775 Shares 9844 views

Ażurowe szprychy obręczy: schemat i opis dla trójkątnej chusty wzór

Knitting szprychy felgi – to dość specyficzna praca, że potrzebne do udekorowania gamę produktów: od sukienki i spódnice na szale i chusty.

Granicy zwany wąski tkaniny ze wzorem, który różni się od głównej części. Istnieją dwa sposoby, które mogą być związane obręcz szprychy (schematy i opis każdego z nich ma swoją specyfikę). Po pierwsze, wiele długich rzędach tworzących podłużne wstęgi. Po drugie, za pomocą dużej liczby krótkich serii jest utworzona przez poprzeczny obręczy.

Igły dziewiarskie dla szale Fringe: jak umieścić wzór

Wiele modeli szale i szaliki posiada centralny (lub bazę) część i dekoracyjne (uprząż).

W tym samym czasie do przeprowadzenia główną część mistrzów często używają jakiś prosty wzór. Główną dekoracją podobne produkty się szyny, które są dziane równocześnie z części środkowej lub działać oddzielnie, a następnie zaszyto.

Chusta może mieć dowolny kształt geometryczny:

 • Prostokąta lub długi pas.
 • Kwadrat.
 • Trójkąt.

Ażurowe obrzeże szprychy połączone jest następujący:

 • Wzdłuż jednej powierzchni wyrobu.
 • W pobliżu obu boków (kąt utworzony przez jeden).
 • Jest dołączony do wszystkich stron szala (trzy lub cztery narożniki).

Kąty (zwykle są równe 90 °) są utworzone przez dopasowanie wzorca dwie taśmy, krawędzie są ścięte pod kątem 45 stopni.

Formowanie Kąt: metody i opcje

W zależności od umiejętności Knitter, a funkcje wybrany model może wykorzystywać jeden z trzech sposobów formowania narożniki dzianiny:

 1. Połączenie dwóch części, których brzegi są symetrycznie ścięte pod kątem 45 stopni. Efekt ten uzyskuje się przez zmniejszenie lub dodanie jednej pętli (na początku lub na końcu rzędu) w każdym drugim rzędzie.
 2. Rozpocząć dziania długi znacznik dodatkowych w środku pętli i przeprowadzenia redukcji jednej w każdym z drugim P P przed i po określonej P. Wstęga skurczy się za pomocą 2 N w każdym drugim R, i ostatecznie wytworzeniem żądanego kąta.
 3. Przystąpieniem do pracy z wieloma P, oznaczenia centralnej i dodać jedną P w każdej drugiej P przed i po określonej P. Wstęga rozszerzy 2 N R w każdej drugiej, a także prowadzić do tworzenia się pod kątem prostym.

Oczywiście, wszystkie te sztuczki nie są konieczne, jeśli tworzysz schemat szprychami obręczy i których ujawnienie już zawierać wszystkie dodatki i redukcje. Wielu projektantów oferują modele z gotowych instrukcji. Poniżej przedstawiono schemat, po której można dość szybko i łatwo połączyć zespół ażurowe.

Trójkąt Knitting ściegu do pończoch

Model, obraz, który znajduje się na początku artykułu, ma dość napięty rdzeń, a piękny open-work rąbka wzdłuż dwóch boków.

Dla utworzenia podstawowych części należy wybrać siedem szprychy II, zwracając uwagę centralny znacznik.

Dalsze prace w następujący sposób:

 • Odczytać zewnętrznej krawędzi P do SC (H).
 • Provyazyvayut dwa P twarzy.
 • Dokonaj H provyazyvayut oznaczone P i wykonać kolejny N.
 • Dzianina dwa P.
 • Dokonaj H i provyazyvayut najnowszą AP
 • Drugi i wszystkie parzyste wiersze dzianiny P. twarzy
 • Trzeci i wszystkie nieparzyste rzędów dzianiny tak, że liczba n zwiększona przez cztery elementy.

W rezultacie będzie uzyskane provyazyvaniya H otwór ażurową. Jeśli pani chce uniknąć tego efektu, należy utworzyć nową p od broaches między sąsiadującym AP

Gdy wszystko jest gotowe trójkąt, krawędź, która nie jest urządzony obręcz powinna związać hak (kilka rzędów słupów bez SC).

BORDURE igły dziewiarskie i diagramy: opis trójkątny szale

Pierwszy układ, który jest następnie dziania obrzeże, oznaczoną A.1. Wymaga to zestaw 27 pętle, aby utworzyć pierwszy wiersz. Rysunek pokazuje, że wstęga zostanie zmniejszona z prawej strony i rozwijać się w lewo. W rezultacie, fachowiec otrzyma element do prawej strony szal.

Po prawej stronie granicy zostaną również umieszczone wystające zęby.

Dalej granica druty będą kontynuowane w ramach schematu A.2. Istnieją już pełny wzór ażurowy, diament, a zęby po prawej stronie. Kontynuując prace na granicy, należy powtórzyć rapport wzór A.2.

Ekspert do tworzenia kąta powinna odnosić się do A3 schemacie. To przedstawia przejście z obrzeżu z jednej strony z chustą na płótnie po drugiej stronie granicy.

Dalsze prace muszą być wykonywane, koncentrując się na A4 drukowanej. Powtórzenia powtarza się taką samą ilość czasu jak wzór schematu A.2.

Dopełnieniem A.5 szydełku schemat granicznej. Ażurowe zespół jest gotowy, może teraz być starannie uszyte do trójkąta skojarzonego uprzednio.

Co jeśli łopatki nie są tej samej wielkości

Kiedy obrzeża jest dziana z igłami, obwodów i opis, które są podobne w tym artykule, niektóre z nich mogą być prowadzone w rozmiarze. W procesie montażu produktu kochanki może stwierdzić, że mocno granica jest dłuższy niż bok szal, do której należy szyć ażurowe. Ta wada jest łatwo wyeliminowane przez dovyazyvaniya głównych szale części.

W przypadku trójkąta, wręcz przeciwnie, ma bardzo długą twarz, należy lekko rozpuścić i ponownie zamknąć pętlę. Innymi słowy, to wymaga pewnej korekty.

W przypadkach, gdy delikatne obręcz szprychy biegnie równolegle do głównej części, problem ten nie występuje.