464 Shares 3655 views

Największe atrakcje w Portugalii

Wycieczki w Portugalii – gwarantuje urozmaicone wakacje!

W ostatnich latach popularność turystyki w Portugalii wzrosła znacząco. Eklektyzm tego kraju leży w połączeniu z nieskażonej przyrody z rozwiniętą infrastrukturą Europejskiej. Turystyka w Portugalii oznaczało nie tylko wypoczynek na plaży, ale także okazja do zapoznania się ze starożytnej historii tego państwa, jego dawnych tradycji i zwyczajów.

Wizyta w portugalskiej stolicy Lizbonie

Wycieczki w Portugalii często obejmuje wizytę w stolicy stanu. Lizbona jest głównym mekką turystyczną kraju. Założycielem miasta jest Odyssey. Historia z Lizbony ma ponad dwudziestu wieków. Znaczenie kulturowe stolicy Portugalii, którego architektoniczne dziedzictwo łączy różne style z różnych epok, jest trudna do przecenienia. Wśród najbardziej interesujących przykładów architektury należą:
• Katedra w Lizbonie w XII wieku (został przebudowany w XVIII wieku);
• pałace w stylu barocco: Belem, Queluz, Mafry;
• Kościół w kościele (Bazylika Estrela, Kościół pw Św tradycyjnie dobry miesiąc, Kościół św Rocha i inne) w stylu barocco i manuelino;
• gotycki klasztor Karmelitów (XIV do XV wieku);
• Pałac Ajuda, Sao Bento (styl architektoniczny – klasycyzm);
• São Jorge Castle (zbudowany w IX wieku).

lokalny kolor

Wśród turystów popularne są walki byków, których przeciwieństwie Hiszpański byków jest to, że byk nie zostanie zabity, i uspokoić gołymi rękami tej umiejętności wyszkolonych bojowników.

Budżet loty z Europy

Reszta w kraju wielkich odkryć geograficznych jest popularny wśród Europejczyków również ze względu na fakt, że dostępne na rynku lotów Polish z innych krajów europejskich. Zamawiając bilet nie z Rosji iz Niemiec czy Finlandii, można znacznie zaoszczędzić.

Podróż na koniec świata

Kolejny silny magnes dla turystów jest tak zwany „koniec świata”, który znajduje się na wybrzeżu Atlantyku. Cabo da Roca (określane również jako Przylądka Przeznaczenia) – zachodnia granica działki jest nie tylko sama Portugalia, ale również cała kontynencie europejskim. Stojącej na skale, windswept i patrząc w dal na niekończącym się oceanie, naprawdę wierzę, że jest to miejsce gdzie kończy się ziemia – tak imponujące turyści znaleźć to miejsce. Wysokość klifu Cabo da Roca (tytuł portugalskiej przestrzeni) jest sto czterdzieści metrów. Na szczycie Cape w 1772 roku latarnia została zbudowana. To był w drodze do domu z podróży do wyczerpującej, wziąć udział w kursie wielkich odkrywców. Na skale wykute linii wiersza poety XVI LIMS de Camoes, przetłumaczony z języka portugalskiego oznacza „gdzie zaczyna się końce ziemia i ocean …”

Niezwykłe Olimp
645 shares 9791 views
Hotele Zaporoże: przegląd
512 shares 3231 views
Bamboo House 3 *, Phuket
680 shares 6021 views