730 Shares 3761 views

Jak uszyć spódnicę z rękami. Jak uszyć spódnicę ołówek z rękami

Jest nie do pomyślenia, że we współczesnej kobiecej garderoby nie była spódnica. I w zależności od stylu ubioru, możliwe jest, aby stworzyć zupełnie różne obrazy. To spódnica kobiet sylwetka staje się tak wyrafinowane i subtelne kontury, które są tak kuszące poglądy innych. Ponadto różnorodność modeli pozwala podnieść, że styl, który podkreśli godności wszystkich kształtach i ukrycia ewentualnych wad.

Jednak zdarza się, że różne cechy fizyczne sprawiają, że wybór bardzo potrzebne ubranie trudne. Często z tych, z jakimi borykają się posiadacze szerokich biodrach i talii osy lub po prostu dużych pań. Jak być w tej sytuacji? Porzucić spódnice lub zdecydować się na indywidualny krawiectwa? Zamów spódnica może być w studiu, ale jeśli istnieją przynajmniej niektóre umiejętności do pracy z maszyną do szycia, to zadanie jest proste w obsłudze na własną rękę. Chodzi o to, jak uszyć spódnicę z rękami, i zostaną omówione dalej.

Jak zrobić wzór

Pierwszym krokiem jest skonstruowanie wzór spódnicy, za pomocą którego można symulować dowolny styl. Tak więc, w celu opracowania podstawowego wzorca, należy usunąć następujące pomiary z ciała: talia, biodra i długość produktu. Ponadto, wszystkie pomiary muszą zostać przeniesione do papieru lub folii do budynku. Tylny i przedni panel spódnica budować oddzielnie. Do tworzenia wzorów będzie potrzebny jest długi linijki i marker, który również wyciągnąć polietylenu lub papier.

Budynek wzór spódnicy

Budowa rozpocznie się, narysuj prostokąt. Jeden z boków jest równa długości gotowego produktu, a z drugiej – połowie obwodu pomiary stawów biodrowych. W dolnym wierszu przyszłej strukturze i przepoławiać boku, dwa centymetry dodając do otrzymanej wartości, ustawić punkt na linii. To samo należy zrobić na linii talii i połączyć kropki. Jest to prosty boczny szew w artykule, większość – spódnice tylny panel, dolny – przednim.

Następnie, poczynając od górnego poziomego powinna wynosić 18-20 cm pionowo w dół i jest ułożony równolegle do linii ud dna i pasa. Aby uszyć prostą spódnicę z rąk, trzeba wypełnić wzór, ale tylko górna problem jest zrobić na szablonie. Według bioder każdy z paneli podzielony jest na pół, a obliczenie różnicy między bioder i talii, rozprowadzać tę wartość do rejestracji i lotki szwie bocznym. Aby uszyć spódnicę ołówek z rąk, być na bocznym szwie do odwrotu od bioder w dół 5-6 cm i narysuj prostą linię na dolnej części szablonu, odchodząc od głównej linii 3-4 cm. Zawęża szew boczny powinien być na obu częściach.

modelowanie

W rzeczywistości, wzór prosto spódnica jest podstawowy szablon profesjonalne frezy są wykorzystywane do tworzenia nowych stylów. I wtedy pojawia się pytanie, jak uszyć spódnicę z rękami z różnego rodzaju ulg, fałdy i model linii, tylko wykroju do prostego cięcia. I cała tajemnica tkwi w symulacji, w której obrabianego produktu do bezpośredniego zaznaczyć wszystkie niezbędne niuanse.

Na przykład, aby mieć na model produktu szwy ich pierwszy zaplanowano na szablonie, a potem całość cięcia wzdłuż obrysu wzoru. Jeśli planuje się fałdy na spódnicy, wówczas pozycja i zaznaczać, wycinać, pchanie elementów do wymaganej odległości i wzór jest ustalony w tej pozycji. Podobnie modelu i połączenia ze zwiększeniem kliny produktów w dół. Planowana tej linii reliefowej cięcia wzoru na elementy i na pewnej wysokości od żądanego stopnia, aby odpowiednie dodatki.

Do konstruowania wzorca tulipan spódnice rozkładu umieszczenie nacięć w linii pasa do spodzie produktu i tnie je przed osiągnięciem krawędzi około 0,5-0,7 cm. Następnie, kawałki naciskają na głębokości zagnieceń. Warto zauważyć, że takie klipy można czerpać z różnych punktów widzenia, co pozwala symulować spódnica tulipan, co czyni go bardziej interesującym.

Najprostszym rozwiązaniem, aby symulować rdzeń Pattern – jest budowa spódnicy, zawężone. Na osobliwości jego cięcia wymienionych wcześniej. Z takiego produktu musi radzić sobie nawet początkujący kochankę, bo szyć spódnicę ołówek z twoich rękach jest bardzo prosta.

Jak wybrać tkaninę

Wybór materiału z którego wykonana jest osłona – jest jednym z najważniejszych i najważniejszych etapów całego procesu, ponieważ zależy ona od wyglądu tkaniny produktu. Odgrywa ważną rolę i akcesoria, a mianowicie należy zakupić specjalny zamek błyskawiczny i spódnicę pary płaskich pugovok dla łączników.

Tkanina powinna być wybrana w oparciu o styl i sezonu, w którym produkt będzie noszony. Na przykład, do produkcji spódnice w prosty fałd może być stosowany jako obcisłych strojach i lekkich tkanin, ale dla cut „tulipan” powinny podjąć solidną sprawę, że to będzie dobre, aby zachować kształt. Dla modelu rozszerzonych klinów spadkowych, tzw lat, konieczne jest, aby wybrać materiał, który pasuje dobrze w fale i zgięcia, a na prostej spódnicy powinny dać pierwszeństwo materiałów z ciekawym tkane przędz lub ozdoby.

Jak uszyć spódnicę dziecko

Szyć spódnicę dziewczyny po prostu ręcznie. Nie ma potrzeby, aby wziąć ogromną liczbę mierników, ponieważ co do zasady, wszystkie dziewczynki są zaokrąglony brzuch i biodra w tym samym czasie nie wyróżniać, więc trzeba będzie jedynie obwód talii i długości gotowego produktu. Najbardziej udany model do figury dziecka jest uważany spódnica z małym Basków talii i obszernych plis na głównych pasm.

Cięcie takiej przepony nie powodują trudności. Bałamutka powinien składać się z dwóch części, która jest równa połowie objętości pasa + 3cm wolne dopasowanie i 2 cm dodatki dla złączy o wysokości około 15 cm (to wielkość jest już włączony do przetwarzania produktów skręt góry gumy). Dolną część produktu powinna być dwa razy szersza, więc można położyć pięknej fałdy. Mogą być bantovymi, jednostronne lub licznik. Każda z tych opcji będzie dobrze wyglądać na młodej dziewczynie.

Inne style spódnice dzieci

Prosto noga siedzieć dobrze na dziecko tylko wtedy, gdy jest przyszyta spódnica z wieloma kieszeniami i ozdobnymi szwami różnych produktów, jak denim. Również, że dziecko może mieć spódnica-słońce z rąk i podnieść go na gumie. Wyciąć ten model jest łatwy, najważniejsze – aby narysować dwa okręgi na tkaninie. Obwód powinien wynosić co obwodu pasa, a druga musi być umieszczony w odległości równej długości spódnicy. Z takim produktem cięcia płynnie, trzeba tylko zszyć z góry przenośnika taśmowego z gumką i dolnej części uchwytu. Innym dobrym rozwiązaniem dla dziecka – to warstwowych spódnica z wielu falbanek.

Jak uszyć spódnicę-pack

Można tworzyć własne ręce, a taki ciekawy produkt jako spódnica-pack, który jest z pewnością zadowolą każdą dziewczynę. Na to trzeba uzyskać szeroki elastyczny zespół, równą długości objętości talii dziecka, a około 10 metrów tiulem. Pierwszy zespół usieciowany kauczuk, zamykając go na okręgu, a następnie przystąpić do cięcia tkanki. Warto zauważyć, że podczas mocowania materiału z gumką wyciągnął go trochę, więc należy dokonać obwód pasa około 5 cm mniej niż dziecka pomiarów.

Cięcia tiulu, że cały materiał należy pociąć na paski o szerokości 15 cm i długości równej wysokości gotowego produktu pomnożona przez dwa + 4 cm. Po pocięto netto, można przystąpić do tworzenia spódnicy. Sposób połączenia jest to, że taśma z tiulu trzeba związać około gumy tak, że wolne krawędzie tej samej długości. Warto zauważyć, że strona nie powinna być zbyt ciasne, elastyczne nie powinny być wygięte i zdeformowane, ale w tym samym czasie, tkanina powinna być zabezpieczona.

Wiedząc, jak uszyć spódnicę z rąk, można tworzyć piękne rzeczy z kombinacji różnych kolorach. Na pasa spódnicy będzie wyglądać wielki łuk satynowy lub kwiat tekstylnym.

krawiectwo etapy

Jak uszyć spódnicę z rękami, po zakończeniu wzór? Niezależnie od modelu, należy znać kilka podstawowych zasad, które przedstawiają się następująco:

  1. Podczas cięcia należy dodać do szew dodatki (na krawędziach – 1-1,5 cm do dolnego rąbka – 4 cm).
  2. Montaż wszystkich części może być wykonane tylko wtedy, gdy wszystkie prace wykonywane są z przodu iz tyłu banerów, t. E. Po pierwsze trzeba uszyć zamek i umieścić wszystkie kieszenie i inne okucia.
  3. Przed przystąpieniem do projektowania szwach bocznych, muszą neaten na overlock.

Uszyć spódnicę z rękami, wzorce, z których są wykonane przez siebie – to nie jest tak trudne, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. A jeśli udało się narysować wzór, następnie praca bezpośrednio szycie nie powinno sprawiać trudności. Najważniejsze jest, aby nie zatrzymać w połowie drogi.