864 Shares 6316 views

Merlin Monro: Biografia legendarnej aktorki

Iconic aktorka od początku XX wieku, a dziś jest to interesujące dla wielu ludzi. Specjalny talent, nienaganna piękno i tajemnica otaczająca ją urzec każdego. Biografia Marilyn Monroe, która jest przedmiotem badań i studiów, nadal ma miliony fanów na całym świecie.


Née Norma Dzhin Mortensen, Merlin (czy Marilyn) urodziła się w Los Angeles, 01 czerwiec 1926. Rodzice już rozdzielone, a później rozwiedli się w ogóle. Będąc w stanie podnieść dziecko, matka daje dziewczynie rodziców adopcyjnych. Dzieciństwo przyszłego piosenkarka i aktorka była trudna: ona stale zmienili miejsce zamieszkania i rodziny, która mieszkała.

W 1942 roku Norma żonaty Jim Dougherty, poszedł do pracy w fabryce samolotów. Ale dość szybko, postanawia rozpocząć karierę modelki. Ten pomysł nie podoba się mężowi, a on zażądał Merlin wybrał jego lub jego karierę. Nie trzeba dodawać, że dziewczynka niemal natychmiast zdecydował się na rozwód. W rezultacie, ich małżeństwo trwało cztery lata, a następnie został nazwany najbardziej młodzieńczy błąd Merlin Monro.

Biografia jej urozmaicony, pomimo krótkiego życia aktorki. Wraz z pojawieniem się pracy w studiu, „Twentieth Century Fox” Showgirl jej kariera dopiero zaczyna się rozwijać. To wtedy Norma wziął pseudonim i stał się znany jako Marilyn Monroe. Pierwsze prace z dziewcząt był film „Panie z Chóru”, w którym śpiewała i wyraził rolę. Potem był film „Asphalt Jungle”, po czym zauważył. Warto zauważyć, że Merlin Monro, którego biografia ma dużo martwego pola, studiowała dramat w Natasha Leytess, rosyjskiego emigranta, który cieszył wielki sukces w Hollywood.

Choć sława przyszła do Merlina, działa to bardzo źle. W celu poprawy ich dobrostanu, pełniła nago do kalendarza. Mniej więcej w tym czasie zaczyna biorąc uspokajających (przypisać ich studio lekarza prawie wszystkich popularnych aktorów). Należy zauważyć, że aktorka cieszył się dużą popularnością wśród mężczyzn, ale jej życie było chaotyczne. Małżeństwa, rozwody, aborcje, mimo biernego sukces w swojej karierze, staje się częstą przyczyną przygnębienia i depresji. Merlin Monro, biografia, zdjęcia, które są podawane w tym artykule, miał związek z różnych osobistości tamtych czasów: aktor Joe DiMaggio, dramaturg Arturom Millerom, John i Robert Kennedy, Toni Kertisom, Yves Montand, Franka Sinatrę.

Aktorka była bardzo nastrojowy i kapryśna, ale główne cechy negatywne były jego skłonność do histerii i niekontrolowanego leków, narkotyków i alkoholu. Ale mimo to, legendarny Merlin Monro, wentylatory biografia, wysokość, jej waga i teraz interesuje.

Śmierć była nieoczekiwana ulubieńcem publiczności. Zmarła w wieku 36 lat, 05 sierpnia 1962. Oficjalna przyczyna śmierci była taka sama dawka leku, która została znacznie przesadzone. Ale nawet pozostawiając życie była wielka tajemnica Merlin Monro. Biografia to nie jest gotowy, i do dnia dzisiejszego. Niektórzy ludzie uważają, że została zabita albo braci Kennedy, dla którego było to niebezpieczne (za dużo wiedział o nich), albo mafia (przeciwników kiedykolwiek Kennedys). Istnieje wersja, że to był wypadek, podczas gdy inni są zdania, że Marilyn odebrał sobie życie przeszkadza jej. Kto wie, ponieważ jego matka Normy jego ostatnie dni spędził w szpitalu psychiatrycznym, a jej lekarz stwierdził również objawy schizofrenii.