672 Shares 3606 views

Lek „Panzinorm”. Instrukcje użytkowania

Lek „Panzinorm” za wystarczająco skuteczne środki w celu wyeliminowania ciężkości w żołądku po jedzeniu. Wady narkotyków pacjentów leczonych stosunkowo dużej wielkości tabletki i trzeba pić duże ilości cieczy, czasem jest to trudne, ponieważ pełności w żołądku.

Lek „Panzinorm”, których kompozycja zawiera cholowego (kwasu żółciowego), amylazę, chymotrypsyna, trypsyna, lipazę oraz inne składniki, ma efekt stopniowego. Tak więc, powłoka tabletki rozpuszczają się w żołądku. Leku uwolnionego chlorowodorku aminokwasów i pepsyny. Jądro tabletek powlekanych odporne na kwaśne środowisko żołądka. To łamie go, gdy w jelicie cienkim. Wynikiem jest uwalniania enzymów trzustkowych (proteazy, amylazy i lipazy) i kwasu cholowego, co zapewnia emulgowania tłuszczów i tworzy korzystne warunki dla aktywności lipazy.

Pewne elementy wyróżniają się od leku dokładnie gdzie będą skuteczne. Tak więc stymulowane przez trawienie białek, węglowodanów i tłuszczy w tle różnych chorób w przewodzie pokarmowym.

Lek „Panzinorm forte” instrukcja obsługi zaleca się przewlekłego zapalenia trzustki i niewydolności zewnątrzwydzielniczej trzustki przewlekłym przebiegu.

Leki przeciwwskazane nietolerancji poszczególnych składników, niewydolność wątroby i śpiączki wątroby, ostre zapalenie trzustki, przewlekłe lub zaostrzenia jego przepływu. Lek „Panzinorm” instrukcja obsługi nie jest zalecane dla pacjentów z ropy w kanale pęcherza żółciowego, żółtaczka lub związane z zatkaniem przewodów.

Przestrogi

Pacjent powinien poinformować lekarza o wszystkich istniejących schorzeń przewlekłych.

W przypadku braku pożądanego wyniku lub status zaostrzeń odnoszą się do specjalisty.

Obecny w kompozycji kwas cholowy leków może powodować zaostrzenie choroby wątroby (w szczególności obturacyjną).

W przypadku pacjentów z mukowiscydozą otrzymania wysokiej dawki „oznacza” Panzinorm enzymy trzustkowe, może powodować utrudnienia w jelicie cienkim.

W przypadku podawania pacjentom z cukrzycą należy mieć świadomość, że każda tabletka zawiera 0,22 gramów cukru.

Nie zainstalowano bezpieczeństwa leków u dzieci.

Celowości otrzymania oznacza „Panzinorm” podczas ciąży i laktacji jest określana przez lekarza. Należy rozważyć stosunek korzyści i ryzyka.

Jak pokazuje praktyka, lek nie ma możliwości wpływania na zdolności psycho-fizycznych.

Enzymy trzustkowe są w stanie spowolnić wchłanianie kwasu foliowego.

schemat dawkowania

W kontynuacji leczenia pacjent powinien wykonywać zalecenia lekarza. dawka leku jest regulowana zgodnie ze stanem. Lek „Panzinorm” instrukcja obsługi zaleca zaczynając przy małych dawkach. Zwiększenie ilości środków otrzymanych (w razie potrzeby) odbywa się stopniowo i pod nadzorem specjalisty.

Zazwyczaj powołać 1-2 tabletki trzy razy dziennie. Weź lek „Panzinorm” instrukcji zaleca, aby podczas posiłku.

Jeżeli pacjent jest konieczne, aby mieć przekąskę między posiłkami, można wziąć więcej pigułek.

Praktyka kliniczna nie opisano przypadków przedawkowania narkotyków. Przypuszczalnie może hiperurykozuria wystąpić hiperurykemia, biegunka, okołoodbytnicze podrażnienie skóry.

Niepożądane objawy leku „Panzinorm” w instrukcjach aplikacji są bóle brzucha, zaparcia, miękkie stolce, nudności, reakcje nadwrażliwości.

Przed użyciem tego narzędzia, należy zapoznać się z podsumowania, należy skonsultować się z lekarzem.