140 Shares 7292 views

Dzieci Aplikacja „Dandelion”

Jako prezent na święta wiosny, albo po prostu do nastroju aplikacja „Dmuchawiec”, wykonany dziecko, przyniesie wiele radości i pozytywnych emocji jako dziecko i jego rodziców. Ten artykuł zostanie uwzględnione w szczegółach, jak wykonać oryginalne rzemiosła i co rada powinna uciekać podczas procesu twórczego.

Materiały do wykonania

Aby wykonać oryginalną „Dandelion” aplikacji będą musiały:

  • niebieski kolorowy karton (lub białe, malowane w kolorze niebieskim gwasz);
  • barwiony papier zielony, żółty i biały;
  • PVA kleju;
  • ołówek;
  • Nożyczki z zaokrąglonymi końcówkami.

Zastosowanie „mniszek” mogą być wykonane z wyżej wymienionych materiałów lub stosując zamiast Ściereczki barwie żółtej tektury.

Stepping

Opis krok po kroku stosowania procesu:

  1. Aby rozpocząć dolnej połowie niebieski karton uszczelniony z zielonym kolorowego papieru. można malować zielona farba karton, w razie potrzeby. To jest najlepsza gwasz, ponieważ ma gęstą, zwartą strukturę.
  2. Teraz możemy przygotować szczegóły. Pierwszy z żółtym papieru do wycięcia dużego koła i kilkanaście cienkie paski. To słońce z promieniami.
  3. Następnie przejdź do modelowania mlecze. Przez liczbę wymaganych kwiatów ciętych planowanych okręgi o różnych średnicach (1,5; 2,0; 2,5; 3,0 cm). Każdy z nich zaleca się krawędzie „puch” cut „trawę”. Tak duża liczba części z frędzlami przygotowany „Mniszek” aplikacja był luzem. Białego papieru wyciąć dowolnie chmury.
  4. Następnie aplikacja papier ma fundamentu. Po pierwsze, w środku niebieskim tle jest przyklejony do opalania. Następnie przymocować chmurę. Aw ostatnim kolei wybuduje mlecze. Pierwsze pole zielone arbitralnie przyklejony największą społeczność bez frędzlami na krawędzi. Następnie bierze się z frędzlami i są przyklejone na górze. Fringe dołączania nie trzeba. Następnie w ten sam sposób inne są przyklejone kręgi w kolejności malejącej wielkości.
  5. Teraz musimy zakończyć aplikacja do końca. Do tego frędzle każdego z mniszka lekarskiego powinny zostać zniesione, by tak rzec, podać formę kwiatu. Mniszek stać nieporęczne i puszyste.

„Dandelion” aplikacja gotowa.

Jednym z modyfikacjami

Ten obraz może być wykonane w różny sposób. Aplikacja „dmuchawiec” tkanek – jest to modyfikacja.

Praca odbywa się w dokładnie taki sam sposób, jak stosowanie papieru. Jedyna zmiana – stosowanie chusteczek zamiast kartonu do tworzenia kwiatów. Wszystkie okręgi dla mlecze wyciętych z serwetek i klejonych jak opisano powyżej.

Aby zwiększyć ilość można zastosować białą serwetkę. Muszą trochę podkochuje, a już przyklejony na szczycie pogniecionych białymi chmurami. serwetki głośności trzeba zapisać. Taka zmiana w różnych tradycyjnych rzemiosł, ożywić i uczynić go bardziej interesujące.

Aplikacja „dmuchawiec” papieru – ciekawą działalność, która może dać wiele radości i pozytywnych emocji z dzieckiem