764 Shares 2929 views

Ślub w Kościele: aby chronić miłość

Prawdziwa miłość nie boi się podejmowania zobowiązań i śluby dać. Nasze społeczeństwo ma w końcu powrócił do wartości przedrewolucyjnej – i ludzie chcą się ponownie ożenić. Niech często jest to szaleństwo, ale dzięki modzie ślubnej w kościele staje się normą. I nie tylko dla młodych par: coraz częściej w kościele istnieje parę mężczyzn w wieku i poprosił, aby je pobrać. To jest zawsze bardzo wzruszające i piękne. Chociaż ślub w kościele – to zawsze piękne.


Jak wiadomo, po pojawieniu się chrzest każdy anioł stróż. Jest piękny przekonanie, że po ślubu para otrzymuje jedną anioła, który chroni rodzinę. Istnieje wiele przypadków, kiedy po ślubie w mężów kościelnych rzucanie napoje i żony często zatrzymał się kłócić. Do ślubu wierzący dopasować gorszy od rejestracji małżeństwa w urzędzie stanu cywilnego, jak małżeństwo wiąże się wielka odpowiedzialność kościół nie na płaszczyźnie materialnej i duchowej.

Wśród zagadnień Batyushkov często pada pytanie o to, czy możliwe jest ślub przed ślubem w urzędzie stanu cywilnego. Ten ślub jest dopuszczalne tylko w wyjątkowych przypadkach, zwykle w małych parafiach wiejskich, gdzie ksiądz wie prospektywne nowożeńcom przez wiele lat i jestem pewien, że poważnie zareaguje zobowiązań małżeństwie. Większość księży odmówić zawarcia małżeństwa przed rejestracją, jak rozdział Kościoła od państwa i małżeństwa religijnej nie ma mocy prawnej ma. Tak, kobiety w „czysto kościelnego” małżeństwa nie jest chroniony przez prawo, jego materialne interesy są tak wrażliwe jak niezarejestrowany współżycia. Więc jeśli młody człowiek oferuje znaleźć kapłana, który wieńczy bez rejestracji, to lepiej uciekać od takiej pary jak ognia, ponieważ w rzeczywistości chcesz oszukać. Niestety, podczas gdy małżeństwo w kościele nie będzie równoznaczne z małżeństwa zawartego w urzędzie, trzeba być bardzo ostrożnym.

W małżeństwie, on i ona są połączone nie tylko formalnie, że nie jest to proste rozwiązanie do życia seksualnego. Pochodzą one ze sobą nie tylko ciało, ale duszy i kochający ludzi. Ślub w kościele tworzy silną więź duchową, tak, że jeden z małżonków może o ich działalności i wiary odpokutować za grzechy drugiego małżonka.

Znaczenie wesele jest łączenie ludzi, którzy kochają i pomóc im lepiej zrozumieć zakres ich odpowiedzialności świadkami dla ludzi i Boga ich szczerej i bezinteresownej miłości. Miłość – to dar z nieba i zastanawiam gdzie przeszedł etapie miłości i stają się dojrzałe. Skocz do zawarcia małżeństwa nie warto, naukowcy twierdzą, że trwa co najmniej rok, aby wzajemnie poznać przed podjęciem ważnych decyzji. Jasne, nie mamy na myśli intymną relację. Rozpustnicy (te, które weszły w intymnej relacji przed ślubem) Ojców ogólnie zaleca się rozdzielić. Obecnie, po szczerej skruchy zarówno ewentualnego małżeństwa religijnego, ale to jest zawsze bardzo trudna droga. Grzech niszczy duszę i niszczy nawet najsilniejsze miłość.

Najczęściej zadawane pytanie: co by się stało, jeśli są zgodne seksualnie, czy raczej się o tym dopiero po ślubie? W rzeczywistości absolutnie niezgodnych partnerów nie dzieje, żadnych problemów można rozwiązać, jeśli ludzie są do siebie dróg. A „test” tylko sprowokować ludzi do wypróbowania nowych partnerów, pogrąża coraz głębiej w grzechu. A potem, poronienia, choroby przenoszone drogą płciową i nabyte bez powodu w ogóle przyjdzie cierpienie i rozpacz. Człowiek grzeszy bardziej podatne na demony, ale dlatego, że jego życie staje się coraz bardziej żal.

Ślub w kościele pozwala poświęcić swoją więź miłości i chronić od różnych wpływów demonicznych. Wierzący koronowany małżonkowie nie mogą bać się czarownic i „opiekunów” z ich miłości pisowni mankiety.

Chroń swoją miłość – iść do księdza do najbliższej świątyni, aby mówić o ślubie. Ślub w kościele zmieni swój związek na lepsze i pomóc Ci poczuć się jak jeden.