342 Shares 9464 views

Przydatne właściwości i kaloryczny kasztan: cenna informacja dla fanów

Obecne badania potwierdzają fakt, że drzewo kasztan była uprawiana już w 5 wpne w starożytnej Grecji, jak zdumiewająco roślinę w jej skład chemiczny, smak i właściwości lecznicze. Owoce są wykorzystywane nie tylko w żywności, ale również stosowane jako lek. Ten artykuł pokaże tajniki podstawowych przydatnych funkcji, jak również z jej czytelnicy nauczą kaloryczność kasztany.

Nie każdy wie, ale owoc – jeden z rodzajów nakrętek. Produkt jest bardzo popularny w kuchni, Produkuje wyrafinowany i wyśmienitą kuchnię. Pikantny smak owoców może być używany jako przyprawa do mięsa. Ponadto, może być spożywany kasztanów gotowane, duszone i smażenia. Dietetycy doradzają im do ludzi, którzy chcą schudnąć: małej kaloryczności kasztanowca, a wartość odżywcza jest wysoka. Wiele je jeść nie będzie działać, ponieważ jest szybki nasycenia organizmu przez długi okres czasu.

Ponadto funda zawiera dużo kwasu foliowego, potasu i wodę. Wszystkie te właściwości są tylko potwierdza, jak bardzo przydatna kasztany. Kalorii owoce gotuje się nie więcej niż 170 kcal na 100 gramów kompozycji tłuszczu jest podobne do płatków musli – wyrobami o minimalnej zawartości tłuszczu, w przeciwieństwie do innych orzechów oraz suszonych owoców. Jadalna kompozycja owoców bogatych retinol (witamina A), witamina B, C, włókna, minerały i skrobię. Wiele węglowodanów – 62%.

Nic dziwnego, że w Europie, korzyści te są tak powszechne i popularne. Są moczone w winie, puszki w syropie, gotowane, pieczone i smażone. Również z zacieru owocowego, którzy spożywają chleb przetarł z cukrem i gotować wspaniałe desery z białek jaj. Oczywiście, jeśli siedzą na diecie, to najlepiej spożywać gotowane, nie pieczone kasztany. Kalorii Fried powyżej i wynosi około 200 kcal.

Oto niektóre z najbardziej proste i smaczne przepisy kulinarne dla smakoszy i koneserów tego rodzaju orzechów:

  1. Odcięty kawałek skorupy (skórka nie jest pęknięta) z owocami i umieścić je w piekarniku przez 15 minut. Prażone orzechy usunięte z powłoki i podawać z plasterkiem masła.
  2. Klasyczne gotowanie przepis: Najpierw trzeba trzymać kilka minut we wrzącej wodzie do lewej goryczy, a następnie wyczyścić folię, włożyć do wody i nie gotować przez 30 minut. Widelec sprawdził gotowość gdy skórka jest miękka – mogą zostać usunięte.
  3. Oryginalny sos mięsny wytwarza się w sposób następujący: wstępnie umyte oraz obrane kasztany gotowane w bulionie do miękkości. Następnie ubij im blendera, dodać śmietany, masła i na życzenie – gałka muszkatołowa. Podawać z królika, kurczaka lub kaczki. fantastyczny sos pikantny smak jest inny, i daje radość do każdego naczynia.

Kaloryczne kasztany przygotowane powyżej sposobów jest niska. Ale to nie tylko w kuchni, jest on stosowany, produkt jest również szeroko stosowany w medycynie ludowej. Właściwości lecznicze jego unikalny. Do leczenia różnych chorób, wykonanych leczniczych herbat, nalewki i olejki z różnych części rośliny.

Na przykład, wyciągi alkoholowe z tych orzechów pomaga złagodzić obrzęk i stan zapalny. Wzmacniają naczynia krwionośne, rozrzedzające krew, obniża zły cholesterol i mają słabe działanie przeciwbólowe. Należy zauważyć, że nawet medycyna konwencjonalna uznała uzdrawiającą moc tej rośliny. Jak widzimy, kaloryczny małe kasztany i korzyści dla organizmu, przynoszą ogromne.

Ale nie możemy zapominać o przeciwwskazaniach. Nie jest to zalecane dla cukrzyków, osób cierpiących na nieżyt żołądka, zaparcia, choroby nerek, wątroby, małopłytkowość. Produkty nie powinny być podawane do małych dzieci, ponieważ są one bardzo alergików. Z tego powodu konieczne jest, aby ograniczyć zużycie Miód z kasztanów.