826 Shares 7386 views

Lista najlepszych dramatów – filmy o miłości

Jeśli jesteś fanem „romans” gatunek, pewnie myślał o tym, co filmy są najlepsze. Każdego roku przemysł filmowy podoba nam ogromną ilość nowych produktów, ale niestety, nie wszystkie z nich są w stanie wywołać pozytywne emocje i swoje miejsce w sercach fanów filmowych. W tym artykule, będziemy prezentować listę najlepszych dramatów, w tym przez ostatnie dwa lata.


Lista najlepszych melodramatów

„Przeminęło z wiatrem”. Młody mieszkaniec Ameryki Południowej będzie za chwilę się pożegnać z życiem beztroski, tracąc wszystkich znajomych i krewnych, ale by znaleźć prawdziwą miłość na tle wynikającej wojny domowej w tym kraju.

"Titanic". Legendarna historia upadku „Titanica”, największego statku i dwóch kochanków, który został przygotowany dla oddzielenia od pierwszego spotkania.

"Ghost". Oddziela dwie miłośników umrzeć, ale nawet w świecie młodego człowieka nie może opuścić ukochaną bez nadzoru i próbuje ją ostrzec o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Tylko tutaj nie zrobi to trudne, bo żyć nie jest łatwe do osiągnięcia.

„Dzień świstaka”. Los odegrał okrutny żart ze słynnego prezentera telewizyjnego i sprawia mu przeżyć każdy dzień 2 lutego. Życie zatrzymane, a wyprzedza tylko jeden cel – uczynić z kalendarza, aby pokazać numer 3.

„Zakochany bez pamięci”. Miłośnicy zrozumieć, że muszą wyjechać i korzystać z urządzenia, aby wymazać pamięć zapomnieć siebie. Ale prawdziwa miłość nie przechodzi tak szybko, a echa wspomnienia straszyć młodych.

„Romans biurowy” kontynuuje listę najlepszych melodramatów. Krajowy historia o niełatwej relacji między szefa i podwładnego, który po raz zakochał się, mimo wszelkich trudności i różnice w ich życiu.

"The Bodyguard". Były ochroniarz prezydenta opuszcza serwis i zatrudnić czarnego piosenkarza, regularnie otrzymali listy z pogróżkami. Pomimo wrogości, które powstały podczas spotkania, relacje między dwoma mężczyznami wchodzić romantyczny.

Top melodramat 2012-2013. lista

"The Great Gatsby". Opowieść o człowieku, który zanurzył się w świat luksusu, bogactwa, intrygi i oszustwa, była świadkiem świetnymi występami i napisał o tym książkę, która w pełni wyświetlany na życie Amerykanów 30-xx lat.

"Les Miserables". Beja skazać wiele lat ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości, a do pomocy swoich przyjaciół i bliskich z zewnątrz, podczas gdy polował. Po śmierci kobiety, którą kochał jedyną rzeczą, która sprawia mu utrzymać się na powierzchni – jest jego córką, które muszą być chronione.

„Piana dni”. Uczucia dwojga ludzi rozwijać na tle nierzeczywistego świata fantazji i to staje się jeszcze bardziej romans i magii.

Obraz „Romeo i Julii” kontynuuje listę najlepszych seriali 2013 roku. Nowoczesne adaptacją legendarnych dzieł Szekspira. Młodych kochanków utrudniać być razem, a ich dusze są skazane na cierpienie.

Była to lista najlepszych dramatów przed sobą. Jak udało się odgadnąć, tutaj mamy tylko kilka jasnych i zmysłowe filmy z tych, które są godne uwagi.