362 Shares 9024 views

Co dać na wesele bawełny mężem, najlepsze pomysły na prezenty


Calico ślubu jest tradycyjnie obchodzony rok po ślubie. Pierwsza rocznica – radosne i ekscytujące wakacje, wiele par woli świętować z rodziną i przyjaciółmi. Ale nawet jeśli nie robią głośny wakacje, pomyśl o tym, co dać na wesele bawełnianej do męża, to ma sens.

Czy przestrzegać tradycji?

W dawnych czasach uważano, że w pierwszym roku małżeństwa w teście sens. Młody mąż i żona jest po prostu nauczyć się jedna rodzina. Przyjemnych momentach tej fazy powinno zawierać świeżości i jasności zmysłów, natomiast rutyna i problemy to nie jest zbyt wiele. I jeszcze, co dać na ślub bawełnianej do męża? Nie na darmo w rocznicę nazwano tkanki. Jeśli zastosujemy się do zwyczajów ludowych, prezenty powinny być wykonane z tego powodu. W Rosji, zdecydowano się dać ubrania bawełniane, rodzina i przyjaciele mogą zadowolić tekstylia małżonka do domu. Opcjonalnie zakup to calico prezenty, ale to nadal ma sens zrezygnować z naturalnych tkanin. Kiedy witasz małżonka, należy mu powiedzieć krótko, dlaczego rocznica nazywa się w ten sposób, i uzasadnić swój wybór prezentu.

Prezenty dla par

Pomimo faktu, że Unia małżeństwo aż ładnych parę lat, mąż i żona są już bardzo blisko siebie i udało się znaleźć wspólne hobby i zainteresowania. Jeśli nie wiesz, co dać mężowi perkal ślub, pomyśl o prezenty pary. Na przykład, można wybrać te same koszulki lub bluzy dla sportu i spacery. Bardzo oryginalny wygląd modne koszulki sprzedawane zestaw „dla niej i dla niego.” Można wprowadzić i łatwiejsze – do zakupu drogiego zestawu pościeli i powiązany poduszki dekoracyjne w formie serca. Jeśli żona jest zainteresowany jakimś robótki, odpowiedni prezent zostanie stworzony własnymi rękami. Może być haftowane lub sweter, dziane siebie. Jeśli regularnie odwiedzić saunę lub wannę, dobry prezent byłby komplet ręczników lub szlafrok.

Jak oryginalny pogratulować perkal ślubną męża?

Zamknij ludzie są w stanie wybrać prezenty dla siebie, bez wahania i bez względu na to, jaki rodzaj wypoczynku – Urodziny lub bawełniane ślub. Prezenty dla męża, żona na pewno zna się. Jeśli marzy nowego gadżetu lub zestawu narzędziowego i masz wystarczająco dużo pieniędzy, mieć pewność, aby uzyskać to, co chcesz. Odpowiednie i różnorodne romantyczne pamiątki, z nadajnikiem sparować z zestawem zdjęć na herbatę lub kawę. Jeśli nie wiesz, co dać na męża ślubu bawełny, spróbuj odwiedzić sklep zabawnych prezentów. Długo pamiętać, kielich z pamiątkami lub medal w pierwszym roku życia. Można spróbować zrobić wyjątkowy prezent i swoje ręce – typ kalendarz z zaznaczonymi osobowych wakacji lub napisać małą książkę o swojej miłości. Nadaje się do takiego świętowania i prezenty dla dwóch osób, na przykład, coś ze sklepu dla dorosłych lub romantyczną kolację z sequel. Najważniejsze – nie dar, i uwaga, więc należy pogratulować współmałżonka, nawet jeśli nie planuje wielką uroczystość. Dzieje się tak nawet wtedy, gdy dar-błyskotka jest lepsze niż nic.