412 Shares 5213 views

Masażer do utraty wagi. Opinie o wibratorze do utraty wagi

Masaż jest skutecznym sposobem dbania o Twoje zdrowie. Nawet w 19 wieku wibro-masażyści byli znani, których praca opiera się na prądzie elektrycznym. Jednak w tym czasie były używane nie do utraty wagi, ale w celu poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia. Obecnie wibromasser do oceny utraty wagi konsumentów przeważnie jest pozytywny. A producenci tego sprzętu obiecują użytkownikom swoich produktów nie tylko gładką, elastyczną skórę, ale także zmniejszenie masy ciała bez większego wysiłku.

Zasada działania

Urządzenia te za pomocą prądu elektrycznego powodują wibracje powierzchni masującej lub dyszy, która z kolei przenosi je na ciało. W rezultacie następuje lokalny wzrost krążenia krwi, pożywne pierwiastki z krwi zaczynają lepiej penetrować tkanki. Ponadto z tego powodu zwiększa się ilość płynów śródmiąższowych, nadmiar płynu opuszcza ciało, zmniejsza się objętość ciała.

Skuteczność

Producenci tych urządzeń obiecują niewiarygodnym skutkom dla konsumentów. Gwarantują, że masaż wibracyjny utrata masy ciała (zdjęcia tych urządzeń są przedstawione w tym artykule) pomoże:

 • Aby poprawić rysunek;
 • Uelastycznia skórę;
 • Pozbyć się skórki "pomarańczowej";
 • Schudnąć;
 • Usuń po treningu bolesne odczucia.

Masaż wibracyjny do utraty wagi: recenzje lekarzy

Według badań, wpływ pewnych częstotliwości może faktycznie zniszczyć membranę komórek tłuszczowych, ale nie dotyczy to wibro-masażystów. Wszystko dlatego, że taki wpływ może być spowodowany tylko falą dźwiękową, wykorzystywaną na przykład w procedurze kawitacji. W tym względzie możemy spokojnie powiedzieć, że wibrujący efekt tego urządzenia nie zmniejszy tkanki tłuszczowej. Ale aby zaprzeczyć użytecznych właściwości vibromassazherov nadal nie warto. Przecież te urządzenia mają doskonały efekt lokalny, poprawiają tkanki procesów metabolicznych i lokalnego krążenia krwi. Ponadto, wypływa nadmiar płynu, co znacznie zmniejsza objętość ciała.

Lekarze zalecają masażery wibracyjne dla tych, którzy aktywnie angażują się w sport, ponieważ działanie wibracyjne sprzyja wydalaniu kwasu mlekowego z mięśni, co znacznie zmniejsza ból po treningu.

Innymi słowy, nie musisz przyjmować masażystów wibracyjnych jako magicznej metody utraty wagi, która nie wymaga żadnego wysiłku ze strony użytkownika. Jednak łączenie aktywności fizycznej i wibracji w celu zmniejszenia masy ciała (opinie konsumentów potwierdzają to), można przyspieszyć nabycie idealnych konturów ciała.

Odmiany wibrometrów

Do tej pory producenci oferują szeroki wybór masaży wibratorów. Aby nie zagubić się w tej obfitości towarów, musisz zapoznać się z najpopularniejszymi wariantami i uzyskać opinię o osobach, z którymi się nimi posługiwali.

Tak więc wibromassage do utraty wagi (opinie o tym produkcie podamy poniżej) można przedstawić w następujących wersjach:

 1. Ręczny wibrator-masaż – przeznaczony do lokalnego masażu obszarów problemowych. Zapewnia funkcję ogrzewania promieniowaniem podczerwonym. Zestaw zawiera również kilka załączników.
 2. Pas wibracyjny – to urządzenie jest mocowane na korpusie. Istnieje kilka wariantów wibracji. Jest łatwy w obsłudze.
 3. Masaż masaż wibrujący do utraty wagi: opinia klienta o tej odmianie jest w większości pozytywna. Jest stacjonarnym urządzeniem pracującym z sieci elektrycznej.
 4. Platforma wibracyjna jest urządzeniem stacjonarnym. Zawiera ona platformę i taśmy wibracyjne, które znajdują się na obszarach problemowych.

Z każdym wibrometrem w zestawie jest instrukcja, która wskazuje siłę drgań, kierunek ruchu, cel różnych załączników i wiele więcej.

Wibrujący Crop dla Odchudzania

Bardzo często w reklamach telewizyjnych można zobaczyć masaż wibracyjny do utraty wagi – pasek "Ommassage VM-510" (recenzje na ten temat będą uważane za trochę później). Zgodnie z reklamą, ten niesamowity sprzęt pozwoli Ci uzyskać piękny, elastyczny żołądek bez zbytniego wysiłku.

Pas ma wyraźny wpływ na skórę, wzmacniając krążenie krwi w jamie brzusznej. W wyniku usprawnienia procesów metabolicznych w tkankach przyspiesza proces rozszczepienia tłuszczów, co w rzeczywistości może pomóc w walce z nadwagą. Tak więc wibromassage pasa do utraty wagi (opinie konsumentów potwierdzić ten fakt) – to tylko 50% sukcesu, reszta będzie tylko od ciebie. Dlatego naiwnie zakłada się, że będziesz w stanie zmniejszyć objętość ciała, leżeć na kanapie i tkać pyszne bułeczki. Wibropole nie będą dla Ciebie pracować, pomogą Ci tylko w radzeniu sobie z nadmiarem depozytów tłuszczowych.

Platforma wibracyjna dla utraty wagi

Ten masaż wibracyjny jest bardziej skomplikowanym urządzeniem, który składa się z podstawy z wstążkami (na ciele) i platform. Po zlokalizowaniu w strefie problemów taśmy powoduje to, że wibrujący wpływ na miejsca, w których jest to konieczne. Według konsumentów, regularne użycie tego urządzenia pozwala rozluźnić mięśnie i wykonać masaż wysokiej jakości. Ponadto, ze względu na działanie taśmy, krążenie limfy i krwi znacznie się poprawia, co prowadzi do zmniejszenia cellulitu.

Szczególnie wibroplatform jest przydatny dla tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia, ponieważ ich mięśnie potrzebują żadnego obciążenia. Jednak, aby schudnąć, robiąc tylko na platformie, jest mało prawdopodobne, aby działać. To urządzenie działa tylko w połączeniu z prawidłowym odżywieniem i ćwiczeniami, a także jakimkolwiek innym wibromazmem do utraty wagi. Opinie platformy vibro są potwierdzane.

Opinia konsumentów

Wibromassazery mają zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ ci, którzy stosowali ten sprzęt w połączeniu z naprężeniami fizycznymi, zauważają przede wszystkim swój skuteczny efekt. Ci ludzie zauważają, że postać nabrała pożądanego kształtu, masa zmniejszyła się, skorupa "pomarańczowej" zmniejszyła się zauważalnie, skóra nabrała młodzieńczego i sprężystego wyglądu. Ci, którzy dali wszystkie swoje nadzieje tylko wibratorowi, co do sprzętu magicznego, bez zmiany stylu życia, nie osiągnęli pożądanego efektu. Dlatego ich opinia na temat masażystów wibracyjnych jest w większości negatywna.

Kiedy nie można użyć

Jeśli zdecydujesz się kupić masaż wibracyjny w celu zmniejszenia masy ciała brzucha lub jakiejkolwiek innej części ciała, musisz upewnić się, że nie masz żadnych przeciwwskazań do jego stosowania. Wszakże efekt wibracyjny zwiększa przepływ krwi, co może powodować wzrost zapaleń organizmu. Lista przeciwwskazań jest dość imponująca. Tak więc, obejmuje następujące dolegliwości:

 • Kamica żółciowa;
 • Gruźlica;
 • Problemy ginekologiczne;
 • Choroby zakaźne;
 • Fibroma;
 • Przepuklina;
 • Wrzód żołądka

Zabrania się również używania wibro-masażu, jeśli w skórze są jakieś szkody na miejscu ich stosowania. Zazwyczaj funkcje tych urządzeń są wyświetlane w instrukcjach. Jeśli jednak nie wystarczy, skontaktuj się z lekarzem, który zdecyduje, czy możesz użyć wibratora. Pomoże to uniknąć ewentualnych problemów zdrowotnych w przyszłości.

Jak skutecznie używać wibratora

Ten sprzęt składa się z stojaka i mechanizmu, który tworzy wibracje, a także zespół pasków do masażu. Taśma jest zamocowana na podstawce. Istnieje kilka natężeń wibracji (od ledwie zauważalnych do superstrongów). Ogólnie rzecz biorąc, to urządzenie jest po prostu w użyciu, a mało kto nie rozumie swojego mechanizmu.

Podczas treningu musisz uważać na intensywność drgań, szczególnie wtedy, gdy dopiero co zaczniesz opanować to urządzenie. Nie zaleca się wyboru trybu najszybszego w nadziei na szybki wynik. Zaczyna się od słabego reżimu. Spójrz na reakcję ciała, kilka godzin lub następnego dnia. Początkujący często popełniają błąd, masując trudne miejsca taśmą przy maksymalnej prędkości. Potem przez kilka dni idą na "traktowane" miejsca, które mają "siniaki" i siniaki.

Pomimo faktu, że wibrator nie pomaga pozbyć się dodatkowych kilogramów, to urządzenie będzie przydatne jako masaż i jako środek do walki ze skórą "pomarańczową". Ale pamiętaj, że możesz go używać tylko wtedy, gdy nie masz żadnych przeciwwskazań lekarskich.