777 Shares 9611 views

Restauracja "Bryus Li": wnętrze i menu

Chińska Restauracja „Bryus Li” znajduje się w Moskwie, na Bolotnaya nasypu, d. 3. Dość łatwe do osiągnięcia przez metra, ponieważ nieruchomość jest w pobliżu dworca „Kropotkinskaya”. Średnia kwota sprawdzić za osobę wynosi 500-1800 rubli. Obok chińskiej restauracji znajduje się parking, gdzie można zaparkować samochód. Odwiedzenie instytucja powinna wziąć pod uwagę, że nie akceptuje kart kredytowych w celu dokonania płatności.

Chińska restauracja jest uważany za nowa interpretacja legendarnego baru „Wiewiórka”. przeprowadzono rebranding, ulepszone menu oraz design. Tryb pracy restauracji z autentycznej kuchni chińskiej:

  • Od poniedziałku do czwartku od 12:00 do 00:00;
  • W piątek i sobotę od 12:00 do 06:00;
  • Niedzielę od 12:00 do 00:00.

kuchnia

Restauracja „Bryus Li” serwująca dania kuchni azjatyckiej i chińskiej. Patrząc w restauracji raz przyjdą goście ponownie i ponownie do nowych doznań smakowych. Chef nową restaurację – z chińskiej prowincji Sichuan Yue Ho. Popularne miejsca dania są: sajgonki, tom yum, uszy świńskie, żabie udka, panie-sama z różnymi nadzieniami, sos kaczka po pekińsku.

Restauracja „Bryus Li” można skosztować pysznych alkoholowe i bezalkoholowe koktajle dosłownie na każdy gust. Wszystkie napoje w instytucji przygotowuje utalentowany barman Vitaliy Bgantsov. Poprzez swoich doświadczeniach napoje nabyć swój szczególny charakter i są uważane za jedne z najlepszych w stolicy.

wnętrze

W związku z motywem wystroju i jasnym projektowaniu pokoju może poczuć całą atmosferę i nastrój dawnych Chinach. Wnętrze jest zdominowany przez ciepłe odcienie beżu i brązu. Oryginalne rzeźby z brązu, dostosowane meble wykonane z naturalnych materiałów, proste i czyste naczynia, dobra obsługa – to właśnie odróżnia instytucję. Restauracja „Bryus Li” nie ma nic, co może pobudzać umysł i odwrócić uwagę od jedzenia żywności i relaks. Dzięki wybrać odpowiedni dekoracji i projektowania, goście mogą odpocząć i zrelaksować się powoli.

Opis restauracji

Chińska restauracja „Bryus Li” kolację można zamówić w Moskwie, imprezy firmowej, zabawy, świętować urodziny i po prostu dobrze się bawić z przyjaciółmi. Restauracja jest doskonałym rozwiązaniem dla lunche biznesowe i przekąsek. W instytucji ma możliwość korzystania z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. W razie potrzeby, goście restauracji mogą śpiewać karaoke. W piątek i sobotę w restauracji można usłyszeć utwory muzyczne z różnych DJ-ów.