686 Shares 9469 views

Fata własne ręce: Porady cięcia, szycia i dekoracji

Przygotowanie ślubny – ekscytujący proces dla każdego dziewczyna-narzeczona. Rzeczywiście, tak chętny, aby spojrzeć na najważniejszy i najszczęśliwszy dzień życia jest nie tylko piękny, ale także oryginalne. Fata własnymi rękami – to jest „highlight”, który jest w stanie wykonać dowolny strój ślubny wyjątkowy. Uruchom ten dodatek może się każda dziewczyna, która posiada podstawowe umiejętności szycia. Podpowiedź doświadczonych specjalistów zebranych w tym artykule pomoże.


Jak uszyć zasłonę z ich rąk: prace przygotowawcze

Do produkcji zasłoną w domu będą potrzebne następujące narzędzia i materiały:

  • tiulowe;
  • nawrót grzebienia (pod kolor włosów);
  • Ukrycia (6-8 szt.);
  • Gwint białej bawełny lub jedwabiu;
  • Igły do szycia;
  • nożyczki;
  • maszyna do szycia.

Ilość tkanki podjęcia, w zależności od tego, jak długo chcesz uszyć zasłonę. Oto przykładowe wyliczenia: – długość ramion 55-60 cm tkanki do łokcia – 75-80 cm do palców – 100-110 cm dla zasłon z pociągu muszą 2 lub więcej metrów materiału ..

wzory modelowania

Najpierw trzeba wykonać zasłony krzywa papieru pełnowymiarowego. Jak to zrobić, to powiedział na przykładzie produkcji welony średnia Dina. Kwadratowy rozmiar papieru 170h170 cm, złożyć na pół strony lewej do prawej, a następnie złożyć na pół znowu w dół. Teraz puste składany po przekątnej od dolnego prawego do lewego górnego rogu. Powinien dostać trójkąt 8 warstw papieru. Ponownie wygiąć kawałek po przekątnej od lewej do prawej. Teraz włącza trójkąta o kącie 80 °, która składa się z 16 warstw materiału. Krawędź wykończenia obrabianego przedmiotu w półkole. Rozwinąć wzór (powinna ona uzyskać okrągły kształt), stosuje się do tkaniny i zabezpieczyć za pomocą szpilek. Kontur wzorów papieru cięcia obrabianego przedmiotu tkaniny dla przyszłych welony.

Fata rękoma: etap szycia i przetwarzania

Maszyna do szycia ustawiony do pracy z delikatnych tkanin, a ściegiem wzdłuż krawędzi spoiny obmetochnym obrabianego. Szew jest silniejsza, a końce nici tiulu nie rastrepyvalis trzeba przetwarzać produkty krawędź klej do tkanin.

Montaż dekoracji i welon

Wieniec zginane na pół tak, że dolna komora była 25-30 cm dłuższy niż górny. Miejsce zagięcia ściegi gromadzą się na wątku i podciągnąć do szerokości nakładki kalenicy. Umieścić taśmę zapiąć montaż nad którym nasheyte grzebień. Zasłonić swoje ręce wyglądały estetycznie, spróbuj wykonać wszystkie czynności dokładnie.

Pięknie udekorować własnoręcznie szyte koraliki mogą być bride akcesorium lub małe kulki białym lub srebrnym. Aby to zrobić, muszą być losowo klejenia klejem lub szyć tkaniny na górnej warstwie zasłoną. Grzebień można również ozdobić swoje własne koronki, sztuczne lub świeże kwiaty. Dziewczęta needlewoman może wykonywać ozdoby zasłonę taśmy satynowe polimerowa gliny, tkaninę lub przędzę.

Jak „zaprzyjaźnić” Wszystkie elementy sukni ślubnej?

Wszystkie elementy wizerunku panny młodej powinny być w zgodzie ze sobą: i suknia, rękawiczki i welon. Z ich rąk, można wykonywać dla nich taką samą dekorację w postaci masowych haftowania, broszki i wisiorki. Ponadto, włosy mogą także być dodawane takich jak elementy dekoracyjne, które są stosowane na zasłonę i inne elementy stroju.

Po przejrzeniu wszystkich zaleceń na temat „zasłon ślub z ich rąk”, można łatwo uszyć elegancka narzeczona akcesorium w domu. I wierzcie mi, to będzie najbardziej ekskluzywne i oryginalne rzeczy, które dadzą swój wizerunek delikatnością i wdziękiem.