235 Shares 9822 views

Filmografia Selena Gomez. Fakty z życia osobistego aktorki

Filmografia Selena Gomez ma około 30 filmów, a to pomimo faktu, że dziewczyna ma zaledwie 23 lata, a jednocześnie robi karierę muzyczną. Jak Selene zdołała dotrzeć do kina tak wcześnie i jakie interesujące fakty można znaleźć w jej biografii?

Wczesne lata

Selena urodziła się w 1992 roku w Teksasie. Ojciec był Hiszpanem, a matka była włoska. Kiedy przyszła aktorka miała pięć lat, rodzice się rozeszli, a matka musiała samodzielnie wychować Selenę.

Dziewczyna w ciągu sześciu lat powiedziała, że będzie aktorką. Taka decyzja została podjęta bez powodu: matka Seleny zawsze zabrała ją do kompletu, a dziecko szybko przyzwyczaili się do lokalnej atmosfery. W ciągu 10 lat Gomez dostała pierwszą rolę w serii dla dzieci "Barney i jego przyjaciele". Od tamtej pory filmografia Seleny Gomez ciągle wzrasta.

W 2003 roku młoda aktorka pojawiła się w odcinku słynnego filmu "Spy Kids-3". Już w 2005 roku Selena została zaproszona na dwa projekty: "Walker, Texas Ranger" i "Nasycone życie Zak i Cody".

Ale słynna Miss Gomez wykonała serię "Hannah Montana" z Miley Cyrus w roli tytułowej. W tej młodości sitcom, dziewczyna dostała rolę Mikaela. W tym samym czasie potrzebna jest pierwsza umowa młodej divy z etykietą muzyczną.

Selena Gomez: Filmografia

W roli tytułowej aktorka pojawiła się po raz pierwszy w filmie "Kolejna historia o Cinderella". Film został wyreżyserowany przez Damona Santostefano, a Gomez zdobył rolę nowoczesnej "Cinderella" o imieniu Mary.

Filmografia Seleny Gomez została po raz pierwszy uzupełniona obrazem, w którym aktorka była w centrum uwagi. Jej bohaterka żyje w naszych czasach, ale, podobnie jak jej poprzednicy, marzy o pięknym księciu i wielkiej miłości. Przechodząc przez wiele prób, młoda uwodzicielka odnajduje jej szczęście.

Ten film, Selena Gomez, którego filmografia zawiera wiele innych godnych utworów, można uznać za prawdziwy przełom w jego karierze. Rok po wydaniu zdjęć, Selena wydała swój debiutancki album "Kiss & Tell".

Po sukcesie aktorskim i muzycznym, Gomez zmienił się w idol nastolatków. Jako sława, została zaproszona na różne pokazy i oczywiście pojawiły się propozycje odegrania głównych ról w wielu filmach młodzieżowych.

Filmografia Selena Gomez: zwiastun filmu

Gomez nie zrezygnował z lukratywnych ofert i nadal aktywnie działał w filmach. Każdego roku nowa filmografia została uzupełniona nowymi utworami.

Selena Gomez mogła być dumna ze swojej matki, ponieważ raz przyniosła córkę do pierwszego castingu, a teraz dziewczyna nie musiała pokonywać progów studiów filmowych – reżyserzy chętnie widzieli ją na planie.

W 2010 roku młoda aktorka odgrywa dużą rolę w komedii "Ramona i Bizus". Film okazał się sukcesem komercyjnym, a kosztem 15 milionów dolarów zwiększył się o 27 milionów w kasie.

W 2011 roku na ekranach pojawił się film "Monte-Carlo" w reżyserii Thomasa Bezucha. Tym razem Gomez zagrał amerykańską łaskę, która, wraz z przyjaciółmi, wyjeżdża na wakacje w Paryżu. W "stolicy glamour", Grace jest mylona z wysoką rangą osobą, a dziewczyna z frivolously zaczyna korzystać z jej korzyści. Dopóki prawdziwa księżniczka Cordelia nie pojawi się na horyzoncie.

Ta łatwa przygoda filmowa zebrała się w świecie kasowym prawie 40 milionów dolarów, a wreszcie umocniła pozycję Seleny w przemyśle filmowym.

Najnowsze projekty z udziałem aktorki

Jakie inne zdjęcia z ostatnich lat pracy aktorki zostały uzupełnione swoją filmografią?

Selena Gomez może tylko podziwiać, więc jej zdolność do pracy jest poza chwałą. Tak więc, na przykład, zagrała w filmie kryminalnym "Aftershock" w reżyserii Nicholasa Lopeza. W tej współpracy z Gomez partnerami byli Eli Roth ("Inglourious Basterds") i Natasha Yarovenko ("Nymphomaniac Diaries").

W 2012 r. Aktorka odegrała istotną rolę w komedii "wakacje Otvyaznye". Tym razem w centrum działki były cztery koleżanki uniwersyteckie, których życie jest nudne, ale dziewczynki zamierzają dogonić się podczas wiosennej przerwy. Partnerzy Selena Gomes na planie to James Franco (Spider-Man 2), Vanessa Ann Hagges ("Grab and Run") i Ashley Benson ("Od 13 do 30").

W 2013 roku Selena Gomez zaczęła prowadzić role w poważniejszych filmach: chodzi o bojowy "Chased", w którym młoda aktorka spotkała się w takich filmach, jak Ethan Hawk ("Taking Lives"), John Voight ("Wróg State ") i Paul Freeman (" Backstab "). W 2015 roku Gomez został członkiem projektu "Gra na slajdzie", w którym główne role grały Brad Pitt ("Troy") i Christian Bale ("Mroczny rycerz").

Życie osobiste

Selena Gomez, którego filmografia w przyszłości zostanie uzupełniona kilkoma dobrymi filmami, w tej chwili nikt się nie spotyka. Wcześniej widziano ją w bliskich stosunkach z aktorami Nick Johnsonem ("Hawaii 5.0"), Taylor Lautner ("Zmierzch") i piosenkarz Justin Bieber.

W tej chwili aktorka jest zajęcona swoją karierą (w 2016 r. Spodziewane są trzy premiery filmu z jej udziałem) oraz problemy zdrowotne (niedawno sławna postać toczeń rumieniowaty układowy).