569 Shares 3147 views

"Bouncer". aktorzy komedii z cząber znamionowej «R»

Dyrektor Maykl Daus w 2011 roku, zdecydował się „chwycić szczęście za ogon!” I zdjął sportów komiksu z cząber oceniony jako „R”, bogaty charakterystyczny amerykański humor, netsenzurschinoy odpowiednie i prowokacyjne chwilach pod wymownym tytułem „ochroniarz”. Aktorzy o dopuszczenie do udziału w produkcji obrazów dobrano odpowiednio: czołowy aktor był gwiazdą epopei „American Pie”, Seann Uilyam Skøtt, aby wzmocnić efekt został zaproszony niepowtarzalny Yudzhin Levi, roli przyjaciela wybranego Dzhey Barushel i diety romantyczne zainteresowanie bohatera nauczyć się zrealizować aktorka najmniej nadaje się do klasycznych kanonów gatunku, Alison tabletek.


Film został oceniony według IMDb – 6.80, a wszyscy krytycy zagraniczni umieszczona go jako filmu o szorstkiej i bezkompromisowego hokeja niezdyscyplinowanie.

Przemoc i romans

Komedia „kolos”, aktorzy i rola których rysy twarzy idealnie dopasowane do siebie, to hulaszczy mieszanka ekscytujących walk, zabawne humor, zabawne romantycznych wierszy i wszelkiego rodzaju gatunku komunały w stylu dramatu sportowego.

Nawiasem mówiąc, romantyczny wiersz w filmie Dausa niezwykłe, niezwykłe nieklasyczne, więc bardzo słodki. Bohaterów relacji Alison Pill i Shonna William Scott wygląda tak realistycznie, i szczerze, że zegarek jest bardzo miły dla rozwoju linii miłości. Romantyczny składnik wzór jest określony kontrast między miłością i przemocy, dzięki czemu taśma wyglądać swobodnie i jasno, idealny do radzenia sobie ze swojej podstawowej funkcji rozrywkowych.

szef Bouncer

Film „Bouncer” podmioty biorące udział w procesie wytwarzania folii, postrzegane jako okazja do zmiany ról nudzić. Najlepszym przykładem tego – samiec ołów Seann Uilyam Skott, którzy chętnie zmienił rolę rakieta korby na dość skromny sposób Dag. Postać w pewnych momentach przypomina puchu, z jednej strony, chowając się za spódnicą matki, z drugiej – zawsze gotowy do walki.

Doug, starając się żyć zgodnie z prawem i osiągnięcia osobistego sukcesu, boi się oderwać od rodziny, aby znaczące i niezależne działania osoby dorosłej. Scott, wykorzystując cały potencjał obsady, umiejętnie przekazuje obraz i charakterystykę swojego bohatera do widza. Gra nie był fenomenalny, bardziej doświadczeni aktorzy filmu „ochroniarz” w czasach przysłonięte przez czołowego aktora.

Ale charakter Shonna patrzeć nie tylko śmieszne, to jest dość twardy i szybki, aby wyobrazić sobie widza, niezależnie od efektu wątpliwej moralnej taśmy. Liv Shrayber i Dzhey Barushel pomogły otworzyć wyróżnioną aktora w nowej roli, a sami zrobił wrażenie na widza. Bez Scotta postrzegane zupełnie inaczej do filmu „Bruiser”. Aktorzy zaskoczeni jego niewyczerpanego optymizmu i ciężkiej pracy.

odlewania żeliwa

Jako uznany przez krytyków, największa siła projektu Michael Dausa nie jest jakaś raczej płaska działka i wulgarny humor i silna obsada, czyli wszystkie 92 minut od momentu podoba ich podejście do pracy. Malarstwo aktorzy „Wykidajło” wyciągnął do przyzwoitego standardu. I to nie tylko ze względu na charyzmatycznego Shonna Skotta.

Liv Shrayber, ten sam Victor – brat Wolverine jest, znany widzom z filmu „Kate i Leopold”, „Omen” i „Movie 43”, podobny do takiego „Irish bull”, nazywając męskiej solidarności, do którego można czuć respekt. Filmografia aktorki Alison Pill ma około 60 projektów, wśród których najbardziej znane to „O północy w Paryżu”, „Focus”, „Zakochani w Rzymie”, więc nie było trudno przekształcić w obraz jednego z tych otwartych i pełnych werwy dziewcząt, które wywołują szczere współczucie ,