439 Shares 5419 views

Jako "VKontakte" Hide video: Instrukcje

Teraz przyjrzymy się, jak „VKontakte”, aby ukryć film. W rzeczywistości jest to dość łatwe. Jednakże, istnieje kilka podejść i niuanse, które powinny być brane pod uwagę. Oprócz własnych ustawień prywatności, możemy analizować z ciebie i tych sytuacjach, kiedy trzeba zobaczyć ukrytą wideo.

o filmach

Jako "VKontakte" hide filmów? Zanim to jest nieco mówić o tym portalu społecznościowym. Bo tu, jak już wspomniano, musimy wziąć pod uwagę kilka bardzo ciekawych rzeczy.

Tak więc, w „VC” video odgrywać rolę najzwyklejszych klipy w sieci. Może to być osobiste rekordy lub całych filmów. Jest to na tyle, że są one umieszczone na swojej stronie lub w grupie. Stamtąd można zawsze zobaczyć. Najważniejsze – być podłączony online.

Nie tak dawno temu w sieci społecznej ma możliwość sortowania filmy wg albumu. To upraszcza zadanie, jeśli myślisz o tym, jak ukryć wideo w „VC”. Chodzi o to, że gdy próbuje zatuszować możesz również móc korzystać ze wszystkich działań zmierzających do całych archiwów.

przygotowanie

Aby rozpocząć, pomyślmy o tym, co trzeba, aby dowiedzieć się, jak „VKontakte”, aby ukryć film.

Aby rozpocząć, musisz być zarejestrowany w sieci społecznej. Bez niego niemożliwe do pracy z wszystkich funkcji dostępnych dla użytkowników. Po tym, przechodzą zezwolenia, i jesteś gotowy, aby przejść bezpośrednio do tego problemu.

Drugi punkt to jest warte rozważenia – jest to prawo wideo. Oznacza to, że można ukryć rolki tylko wtedy, gdy masz na to „przywilejów”. Twój profil publiczny, w którym – administrator … To tutaj, że będziemy działać.

Naturalnie, ostatni punkt, ważne dla naszego pytania jest obecność rolki w sieci społecznej. Przyjrzyj się na coś, co chciałbym ukryć, a następnie przystąpić do podjęcia zdecydowanych działań. Szczerze mówiąc, cały proces zajmie Ci maksymalnie pięć minut. Z tego zadania w obsłudze nawet początkującym użytkownikom.

proces

Jako "VKontakte" hide filmów? Teraz mamy do czynienia z tym problemem. Po pierwsze, jak już wspomniano, będzie musiał zalogować się do sieci społecznościowej. Dopiero wtedy będzie można w pełni prowadzić rozmowy na temat procesu.

Idź do swojego profilu. Teraz trzeba kliknąć na „Moje filmy”. Na następnej stronie można otworzyć dostępne albumy i filmy. To do pracy, muszą przejść do trybu edycji. Aby to zrobić, wybierz żądaną pozycję, a następnie kliknij ikonę ołówka w prawym górnym rogu.

Teraz pojawi się okno edytora. W ustawieniach prywatności w ramach „Kto może zobaczyć film” Put „Tylko ja”. Zapisać zmiany, i to wszystko. Teraz ten film jest widoczny tylko przez Ciebie. Ponadto, można ukryć je od przyjaciół lub niektórych kategorii nieupoważnionych użytkowników. Problem już nie istnieje. Teraz już wiesz, jak „VKontakte”, aby ukryć film. Jest to, jak widać, jest dość prosta. Należy pamiętać, że gdy dodasz nowy film można od razu ustawić ustawienia prywatności. Pomoże to uniknąć niepotrzebnych problemów w przyszłości.

przegląd

Jednak wielu użytkowników chce wiedzieć, jak można zobaczyć ukryte pliki wideo w social networking. W rzeczywistości istnieje tylko jedna opcja, a praca nie zawsze jest. To – nie ten drugi, jak wykorzystanie specjalnych hostów, które oferują tę usługę.

Trzeba po prostu wpisać adres profilu, który Cię interesuje. Następnie kliknij na „View”, a ustawienia prywatności zostaną usunięte. To wszystko. Jak widać, nic skomplikowanego lub magiczne.