zawody sportowe „Mamy wyciągnąć rzepę!”

Jako jeden z konkursów w skrypcie odcinka mogą być użyte pod nazwą „bajce” Rzepa „w nowy sposób.” W czasie walki z lisów i wilków słychać melodię-call. Ołów dostaje telefon komórkowy:

– Tak, zamknij się! telefon

Wywołanie … Witam! baron

Background-kok! Co rzepa?

Rozwijać swoją Dedkova …

Wszystko jasne! Cóż, będziemy Ci pomóc –

I będziemy mogli wyciągnąć rzepę!

Do konkursu wymagane grubą linę, która jest związana w środku fałszywej rzepa. Zespoły zajmują końce liny i pociągnąć. Po czyjej stronie w ciągu dwóch ruchów minut rzepy z etykiety, a zespół wygrywa tę konkurencję, odbierający zasłużone punkty.

Collective gra z publicznością

Podczas szkolenia uczestnicy w jednym z góry może być przeprowadzona z sali gier. Na przykład, zabawa idzie praktyka śmieszne Song-przerobienie „Orange Sky”. Po pierwsze, prowadząc chór śpiewa w nowej interpretacji. Jego asystent trzyma plakat publiczność, która pokazuje, że to, co śpiewa w piosence. Wskaźnik powinien być pokazany w obiektach obraz, po tekście. Chłopaki słucha piosenki, a potem śpiewać sami, obserwując wskaźnik.

A czerwony słoń z zielonymi nogami,

Liliowy koń ogona purpurowe.

Paski i kratkę żyrafa hipopotam,

A niebieski krokodyla pod różowym moście!

Można zorganizować konkurs wśród widzów, wykorzystując tę piosenkę. Na przykład, po czołowym wrony słowo raz, aby wywołać pożądany z widowni, który próbuje powtórzyć numer – od plakatu porad nie powinno być zaniechane.