610 Shares 8813 views

Jak zrobić milowy zbroję „Maynkraft” i co oferuje?

Suplement „Przemysłowe Craft 2” jest najbardziej udanych w historii tej gry, ponieważ może to zaoszczędzić doskonałą równowagę, z poważną możliwością rozszerzenia do gry, a tym samych graczy. Teraz byli w stanie spreparować więcej elementów, które są znacznie bardziej zaawansowane. Otrzymasz dostęp do broni laserowej, nanocząsteczki, bomby atomowe , i wiele innych, których nie było w oryginalnej wersji gry. Oczywiście takie możliwości są bardzo popularne, więc gracze mają wiele rozpoczynające nie jest łatwe. Po tym wszystkim, doświadczeni gracze uzbrojeni w niewiarygodnie potężne karabiny są w stanie dużo, więc trzeba być w stanie się bronić. Dlatego w tym artykule dowiesz się jak zrobić milowy zbroję „Maynkraft”. Zbroja ta jest uważana za najbardziej wydajne i niezawodne, ponieważ nie był to suplement „Craft przemysłowe 2”. Dlaczego? Teraz można zrozumieć.


idealna ochrona

Przed przystąpieniem do badania poszczególnych elementów zestawu, to lepiej zrozumieć, jak zrobić milowy zbroję „Maynkraft” i że to daje. Tak, aby uzyskać maksymalny efekt, trzeba zebrać cztery elementy – hełm, napierśnik, spodnie i buty. To wtedy można uzyskać maksymalny poziom ochrony, który pozwoli Ci niemal niepokonany. W jaki sposób? Wszystko, co trzeba mówić w porządku.

Każdy z elementów zbroi kwantową pochłania procent uszkodzeń, które powinny być stosowane do Ciebie. Rzadziej wchłonąć kask i buty – wszystko na poziomie 15%, Legginsy zneutralizować 30% szkody, a Napierśnik – 44%. Oczywiście, można nosić wszystkie te elementy oddzielnie przez zobojętnienie część szkody. Jednak należy zawsze pamiętać, że pełny zestaw łącznie 104%, czyli neutralizuje ogólna wszystkie szkody w prawie każdym przypadku. Każdy element ma swoje odbicie wydajności, więc po kilku obliczeń, można zorientować się, że kompletny zestaw zbroi kwantowej można dostać tylko jedną jednostkę, jeśli będzie się zająć jednym ciosem łączną wartość szkód w wysokości 3340 sztuk.

Istnieje jednak mają swoje własne cechy, które na pewno trzeba wziąć pod uwagę. Faktem jest, że ta zbroja powinna być naładowana, tak, że ma największy wpływ neprobivaemosti. Dlatego należy zawsze upewnić się, że poziom naładowania w zbroi nie spadnie poniżej dopuszczalnego poziomu, i aby zapewnić, że nikt nie może atakować, gdy odświeżyć swój zestaw. Teraz, gdy wiesz wszystkie podstawowe cechy swojej zbroi. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak zrobić milowy zbroję „Maynkraft”, czy raczej, jak stworzyć każdy z jej elementów i że daje oddzielone od pozostałych części.

kask

Jeśli jesteś zainteresowany, jak zrobić milowy zbroję „Maynkraft”, to powinno się zacząć od kasku. Oczywiście, nie posiada ona najwyższy poziom absorpcji szkody, ale usuwa wszystkie negatywne skutki, które przypadają swojej postaci, co pozwala bezpiecznie podróżować pod wodą bez napawania za powiew świeżego powietrza, i zaspokaja głód. Ale ta energia jest używany, więc trzeba się upewnić, że kask nie wydał to wszystko przed rozpoczęciem poważnej walki, w rzeczywistości, podobnie jak wszystkie kwantowej zbroi.

Jak zrobić „Maynkraft” Quantum kask? Potrzebne będą dwa szkła hartowanego, hełm z akwalungiem, dwa ulepszone systemy, dwa systemy iryd i nanoshlem i lazurotronovy kryształ.

pancerz

Kolejny zestaw pozycji – to Napierśnik, bez niego nie można mieć milowy w zbroję. Jak zrobić „Maynkraft” napierśnik? Potrzebne są dwa kompozyt, cztery płyty nanokirasa warowny iryd, lazurotronovy kryształ i jetpack. Poza faktem, że pancerz pancerz jest podstawowym elementem i wchłonąć maksymalną ilość obrażeń, ma też zdolność do gaszenia odtwarzacza jeśli zapalić. Wielu początkujących, fakt ten nie może wydawać się bardzo ważną umiejętność, ale w rzeczywistości jest to bardzo ważna umiejętność „Maynkraft”.

Jak zrobić milowy pancerz, który pozwala i absorbują obrażenia oraz neutralizowania ogień? Aby to zrobić potrzebne są dwie kolejne części.

legginsy

Jak wiecie, najmocniejszy zestaw obiektów Bezpieczeństwo – Armor kwantowa w Minecraft. „Maynkraft” – gra, w której pierwotnie nie było zbyt wiele rodzajów zbroi, ale dodanie „Craft Przemysłowej 2”, aby zmienić ten stan rzeczy. A teraz wszyscy chętni, aby uzyskać zbroję kwantową. Wiesz już, jak to zrobić pół stroju. Nadszedł czas, aby dowiedzieć się o drugiej połowie. Leg Armor, trzeba dwóch jednostek irydu mechanizmu kompozytowego i malarstwem światła, a także jeden i jedna nanoponozhi multikrystalicznych. Z Legginsy można zwiększyć prędkość trzykrotnie, ale należy pamiętać, że to również pochłania więcej energii.

buty

Przygotowane do ostatniego elementu, trzeba dwie pary kaloszy, jeden nanobotinok para, wielokrystalicznych i dwa iryd kompozytowych. Co dajesz buty kwantowych? Będą niech upadek z wysokości bez otrzymania jakiejkolwiek szkody, a także skok na wysokość dziewięciu bloków, oczywiście, dla pewnej ilości energii.