798 Shares 6138 views

Obóz dla dzieci „Słoneczny Brzeg” w Izberbasz: rodzice dzieci uwielbiają chwalić

Obóz „Słoneczny Brzeg” w Izberbasz (Kayakentsky District, Dagestan) pochwała dla dorosłych i dzieci uwielbiają. Wysyłanie dziecka do obozu dla dzieci, większość rodziców zrobić na miejscu odpoczynku wymagań, takich jak bezpieczeństwo, zlokalizowanych w ekologicznie czystej okolicy, komfortowe zakwaterowanie, wysokiej jakości i wysokiej jakości żywności, zaplecze rekreacyjne dla dzieci. Wszystkie te warunki są spełnione w obozie „Słoneczny Brzeg” w Izberbasz. Więcej informacji predstvleny poniżej.

opis

obóz edukacyjny wartości republikańskie zdrowia dzieci jest nad brzegiem Morza Kaspijskiego, w pobliżu parku obszarze parku Łomonosowa. W tym obszarze znajdują się piękne zbocza góry Izberg Tau, dając klarowny zjonizowanego powietrza.

Obóz „Słoneczny Brzeg” w Izberbasz działa przez cały rok. Od września do maja, pracując jako instytucji edukacyjnej dla uczniów od 6 do 11 klasie. I podczas letnich wakacji – miejsce rekreacji rekreacji dla dzieci od lat 7 do 16. Tak więc, nie koniecznie czekać do czerwca lub lipca wysłać dziecka do wypoczynku. W obozie „Słoneczny Brzeg” dzieci nie pozostają w tyle w procesie edukacyjnym i połączyć naukę z rekreacyjnych i zdrowotnych herbaty.

Dzieci są rozdzielane według wieku na grupy. W każdym z nich przez około 27-30 osób. Wszystkie jednostki są pod nadzorem i kierownictwem dwóch lub trzech doradców, ma wykształcenie pedagogiczne. Jedna zmiana, lub okres, kiedy dziecko w obozie wynosi 21 dni.

Jest ściśle egzekwowane codziennej rutyny, dzieci są karmione 5 razy dziennie, przemyślane rozwiązania dla spędzania wolnego czasu z dziećmi.

infrastruktura

Terytorium „Słoneczny Brzeg” w Izberbasz (fot obozu jest przedstawiony poniżej) jest bardzo zadbany i czysty, posadzono wiele kwiatów i krzewów i drzew, w tym owoców. Dla dzieci wyposażonych w dwa baseny ze słoną wodą, zjeżdżalnie i mostów, placów zabaw i altanki do wypoczynku.

Według obwodzie obozu równo oddalonych od siebie budynkach mieszkalnych, położony w pobliżu centrum medycznego i jadalnią. W oddzielnym budynku wyposażonych pokoi dla procesów edukacyjnych i zajęć komputerowych.

Dzieci w obozie „Słoneczny Brzeg” są bezpieczne, co zapewnia okrągłe służby bezpieczeństwa zegar.

zakwaterowanie oraz wyżywienie dzieci

Każdy indywidualny dziecko stałe łóżko w jednym z trzech piętrowych murowanych budynków kapitał (zabudowa mieszkaniowa przydzielone czwarty pod spa). Pokoje są bardzo ciepłe i wyposażone we wszystko co potrzebne do komfortowego pobytu: wygodne łóżka, wygodne meble, nowoczesne urządzenia, balkonem. Pokoje dostępne w budynku do procedur mycia i sanitarne są.

Do żywienia dzieci w obozie „Słoneczny Brzeg” (na zdjęciu) zorganizowało specjalny budynek do gotowania i turyści żywności.

Zatrudnia wysoko wykwalifikowanych kucharzy, którzy przygotowują wysoką jakość i pyszne jedzenie, przy spełnieniu wszystkich wymogów SanPiN. Dzieci uzyskać wyważony i pełny posiłek z 5 dań w przestronnej jasnej jadalni. Dieta jest koniecznie zawarte zboże, mięso i ryby, produkty mleczne, owoce i warzywa. Chłopaki, obozowicze, bardzo lubiący niesamowite świeże wypieki.

rekreacji i wypoczynku

Szczególną uwagę przywiązuje się do codziennego, rozwoju sportu i poprawy dzieci. W obozie „Słoneczny Brzeg” (Izberbasz) rano zaczyna się ożywczy poboru świeżego powietrza i kąpiel w basenie lub morzu (przy sprzyjającej pogodzie). Podczas kąpieli oprócz doradców dla dzieci pod opieką czujnych ratowników. Po obiedzie, wszystkie dzieci są usuwane w pokoju na „spokojny czas”. W ciągu dnia, dzieci uczestniczą w wyścigach sztafetowych, ramię zawody zapaśnicze, gra w piłkę nożną, siatkówkę, szachy. Najsilniejszy i najbardziej zwinny otrzymują certyfikaty i nagrody.

Oprócz imprez sportowych jest okazją do twórczego wyrażania siebie: dzieci farby, formy gliny, uczestniczyć w różnych warsztatach, „zręczne ręce”. Doradcy spędzają dla wczasowiczów ciekawe konkursy, skecze, szarady i światła, na przykład, konkurs „The Reader” lub scena „zajęcie”. Każdy dzień poświęcony jest jakiś wymyślony „święta” Dzień parodie w dniu opakowania cukierków gwiazdy, jeźdźców dzień i goryanok, bajek itp A co zrobić obóz bez dyskoteki wieczorem? Fora i social media camp „Słoneczny Brzeg” faceci są aktywnie omawiania didżejów, muzykę, pierwsze „ballady” i dzielić się ze sobą swoje żywe wrażenia z obozu. Według tradycji dzieci Dagestan w obozie zaszczepić poczucie patriotyzmu i miłości do ojczyzny.

Jak znaleźć Obóz „Słoneczny Brzeg” w Izberbasz? Oto adres: Republika Dagestanu, obszar Karabudakhkentsky. bony kosztów dystrybucji obsługiwane przez Ministerstwo Edukacji Republiki Dagestanu.