415 Shares 5812 views

Lek „Revalid”: oświadczenie

Witaminy „Revalid” (na Revalid łacinie) – lek, który jest używany do wzmocnienia paznokci i włosów. Lek ten pomaga przywrócić cebulki włosów i paznokci. W rezultacie, wypadanie włosów spowalnia objawy znikają włosy, poprawiając jej wygląd. „Revalid” Jest to ogólny efekt leku. Instrukcja opisuje pełną listę efektów. powinny być wymienione wśród najważniejszych z nich:

– wyeliminowanie niedoboru witaminy A,

– normalizację równowagi metabolizmu białek, tłuszczy i węglowodanów

– usuwanie szczepu nerwowego

– stymulacja układu odpornościowego.

Lek usuwa także swędzenie, łupież i łojotok. Jest stosowany w celu przywrócenia skórze.

Revalid: Skład i forma

Lek jest dostępny w postaci kapsułek. Jedno opakowanie zawiera 30 kapsułek.

Kompozycję leku w jednej kapsułce: 100 mg metioniny, 50 mg cysteiny, 1,5 mg chlorowodorku, 50 mg pantotenianu wapnia, 20 mg kwasu p-aminobenzoesowego, chlorowodorek pirydoksyny 10 mg, 1,5 mg chlorowodorku tiaminy. Dodatkowo składa się z kiełków pszenicy, ekstrakt z drożdży medyczny prosa wagi ekstraktu, żelaza i cynku (2 mg), miedź (500 mg).

Proso skalowane krzemu, które jest wymagane do biosyntezy keratyny i tkanki łącznej. Kiełki pszenicy (wyciąg), zawierającą witaminy A, D, E, lecytyna, stearyny. Kompozycja zawiera także zarazki, kwas linolowy. Regulują one wymianę kwasów tłuszczowych. drożdże medycznych i witaminy z grupy B katalizują komórkowe procesy metaboliczne. Cysteina, metionina, z częścią keratyny, która ma pozytywny wpływ na stan włosów i paznokci. Żelazo, miedź – to mikroelementy, które zapobiegają wypadaniu włosów.

Revalid zawiera witamina A (retinol), który generuje pigmenty wizualnych uszkadza wzrostu kości umożliwia integralnie tkanek nabłonkowych. Innym witaminy – tokoferol (witamina E), – formy substancji międzykomórkowej, przeciwutleniacza, zapobiega kwasów tłuszczowych peroksydacji lipidów, tworzy włókien tkanki łącznej, przewodu pokarmowego, włókna naczyń. Witaminy B1, B2, B5, D, K są również częścią preparatu "Revalid". Instrukcje dla leku pomaga bardziej zapoznać się ze specyfiką działania składników leku.

świadectwo

Zażywanie narkotyków na wyświetlaczach:

– uogólnione łysienie,

– łysienie androgenne ,

– łojotokowe łysienie,

– łysienie hormonalne,

– łysienie ciąży.

Pomaga leku oraz w przypadku pęknięcia włosów lub zaburzeń wzrostu paznokci.

Wykorzystanie i administracja

Jak stosować Revalid? Przewodnik opowiada o różnych dawkach dziennych dla dorosłych i dla dzieci. Stosować leku do przed lub po posiłku. Dorosłych stawka dzienna – 2 kapsułki 3 razy w ciągu dnia (jeśli często włosy wypadają). Po miesiącu od przeznaczenia kapsułek 3 razy dziennie. Dzieci używać – 2 kapsułki 2 razy dziennie. A miesiąc później powtórzony 2 razy po jednej kapsułce w ciągu dnia.

Co do zasady, pełny efekt obserwowano po 3 miesiącach. W miesiącu procedur znacznie wzmacnia strukturę włosów. W razie potrzeby wyznaczenia ponownego leczenia „Revalid”. Instrukcja zaleca stosowanie tego leku w celu uniknięcia w korzystaniu z nie więcej niż dwóch kapsułek dziennie.

Przeciwwskazania. niepożądane

Wśród leków do stosowania następujących przeciwwskazania:

– zwiększona nadwrażliwość,

– osobisty niezgodność ze składników leku „Revalid”.

Instrukcja wspomina też niektóre z efektów ubocznych leku. Na przykład, problemy z trawieniem. Kiedy dyspeptyczne zespoły zaleca się zmniejszyć zużycie leków do 3 kapsułek. może również przejawiać różne reakcje alergiczne.

Jak przechowywać

Lek należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu w temperaturze 15-25 stopni Celsjusza. Dopuszczalny okres przechowywania – 3 lata.