876 Shares 2228 views

Jest to bolesne kochać, dlaczego

Wiele kobiet przyjść na wizytę u ginekologa i powiedzieć im, że boli kochać. Problemem jest raczej delikatna. I w większości przypadków go rozwiązać bez interwencji specjalisty nie jest możliwe. I bolesne, aby miłość może być nie tylko dziewczęta, ale także dojrzałe kobiety. Jest wart więcej, aby zrozumieć przyczyny tego zjawiska.

  1. Ból podczas seksu jest, jeśli on jest pierwszy. Następnie takie uczucia powinna przynajmniej alert. Chociaż nie oznacza to, że masz do czynienia z jakimś wielkim problemem zdrowotnym. Najczęstszą przyczyną dolegliwości jest jedynie brak pobudzenia kobiet. W rezultacie, nie ma smarowanie. Boli być zaangażowany nie jest miłość, jeśli wzrost grę wstępną lub nie skąpić na zakup w lubrykant.
  2. Nieprawidłowo wybrany partnerzy postawa może również spowodować, że kobieta będzie doświadczenie ból podczas seksu. Struktura organów wewnętrznych w ogóle inaczej, więc nie powinno być w większości. A jeśli nie podoba pozę, gdy człowiek w plecy, nie trzeba sobie silovat. Seks jest konieczne, aby dobrze się bawić. I odebrać wygodną pozycję dwie kochające się nawzajem partnerów nie będzie trudne.
  3. Zdarza się również, że kobiety mogą odczuwać swędzenie w okolicy narządów płciowych. A jeśli stały się one wrażliwe na dotyk partnera lub nawet bolesne kochać, to najprawdopodobniej masz drożdże lub infekcji. Skonsultować się z ginekologiem jak najszybciej.
  4. Po urodzeniu, nie ma również płeć bolesne. Każda kobieta wie, że posiadanie dzieci. Oczywiście, aby tego uniknąć, trzeba wykonywać rozkazy lekarza o czasie abstynencji od bliskości. Co do zasady, nie wolno uprawiać seks z penetracją po porodzie około 8 tygodni. Choć terminy są różne. W każdym razie, nie należy oczekiwać pozytywnego wyniku wkrótce. Mężczyzna powinien być ostrożny i delikatny dla swojego partnera. Po urodzeniu, najprawdopodobniej trzeba próbować nowych pozach, jak zwykle, może powodować dyskomfort. Kiedy bolesne uczucia pojawiają się w czasie, to jest okazja, aby zobaczyć się ze specjalistą.
  5. Zdarza się, że chora kochać się w trakcie i po menstruacji. Może to oznaczać, że masz poważne choroby. Dlatego najlepiej jest poprosić o pomoc, a nie w mediach krajowych i profesjonalny. Niektóre choroby, będąc undertreated, może nawet prowadzić do niepłodności.
  6. Wielu mężczyzn stara się przekonać swoich partnerów do seksu analnego. I to nie dziwi, że kobiety, doświadczenie nie jest najlepsze uczucie. Najczęściej ból powstaje ze względu na fakt, że kobiety nie mogą zrelaksować się na tyle, bo boją się bólu. Błędne koło. Partnerzy muszą być zarezerwowane specjalnym żelem, ponieważ nie ma żadnego środka poślizgowego w odbytnicy. Bo to zwykle prowadzi do nieprzyjemnych doznań. Zdarza się także, że każdy choroby wynikające ze stanu techniki (na przykład, hemoroidy) promowania występowania bólu podczas seksu analnego.
  7. Przyczyną nieprzyjemnych doznań podczas seksu może być banalne strach, nie tylko obecność choroby lub specyficzną strukturę narządów wewnętrznych. Jeśli kobieta boi pochwy mięśnie kurczą się i zapobiec infiltracji. W efekcie – to będzie bolało. Ten problem można rozwiązać nie tylko ginekolog, ale również psychologiem.

Jak widać, każdy problem można rozwiązać, jeśli znasz przyczynę jej występowania. Nie wahaj się skontaktować się z lekarzem, tylko on może dać porady ekspertów i porozmawiać szczerze. Ponadto, czasami po prostu chcesz mądrze dobrane leczenie.