801 Shares 9474 views

Kiedy i jak pobłogosławić syna przed ślubem

Więc, młody, przystojny i silny mężczyzna postanowił się ożenić, kupił pierścionek, powiedział trzy cenionych słowa „Wyjdź za mnie”, otrzymał pozytywną odpowiedź … Teraz tylko uzyskać zgodę rodziców. Jak pobłogosławić syna przed ślubem, powinno być znane każdemu matki, jak to starożytna praktyka ma znaczenie do dziś. Bez względu na wiek lub do podejmowania takich decyzji, i nie ważne jak to było celowe – słowa zachęty ze strony rodziców jest bardzo ważne dla pary, która zdecydowała się wziąć ślub. Oto kilka sposobów, w jaki sposób pobłogosławić syna przed ślubem.

z ikoną

Po syn powiedział rodzicom, że był zaangażowany, a oni z kolei wspierany swoją decyzję, matka i ojciec musi kierować młodej pary szczęśliwe życie, uświęcania ich następny ikonę drogowej rodzina. Aby to zrobić, wykonaj następujące rytuał: rodzice z ikoną w rękach osłoni krzyż i jego ukochana syna trzy razy. Jeśli nie wiadomo, która ikona błogosławionego syna, można wziąć ikonę „Matki Boskiej Kazańskiej” lub „Świętego Oblicza”. Takie odwołanie się do Stwórcy, aby małżeństwo szczęśliwe i pełne miłości i miłosierdzia Bożego.

dobre pożegnanie

Innym sposobem, w jaki sposób, aby błogosławił jego syna, jest bardzo proste i łatwo jest dobra rozmowa na dusze rodziców i młodzieży. Z reguły rodzice mają bogate doświadczenie życia rodzinnego i może częściowo udostępnić go, dać dobrą radę i pożegnanie. Taka rozmowa jako sposób błogosławienia syna przed ślubem to też wielkie znaczenie i jest otoczony ciepłem kochanków, spokoju i opieki. Takie miłe słowa pochodzące od matki i ojca, są wyrazem ich miłości i wzbogacić wewnętrzny świat ich dzieci, dając im bezpieczeństwo i biorąc smutek ich przyszłego życia.

poczekać

Często pojawia się pytanie: „Jak błogosławił jego syna przed ślubem, jeśli nie poprze jego decyzję, lub po prostu nieszczęśliwy wybór kochanie?” Odpowiedź jest prosta: Poczekaj trochę, dać czas dla siebie i swoich dzieci. Być może z czasem wszystko będzie się układać: nieświadomy wybór zawieść swojego syna, lub, wręcz przeciwnie, będzie oczarowany tym właściwym wyborem.

W dniu ślubu

Ponadto, rodzice nie powinni zapomnieć o tak ważnej kwestii jak błogosławieństwa swego syna przed ślubem tuż przed wyjściem z domu w dniu uroczystości. Z tej okazji rodzice mogą przygotować premedytacją mowy. Jest to bardzo ważny moment dla pana młodego, od czasów starożytnych do przyszłego męża błogosławieństwo rodzina jest uważana oficjalna uchwała o stworzeniu własnej rodziny.

Oczywiście, aby to zrobić rytuał czy nie – sprawa prywatna. Ale nie możemy zapominać, że ślub – jest to wydarzenie, które odbywa się pod pewnymi kanonami i zwyczajów. Od najdawniejszych czasów wierzono, że ślub bez błogosławieństwa skazane młodej rodziny na nędznym życiu. Dlatego czasami młodzi ludzie starali się uzyskać „zgodę” z rodzicami i już po ślubie, a nie potępiać nową rodzinę w żalu i smutku. Szczególnie poważnie mama i tata muszą rozważyć kwestię, jak błogosławi syna przed ślubem, gdy on i jego narzeczoną zdecydowaliśmy się wziąć ślub w kościele, aby skonsolidować swoją decyzję przed Bogiem.