645 Shares 2053 views

Evgeny Levchenko: biografia i życie po projekcie (zdjęcie)

Krajem Evgeny Levchenko jest Ukraina, gdzie urodził się 2 stycznia 1978 roku w mieście Konstantinovka. Dorastał w prostej rodzinie otoczonej miłością rodziców i uwagi. Od dzieciństwa był aktywnym chłopcem, odwiedzał różne sekcje sportowe. W szkole było prawdziwym fidget. W swoim dzienniku były stale komentowane przez nauczyciela klasy. Skłonność do futbolu zaczęła się budzić w klasach młodzieży. Jego ojciec naprawdę chciał, aby jego syn ćwiczył ten sport, więc zabrał go na pierwsze szkolenie.

Biografia piłki nożnej

Evgeny Levchenko – uczeń piłkarza Doniecka, który od razu zaczął grać w CSKA Moscow. Kiedy chłopak obrócił się 17 lat, zaczął
Aby zagrać dla słynnego holenderskiego zespołu "Vitesse". W tym czasie klub ten był liderem piłki nożnej w swoim kraju i nieustannie walczył o mistrzostwo w europejskim konkursie. Z pewnością przed takimi wielkimi jak "Ajax", "PSV" czy "Feyenoord" był daleko, ale jednak poziom ten był wyraźnie powyżej średniej.

Natychmiast w głównej części młodego sportowca "Vitesse" nie mógł się dostać, więc został wynajęty do Helmond, gdzie Evgeny Levchenko i zdał pierwszą rundę piłki nożnej. Tam nie stracił głowy, a już w drugiej rundzie Lewchenko został zwrócony do zespołu.

Rok później, ten facet ponownie rozpoczął walkę o pozycję w pierwszej drużynie, ale klub zdobył trzecie miejsce dokonał własnych korekt. Innymi słowy, dla Eugene'a niełatwo było. Zdarzyło się, że trenerzy nie pozdrowili go. Dlatego późniejszy wynajem w "Cambur" został uznany za ulgę. Tak, jest to drużyna z mniejszymi ambicjami, ale stała praktyka gry pomogła zarobić piłkarza gwiazdą.

Nieudana gra w "Vitesse"

Jego genialna gra nie została zignorowana przez kierownictwo "Vitesse", został ponownie zwrócony do zespołu. Ale wszystko poszło nie tak. Znaczną rolę odegrały otrzymane obrażenia oraz nieudana gra zespołu w europejskim konkursie. Wciąż był mało znany z własnego kraju, ale czasami był zaangażowany w grę dla reprezentacji Ukrainy.

Promocja na drabinie piłkarskiej

Ale niezależnie od rozwoju kariery piłkarskiej, Juszczenko Lewczenko nigdy się nie poddawał i zawsze starał się podbić. Po jakimś czasie młody piłkarz zaczął się interesować "Utrechtem" i "Heraklesem", ale jego wybór został przekazany zespołowi "Sparta". Pomimo faktu, że klub grał w drugiej lidze, zespół zawsze starał się osiągnąć maksymalne wyniki i startował w przyjaznych meczach. Evgeni lubił pewną grę w kierownictwie "Groningen", a już latem 2005 roku został włączony do składu tej kolektywu.

Życie osobiste Evgenia Levchenko

Życie słynnego piłkarza nigdy nie zostało szeroko zakryte w mediach. Wiadomo tylko, że Jewgienij Lewchenko przed udziałem w majestatycznym projekcie telewizyjnym Bacha spotkał się z Victoria Koblenko – popularną aktorką holenderskiej telewizji. W tym czasie Zhenya zagrał dla holenderskiego zespołu. Relacje były dobre, ale nadal czegoś brakowało. Pasja, która od samego początku zaczęła ustępować, i zainteresowanie długim życiem razem – zniknąć.

Oprócz piłki nożnej nadal interesował się trendami mody, brał czynny udział w różnych sesjach zdjęciowych w zakresie błyszczących okładek. W 2009 roku został mianowany najbardziej stylowym sportowcem w dziedzinie piłki nożnej. W rzeczywistości nie jest wcale zaskoczeniem, po prostu spójrz na to. Jego styl i ubrania są zawsze oryginalne. Mimo to, Lewczenko kocha ciekawe podróże. Podczas swojego życia udało mu się odwiedzić ponad 60 krajów. I w tym nie zamierza się zatrzymać.

Udział w projekcie "Bach"

Bachelor Eugene Levchenko nie wahał się z udziału w projekcie. Naprawdę chciał się spotkać z kim żył przez całe życie. Warto zauważyć, że jest dość niesprawiedliwy: uroczy, inteligentny, bogaty, a nawet pisze poezję. Marzy o silnej rodzinie i dzieci. Jest jednym z najsilniejszych piłkarzy na świecie. U jego ukochanego docenia nie tylko dane zewnętrzne, ale także świat wewnętrzny.


To doskonała opcja, prawda? Ale pomimo to dziewczęta nie są takie łatwe. Poza tym wszystko, piłkarz docenia w drugiej połowie tej szczerości, a to wielokrotnie podkreślał. To tylko zawodnicy, jak się gra, że jego słowa zostały przechodzone. Prawdopodobnie największym błędem było to, że uczestnicy próbowali wyobrazić sobie bardziej w aparacie niż otworzyć się na Zhenya.

A jeszcze jeden z uczestników zdołał wygrać serce kawalerzystwa. Były nawet pogłoski, że Jewgienij Lewczenko poślubił zaraz po projekcie.

Pierwszy sezon wielkoskalowego projektu telewizyjnego zakończył się zwycięstwem Olesya Ermakova – piękna z Moskwy, która w finale była preferowana przez Zhenyę. Irina Wołczenko – druga finalista – nie stała się właścicielem skarbu z sportowca.

Czy relacja trwała nadal po projekcie?

Kiedy stało się znane, Evgeni Levchenko po projekcie "Bachelor" nigdy nie wyszedł za mąż. Ciągle pojawiające się informacje, że para oficjalnie legitymizuje ich związek lub zamierza to zrobić, nadal pozostaje tylko plotkami.

Zhenya nadal prowadzi działalność za granicą, gdzie mieszka od 15 lat. Ermakowa nadal znajduje się w Rosji, a wciąż nie jest jasne, czy uda się do piłkarza, czy może osiedla się w Moskwie, co jest mało prawdopodobne. Starsza para spotyka się w weekendy, uważają, że takie stosunki są harmonijne, ich rozwój następuje sprawnie.

Praca – przeszkoda dla życia razem

Pomimo zajętego harmonogramu, Evgeny Levchenko i Olesya Ermakova mają czas na stałą komunikację telefoniczną lub przez Internet. Podczas ostatniego wywiadu przystojny mężczyzna rozmawiał o tym, jak życie rozwija się wraz z zwycięzcą projektu "Bach".

Powiedział, że obecnie związek jest dość poważne, para naprawdę myśli o weselu, po prostu nie chce reklamować go jeszcze. Odległość dla nich nie jest przeszkodą, najważniejsze jest to, że uczucia były prawdziwe. Evgeny Levchenko, którego zdjęcie widać w wielu magazynach, zadowolony był z wyboru. "Naprawdę chciałem tego towarzysza życia", mówi Zhenya. Rodzice lubili też Lesya, na pierwszy rzut oka podobało się jej.

Po projekcie gwiazda miała ogromną liczbę fanów, którzy interesują się własnym życiem. Dlatego w sieciach społecznościowych powstała grupa stworzona z myślą o miłośnikach. Informacje o Eugene i Ole są tam regularnie aktualizowane.

Nieszczęśliwy finał

Relacje romantyczne Ermakowa i Lewchenko doskonale się rozwijały do pewnego momentu. Gdy nadszedł czas na współudział, wszystko spowolniło trochę. W takich wypadkach sławny piłkarz przyznał się w rozmowie z Katyą Osadchy. "Staraliśmy się budować relacje, a na początku wszystko było wspaniałe. Ale przychodzi czas, jeśli chodzi o uświadomienie sobie, że odległość wciąż sprawia wrażenie "- powiedział Evgeny Levchenko.

Jak się okazało, Olesya była dobrze wygodnie mieszkała w Moskwie, miała tam swoją firmę i nie chciał jej zostawić. Zhenya był zamieszkiwany za granicę i nie zamierzał przenieść się na terytorium Federacji Rosyjskiej. Dyskusja o współudziale rozpoczęła się niemal natychmiast po projekcie, ale wszystko zostało jakoś odroczone. A gdy pytanie stało się ostoją, para postanowiła, że powinni rozwodować. W ostatnim czasie pojawiły się informacje o zakończeniu relacji z małżeństwem.