867 Shares 5554 views

"ENTEROSGEL": odpowiedniki. „Polisorb” lub „ENTEROSGEL” – co jest lepsze? opinie

Jaki jest odpowiednik leku? Kompozycja ta, która lek może być wymieniona. Warto zauważyć, że leki mogą być analogowe względną lub bezwzględną. Pierwszy typ leki obejmują związki podobne zawartości składników czynnych. W tym przypadku, dawki mogą się nieco różnić. Leki do rówieśników są uważane za leki, które mają inny skład niż oryginał, ale mają taki sam wpływ na organizm pacjenta.

Ten artykuł skupia się na leku „ENTEROSGEL”. Analogi leku zostaną opisane poniżej. Dowiesz się o cechach danej kompozycji. Warto też rozważyć osobno że „ENTEROSGEL” lub „Polisorb” – co jest lepsze. Opinie konsumentów i lekarzy w tym zakresie zostaną przedstawione uwagę.

„ENTEROSGEL”: analogi leku. Kiedy wymienić część?

Podobne leki, które mogą zastąpić przepisanych leków, należy stosować przy podejmowaniu oryginału nie jest możliwe. Najczęściej wybrany alternatywny korekta wobec reakcji alergicznych na składniki preparatu. Ponadto, wymiana może być przeprowadzona na żądanie pacjenta lub w przypadku braku możliwości zakupu oryginalnego leku.

Lekarze donoszą, że lek „ENTEROSGEL” odpowiedniki mają. Takie leki są dużo. Jednak lekarze powinni wybrać własną alternatywę. Raport lekarzy, które powinny znaleźć specjalistę, a inne w przypadku takiej konieczności.

Jakie są substytuty oryginalnego leku?

"ENTEROSGEL" – jest sorbent. Oznacza to zwalcza toksyn, trucizn i innych substancji w organizmie człowieka. Warto zauważyć, że lek działa nie tylko w obszarze jelit, ale również oczyszcza krew. Aktywna substancja farmaceutyczna jest polymethylsiloxane polyhydrate. Co w składzie „ENTEROSGEL” odpowiedników?

Wśród leków o tym samym działaniu można wyróżnić biały i czarny węgiel. Leki te są sorbenty, odtruwające. Również „Polisorb” należy do tej grupy. Lek ten jest często wybierana jako zamiennik do pierwotnego środka.

Mają lek "ENTEROSGEL" tani analog – jest "Smecta". Lek ten ma przeciwbiegunkowe działanie na pacjenta. Jednocześnie usuwa toksyny, a także „ENTEROSGEL”. Warto zauważyć, że „Smecta” nie jest wchłaniany do krwiobiegu, ale działa tylko w jelicie.

„Enterofuril” i „ersefuril” – w zgodzie z nazwą narkotyków. Są one w pewnym stopniu również nazwać „ENTEROSGEL” odpowiedników. Oprócz efektu czyszczącego, leki te mają przeciwbakteryjne i wpływy. Oni nie naruszają własnych mikroflorę jelitową, czerpiąc z niej patogenów.

Medycyna „Laktofiltrum” – jest inny lek, który może być zastąpiony przez „ENTEROSGEL”. Lek ten, dodatkowo do oczyszczania ciała toksyn, ułatwiających kolonizację jelit przez korzystne bakterie.

Leki takie jak „Lineks”, „Atsipol”, „Normobakt” i tak dalej, w pewnym sensie można nazwać substytutów opisane sposoby. Przyczyniają się one do normalizacji flory jelitowej i oczyszczania od bakterii.

Mają lek „ENTEROSGEL” tani analog. Ten lek „Polisorb”. Średnia wartość substytutu jest w zakresie od 150 do 200 rubli. Chociaż oryginalny kosztować 400 rubli.

„Polisorb” lub „ENTEROSGEL” – co jest lepsze?

Aby odpowiedzieć na to pytanie w chwili obecnej nie można nawet profesjonalistów. Jeden pacjent po raz pierwszy sposób jest bardziej odpowiedni. Inni wolą używać tego ostatniego. Aby wybrać lek stosowany w leczeniu, konieczne jest, aby udać się do lekarza i uzyskać dostosowaną do miejsca przeznaczenia. Że specjalista będzie w stanie wybrać odpowiedni rodzaj leczenia ty i programu.

Aby zrozumieć, na pytanie, co jest lepsze – oryginalny lek lub jego substytut, trzeba poświęcić kilka porównań. Po zbadaniu przedstawionych przedmiotów można zrobić, aby do wniosku o wyższości jednego z leków.

leki

Jeśli porównamy, możemy powiedzieć, że na pierwszy rzut skuteczniejszego sorbentu „Polisorb” i „ENTEROSGEL”. Wynika to z faktu, że lek działa na większym obszarze.

Oba te leki nie mają wpływu na jego własnych flory jelitowej. „ENTEROSGEL” AS „Polysorb”, sygnały wyjściowe z ludzkiego ciała szkodliwych mikroorganizmów i toksyn. Wpływ korekty innych leków została obchodzone w trzecim dniu leczenia.

dozowania preparatów

Lek „Polisorb” stosowana jest od jednego do siedmiu razy dziennie. W tym przypadku, dawkę oblicza się na podstawie masy ciała pacjenta. „ENTEROSGEL” używany jest do trzech razy dziennie. Jej dawkowanie zawsze wybrana w zależności od wieku pacjenta.

A druga część nie powinno trwać dłużej niż dziesięć dni. Ponadto, oba leki powinny być przerwa w stosowaniu innych leków. Medycyna „Polisorb” i „ENTEROSGEL” może być stosowany dla małych dzieci, kobiet w ciąży i karmiących kobiet.

Recenzje leków

Pacjenci mówią, że „ENTEROSGEL” wygodniej jest dać swoim dzieciom. Pasta ma słodki smak. Jednak lek ten nie jest bardzo wygodne, aby zabrać ze sobą w podróży. Lek ten jest dostępny w dużej probówce.

Lekarze twierdzą, że efektem tych samych leków. Dlatego można wybrać leki, które uważasz. Dla małych dzieci, lekarze zwykle przepisują lek „ENTEROSGEL”. Wynika to z jego przyjemnym smaku i łatwy w użyciu.

zamiast wniosku

Teraz już wiesz, jakiego rodzaju „ENTEROSGEL” ceny leku. Analogi leku przedstawiane uwagę w tym artykule. Pamiętaj, że przed użyciem tego czy to znaczy, trzeba skonsultować się z lekarzem, ponieważ lekarze zalecają zawsze uważnie przeczytać instrukcję obsługi. Należy zwrócić uwagę na przeciwwskazania. Jeśli wśród nich nie jest, konieczne jest porzucenie takiego leczenia i wyboru alternatywnego środka korekty. Bądź zdrowy!