739 Shares 3760 views

ragout warzyw z cukinią i bakłażanem – Gotowanie w domu

Stew – danie z dodatkiem różnych składników. Kraj pochodzenia – Francja. Początkowo gulasz było podawane jako przekąskę, a na początku uczty. Składał się głównie z duszonych warzyw, ale w większości wartości odżywczych i sytości są często dodawane do mięsa, grzybów, a nawet ryb. Aby urozmaicić smak i przyprawione z różnymi przyprawami i świeżymi ziołami.

Nowoczesne kucharzy przygotować potrawę z cukinii – to wzbogacony i niskokaloryczne przekąski warzyw daje przyjemny smak i przynosi korzyści dla organizmu. Cukinia również z innych warzyw, takich jak ziemniaki, fasola i wszelkiego rodzaju mięsa. Ragout z cukinią i bakłażanem szybko przygotowany i jest prawdziwym ratunkiem dla każdej gospodyni. Jeśli nie masz czasu na gotowanie, a następnie zrobić to kompletny posiłek z dostępnych produktów.

Może być podawane na zimno i na gorąco. Szybko posiekać warzywa, zrzucił je na patelni lub w piekarniku, doprawione śmietaną i serem – lekkie i pożywne przekąski doceni dobry smak. A jeśli dom ma multivarka, proces gotowania będzie jeszcze łatwiejsze. Ragout z cukinią i bakłażanem gotowanych w multivarka zachowuje wszystkie kopalin. Przejdźmy teraz uczynić tę wspaniałą danie główne, pożyczony od Francuzów.

Musimy przygotować w multivarka warzywnego gulaszu :

– cukinii;

– bakłażana;

– cebuli;

– marchwi;

– papryka;

– zioła, czosnek;

– krem.

Bierzesz liczbę produktów według własnego uznania. Pokroić w drobną kostkę cukinii, cebuli i bakłażana. Marchew trzeba trzeć. Słodka papryka pokroić w pół pierścieni. Szlifujemy czosnek z ziołami.

Wystawiać w trybie multivarka „smażenie” i rozgrzać olej. Umieścić cukinia, bakłażan na górze, potem marchew, cebula, papryka i zielonych z czosnkiem. Masę małą ilość soli i wlać do śmietany, dobrze wymieszać.

Zmień tryb na „hartowanie” czy „ciasta”, zamknąć pokrywę i dręczony 60 minut. Taki prosty gulasz z cukinią i bakłażanem można przygotować w dowolnej porze roku. Jest to przydatne, niezbyt gruby (jeśli nie wlać śmietanę) i aromatyczne. Jeśli przygotowujesz na świątecznym stole, a następnie dodać mięso w naczyniu.

Poniższy przepis z ziemniakami i warzywami w multivarka

Musimy gulasz bakłażan, cukinia, ziemniaki, cebula, pomidory, pieprz, sól, koncentrat pomidorowy (20 g), koper, kolendra i czosnek.

Przygotowanie: pocięte cienkich kół bakłażan, cukinia, ziemniaki, pomidory (pre-peel). Passeruem cebulę na maśle. Na sos: w pomidorowego dodać trochę wody, umieścić go w posiekanych ziół i czosnku.

Rozkładamy warstw warzyw w multivarku: bakłażan, pomidory, cukinia, cebula i ziemniaki. Każda warstwa pieprzu, soli i wody w sosie pomidorowym. Gotować przez około godzinę, w tym opcji „pieczenia”.

Przepis: ragout z cukinia i bakłażan w domu

Składniki: cebuli, marchwi, świeże jeden cukinia, jeden bakłażan, świeżych pomidorów, koper, sól czosnek (2 szt.).

Strzępić cebulę. Rub marchewki. Wlać trochę oleju roślinnego na patelni, rozgrzać, odesłać bow – passeruem na złoty kolor, dodać marchewkę.

Do cebuli i marchwi masy dodać pokrojone w kostkę cukinię, bakłażana i pomidorów. Wszystkie warzywa dobrze wymieszać i smażyć przez 10 minut. Pod koniec sezonu z ziołami i solą czosnkową.