414 Shares 6350 views

System Windows 10: Problem Computer

Nowoczesne systemy operacyjne są w nieco niedokończonej formie. Wielu użytkowników donoszą, że w systemie Windows 10 – problem dla większości. To nie jest rodzaj systemu operacyjnego, który jest w stanie w tej chwili, aby zdobyć serce społeczeństwa. Czy to prawda, że wszystko? Albo po prostu kolejny pretekst, aby nie zmieniać zwykłe „windose 7” lub „8 windose”? Spróbujmy dowiedzieć się, czy tak wielu niepowodzeń w systemie Windows 10? I jakiego rodzaju charakter noszą?

Proces instalacji

Pierwszą rzeczą, którą użytkownik napotka nowoczesna – jest instalacja systemu operacyjnego. Zarówno system Windows 10 w tym obszarze przynosi wiele niedogodności. Po tym wszystkim, użytkownik będzie musiał pracować, aby postarać się o nowy system.

Problemy z instalacją systemu Windows 10 nastąpić „w czasie”. Na przykład, konieczne jest, aby całkowicie zmienić partycje dysków twardych. Jeśli musisz ponownie zainstalować starszą wersję była „windose” nie będzie słodka. Ponadto, bardzo często proces ten jest niepewny. A system operacyjny to Windows 10 Stężałej „krzywy”. W trakcie tego zjawiska pojawi się wiele problemów systemowych. Więc być na to przygotowani.

Jeśli aktualizacja

Częste problemy z aktualizacją systemu Windows 10. Warto zastanowić się – proces ten został pierwotnie przeznaczona dla wszystkich użytkowników z nowymi wersjami „windose” (licencji) w trybie automatycznym. W tym scenariuszu, problem jest zminimalizowany. około godziny wystarczy tylko uaktualnić.

W przeciwnym razie trzeba zrobić, to jakoś ten proces. Najważniejsze – jest to, że na starszych systemach operacyjnych, problemy z aktualizacją systemu Windows 10 zdarzają się cały czas. Na przykład, użytkownicy skarżą się, że proces ten zazwyczaj nie zrobić. I to jest prawda. Jeśli „windose” starą wersję (zwaną dalej „grupą Seven”), dostaniesz „top ten” może być tylko poprzez instalację systemu z formatowaniem dysku twardego.

dźwięk

Załóżmy, że mamy do czynienia z tego punktu, jako aktualizacja. A teraz, jak widać, można bezpiecznie pracować z komputerem. Ale tak nie jest. Członkowie pamiętać, że w systemie Windows 10 problemu na problem. Najczęstszym zjawiskiem – problem z dźwiękiem.

To niepowodzenie, wiele narzekać. A przyczyny tego zachowania bardzo dużo. Wszystko to, oczywiście, nie jest bardzo szczęśliwy użytkowników. Rzeczywiście, w większości przypadków jest to konieczne lub pracować bez dźwięku, lub umieścić na starym systemie komputerowym. W ogóle, to dość radykalne sposoby. W związku z tym, nie wszyscy są gotowi do współpracy z „windose 10”. Do jakich innych niespodzianek można przygotować samemu?

sprzęt

Oczywiście, awaria podłączonego urządzenia. Masz Windows 10 na problem z tym? Nie zdziw się, to normalne. Nie jest tajemnicą, że system operacyjny nie jest jeszcze charakterystyczny jakości. Tak, to jest uniwersalny (odpowiedni nawet dla smartfonów), ale istnieje w nim wady. I zbyt często objawiają się.

Chodzi o to, że Windows 10 – to nowy system. A wraz z nim duża liczba urządzeń kompatybilnych. Dlatego nie dziwi fakt, że nagle nie chciał połączyć się z kamerą PC lub klawiatury z myszką. Posłowie podkreślają, że często jest to tylko najnowsze modele pewnej pracy urządzeń z systemem Windows 10. Więc trochę czasu, aby zainstalować system operacyjny nie jest konieczne. W większości przypadków, można naprawdę obliczu niepowodzenia pracy gadżetów.

sterowniki

Kolejnym punktem, do którego należy zwrócić uwagę przy omawianiu wiadomości o firmie „Microsoft” – to nic innego jak obecność sterownik dla „windose”. I wydaje ogromne niezadowolenie wśród użytkowników. Po tym wszystkim, nie jest trudno się domyślić, że jest kompatybilny z systemem Windows 10 sterowniki są skąpe.

Oznacza to, że wiele z tych funkcji na komputerze nie będzie działać. W taki sam sposób, jak również wyposażenia. Brakujące sterowniki lub niezgodność może powodować systemie Windows 10 problemy z Internetem, dźwięk, a nawet grafiki. Nie jest to najlepszy zjawisko, prawda?

miękki

Rozczarowanie czeka fanów grać w gry. System Windows 10 – problem dla graczy. Dlaczego? To wszystko jest proste. Po wszystkich użytkowników dawna ostrzegał – większość gier, oprogramowania i aplikacji po prostu nie działają na „windose 10”. I nie ma sposobu, aby poradzić sobie z tą sytuacją.

Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do fanów tak zwanej „starej szkoły” i emulatorów. Musimy całkowicie zapomnieć o starszych gier. nie będą one działać pod byle pretekstem. Nawet większość nowych aplikacji odmówić pracy z „windose 10”. Emulatory również nie różniły się tutaj stabilną pracę. W zasadzie, to byłoby oczekiwać. Rzeczywiście, w każdym systemie operacyjnym ma swoje wady. W końcu poprawił.

Trzeba zwrócić uwagę na fakt, że oprogramowanie podrobione odmawia również uruchomić w systemie Windows 10. Nie ma gwarancji, że będzie w stanie uruchomić pobrane z gry internetowej lub aplikacji. „Microsoft” twierdzą, że jest to ich sposób radzenia sobie z piractwem.

Internet

Występuje w systemie Windows 10 problemy z Internetem. Stabilność połączenia internetowego w systemie operacyjnym, według wielu użytkowników, jest słaba. Jeśli udało się znaleźć odpowiedniego sterownika i organizuje pracę sieci World Wide Web, nie spieszą się radować. Po wszystkich do zabawy na przodzie.

Po pierwsze, nie są dość częste rozłącza. Często wszystko oznaką systemu Windows 10. Tak „krzywej” ustawienie, łamie ulotne i czasami nie zaszkodzi swoją pracę. Ale nadal nie bardzo przyjemny do ich oglądania.

Po drugie, przeglądarek „windose 10” jest bardzo niestabilna. I korzystać z wbudowanego w aplikację, nie wszyscy użytkownicy podoba. Nagła odmowa przeglądarka pracy nie musi być zaskoczony przez właściciela systemu Windows 10.

Okazuje się, że nasz obecny system operacyjny – prawdziwy test na wytrzymałość nerwów użytkownika. Nie, to nie jest tak źle, jak się wydaje. Ale starając się uniknąć użytkowników systemu. jeszcze nie wydała aktualizację, która będzie rozwiązywać problemy ze sprzętem i poprawnych awarii systemu. Jeśli nadal nie boją, można spróbować systemu Windows 10. problemu danego typu nie może wystąpić na komputerze. Nikt nie wie dokładnie, jak mniej lub bardziej „maszyna” będzie działać „windose 10”.