397 Shares 1162 views

Bamboo House 3 *, Phuket

Planujecie mieć wielkie wakacje w Phuket (Tajlandia)? Wyglądasz na komfortowy hotel blisko plaży? W tym przypadku trzy-star „Bamboo House” może być najlepszym rozwiązaniem.


lokalizacja

Hotel „Bamboo House” znajduje się osiem kilometrów od centrum Patong, w spokojnym miejscu. Odległość do plaży Karon „” znajduje się zaledwie 300 metrów. Od najbliższego lotniska hotel usunięty przez 47 kilometrów.

Bamboo House 3 * (Phuket): zdjęcia i opis

"Bamboo House" został otwarty w 2007 roku. W 2014 roku przeprowadzono remont tutaj. W hotelu znajduje się budynek pięciopiętrowy z małej zielonej okolicy, która jest wyposażona w basen i taras do opalania.

Wystarczy Hotel posiada 49 pokoi z następujących kategorii:

  • Deluxe (… znajdują się na piątym piętrze o powierzchni 28 metrów kwadratowych, maksymalna ilość – 2 osoby, posiada balkon);
  • Superior (znajduje się na piętrach 2-4 m powierzchni 24 metrów kwadratowych, przeznaczony dla dwóch osób.);
  • standardowy (parter, 24 m kw., przeznaczony dla dwóch osób).

Niezależnie od typu, wszystkie apartamenty są świeżo wyremontowane i wyposażone we wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu turystów. Na przykład, każdy pokój wyposażony jest w wygodne meble, telewizor z dostępem do kanałów rosyjskich, klimatyzację, sejf, telefon, suszarkę do włosów, lodówkę, herbaty, łazienka. Apartamenty mają dostęp do bezpłatnego bezprzewodowego Internetu. Pokoje są regularnie sprzątanie, ręczniki i pościel. Goście mogą również zamówić usługę „Pokój”.

Dla wygody, w hotelu znajduje się restauracja serwująca dania zarówno kuchni europejskiej i azjatyckiej, a bar z szerokim wyborem napojów. Ponadto, hotel posiada pralnię, pralnię chemiczną i gabinet masażu.

Bamboo House 3 * (Phuket): Podróżni

Każdy doświadczony podróżnik, nawet jeśli nie czuje się pretensjonalne człowieka, który powie, jak ważne jest, aby nie mylić z wyborem hoteli na czas trwania wakacje za granicą. Jako hotel na kilka dni lub tygodni staną się drugim domem. I na pewno chcemy, aby móc żyć w komfortowych warunkach, pyszne do jedzenia i polegać na jakości usług. Dlatego przy planowaniu podróży nie powinny szczędzić czasu na studiowanie opisów i uwag co do miejsca, w którym chcesz się zrelaksować.

Jednocześnie doświadczeni podróżnicy powinni zwrócić uwagę na komentarze byłych gości danego hotelu. Przecież oni dzielić się informacjami na temat zalet i wad danej nieruchomości, które mieli się zmierzyć. Dzisiaj dowiemy się, co opinia została utworzona wśród rosyjskich turystów o hotelu Bamboo House 3 * (Tajlandia, Karon, Phuket). Przede wszystkim warto zauważyć, że ocena hotelu składa się szacunkowo swoich gości, wynosi 4,6 punktów na maksymalnym możliwym pięciu. Tak więc, można powiedzieć, że prawie wszyscy turyści ich wybory były bardzo zadowolony.

Sam hotel, terytorium

Ogólnie rzecz biorąc, ten hotel, nasi rodacy w zdecydowanej większości były całkowicie zadowolony. Według nich, nie jest oferowana najlepsze połączenie ceny i jakości w stosunku do zakwaterowania i usług. Turyści są bardzo zadowoleni, chociaż nie bardzo duży, ale zielony i zadbany teren. Jest tam basen, obok którego wygodnym leżaku. Ponieważ Bamboo House 3 * (Phuket), opinie o którym rozważamy, położony jest w cichej, bocznej uliczce, z dala od hałaśliwych ulic, jej terytorium jest zawsze bardzo spokojny. Więc nic nie przeszkodzi odpocząć.

lokalizacja

Podróżni byli zadowoleni z hotelu i lokalizacji „Bamboo House”. Tak więc, według nich, do najbliższej plaży „Caron” chodzić w pośpiechu przez 7-10 minut. A ścieżka biegnie ulicami o masie sklepy, kawiarnie, supermarkety, sklepy z pamiątkami, kantory, biura podróży, salonach masażu i tak dalej. D.

Fundusz mieszkaniowy

Jeśli chodzi o pokoje, cała do niego żadnych skarg od naszych rodaków nie było. Tak więc, sądząc po opiniach, wszystkie apartamenty Bamboo House 3 * (Phuket, Karon Beach), niezależnie od kategorii, są dość przestronne, wygodne, ze świeżym aktualizacji, wygodne meble i nowoczesny sprzęt działa prawidłowo. Jak dawni goście zwracać uwagę na tych, którzy dopiero planują pobyt tutaj, że balkony są dostępne tylko w pokojach typu deluxe na najwyższym piętrze. Ponadto, hotel odwiedzane przez turystów nie powinni bać się osiedlić się w mieszkaniu na parterze. Widok z pokoju trzeba będzie basen lub na ścianie bambusa i kwiatów. Ogólnie rzecz biorąc, nic złego, ponieważ w większości przypadków turyści przychodzą do pokoju tylko zmienić ubranie, wziąć prysznic i odpocząć.

Dużym plusem, według wielu turystów jest dostępność we wszystkich apartamentach hotelu bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. W tej prędkości połączenia jest dostatecznie wysoka. Na przykład, niektórzy goście nawet oglądać filmy w Internecie.

Obsługa, personel

Przez pracowników „Bamboo House” (Phuket) nie miał żadnych poważnych skarg od turystów. Tak, personel jest uśmiechnięty, przyjazny i bardzo gościnni. Pracownicy są zawsze gotowi zrobić wszystko, co możliwe, aby szybko rozwiązać wszelkie pytania. Należy jednak pamiętać, że pracownicy tutaj nie mówią po rosyjsku. Dlatego trzeba być wyjaśnione w języku angielskim.

Co do czyszczenia, a następnie trzymając go codziennie w dogodnym czasie dla gości. Pokojówki pościel są aktualizowane dwa razy w tygodniu. Co do ręczników, jeśli chcesz być zastąpione Ci, rzucać stosowany na podłodze. Również turyści są ręczniki plażowe prosto z worka. Jeśli chcesz je zastąpić, a potem po prostu ustawić na mokro w korytarzu, a pokojówka przyniesie Ci nowe.

osada

Zgodnie z wewnętrznymi zasadami hotelu, zakwaterowanie dla nowo przybyłych gości zarezerwowane ich numery dokonane po dwóch godzinach dnia. Jednak w większości przypadków nie są skazane turystów czekać i zajmują prawie natychmiast po przybyciu. Trzeba będzie poczekać tylko wtedy, gdy poprzedni gość nie został jeszcze wydany kierowania mieszkanie dla Ciebie. Jednak w tym przypadku, zawsze można zostawić rzeczy być zdeponowane w recepcji i iść na basen, pospacerować po okolicy lub udać się prosto na plażę.

żywność

Koszty życia w hotelu Bamboo House 3 * (Phuket, Karon Beach), opinie o naszych współobywateli, że studiują, zawiera tylko śniadania. Przechodzą w hotelowej restauracji. Według mieszkańców, w godzinach porannych do wyboru będzie oferowane menu dwie opcje – Europy i Azji. W pierwszym przypadku można jeść jajka w różnych odmianach, boczek, kiełbasy, szynki, pieczone ziemniaki, owoce i ciastka. Azjatyckie menu zawiera makaron, pierogi, sosy, dania uboczne, różne sosy. W ogóle, według naszych rodaków, śniadanie w hotelu są zbyt monotonne. Jednak wszystko jest zawsze smaczne, a rano można jeść bez problemów.

Jak na lunch i kolację można zjeść za dodatkową opłatą w hotelowej restauracji. W tym przypadku, goście otrzymają 20 procent zniżki. Wiele wysoko oceniona lokalnej kuchni i kilka razy podczas wakacji jedliśmy tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc, problemy z zasilaniem w Tajlandii nie jest. Tak więc, na przykład, w sąsiedztwie hotelu „Bamboo House” ma mnóstwo kawiarni i restauracji. Przygotuj wszystko jest dobre, a ceny są bardzo przystępne. Ponadto, zawsze można iść na rynek i kupić świeże owoce i owoce morza. Te ostatnie można gotować tutaj.

morze

Sądząc z większością opinii turystów, którzy pozostali w Bamboo House 3 * (Tajlandia, Phuket), plaża wakacje, byli bardzo zadowoleni. Tak więc, jak już wspomniano, do „Karon Beach” z hotelu można dojść w zaledwie 10 minut mierzony kroku. Na plaży można wypożyczyć leżak i parasol. W pobliżu znajduje się wiele kawiarni i barów, gdzie można jeść, nie pić i traktowane z korzystaniem z bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Jak na morzu, a potem czasem, zgodnie z podróżnych, istnieją silne fale. Pływać w tych dniach nie jest pożądane. Jednak wielu chętnie igraszki i skakać na falach.