114 Shares 9674 views

Ulubione filmy dziewczyny: lista

W kinie istnieje ogromna liczba różnych gatunków. Niektóre z nich są przeznaczone głównie na męskiej populacji. Ale mniej uwagi poświęca się w filmie dla dziewcząt. Jak wiadomo, w większości przypadków są one oglądania filmów w centrum opowieści, które są kochający związek. Może być tak lekka komedia romantyczna, i dość dramatyczne opowieści o niespełnionej miłości. W tym artykule będziemy mówić o swoich ulubionych filmach dziewcząt. Lista każdy może dostosować do swoich potrzeb, jak smakuje nie kłócić. Więc zacznijmy.


„Przed świtem”

Zaczynamy naszą górę zdecydowaliśmy z pierwszej części słynnej trylogii, która, jak sądzimy, trzeba zobaczyć każdą dziewczynę. Z pierwszej części, na pewno pozostanie w nieopisanej rozkoszy. Poziom Romantyzm w tym filmie po prostu przewraca. Z jednej strony, jest to po prostu opowieść o dzień w życiu młodego chłopca i dziewczyny, która spotkała się zupełnie przez przypadek. Z drugiej – Głębokie obraz dialogu, która zajmuje się wieloma rzeczami. Być może najlepszą rolę w karierze Zhyuli Delpi i Itana Houka. Jeśli podoba Ci się ta część, jesteśmy pewni, do zapoznania się z resztą.

"Step Up"

Słynny melodramat taniec, który jest wykonany z największych gwiazd Hollywood, Channing Tatum. Ten film jest o relacji między zwykłym tyranem i młody student prestiżowej instytucji. Nie są one bardzo do siebie podobne. I jedyną rzeczą, która je łączy, więc jest to miłość do tańca. Obraz ruch będzie czekał na ogromną liczbę niezapomnianych numerów tanecznych, jak również intrygujące fabuły.

"The Vow"

Jaki rodzaj filmów jak dziewczęta? Oczywiście, o miłości. „Przysięga” – wspaniała i wzruszająca historia miłości, która nie pozostawi nikogo obojętnym. W centrum opowieści – Młody szczęśliwej pary. Kochają siebie i ślubuję być razem. Ale gdy nie ma tragedii, w wyniku której bohaterka traci pamięć i zapomina o wszystkim, co wydarzyło się w ostatnich latach z nią. A teraz trzeba zacząć od podstaw. Czy im się to uda?

"Vicky Cristina Barcelona"

Wybitny film legendarnego Vudi Allena, z udziałem takich gwiazd jak Scarlett Johansson i Penelope Cruz. W filmie będzie około dwóch przyjaciół, którzy zdecydowali się na letni przenieść do słonecznej Barcelony. Nie mogli sobie wyobrazić, niż dla nich w wyniku to wszystko wyjdzie.

"Titanic"

Film, którego nie trzeba przedstawiać. W żeńska połowa populacji tego filmu od dawna jednym z głównych faworytów. I nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę jak Działka w filmach. On jest w stanie złapać niemal każdego widza. Leonardo DiCaprio i Keyt Uinslet dał nam jeden z najbardziej pamiętnych par w historii kina. I Dzheyms Kemeron końcu uznawana jest za jedną z najlepszych reżyserów naszych czasów.

„Zakochany bez pamięci”

Słynny filmowy z udziałem Dzhima Kerri. Ten aktor przyzwyczaił nas do tego, że głównie zagrał w komedii nie są najbardziej odległe, który odgrywa albo głupcami lub ekscentrycznych postaci. Jednak na początku 21 wieku, miał kilka ról, które poważnie wyróżniają się od reszty twórczości aktora. A film „Zakochany bez pamięci” to z pewnością jeden z najważniejszych szczytów w swej błyskotliwej karierze. Niezwykły i bardzo wysoka jakość filmu, a nie jak nic innego.

„Pamiętnik”

Każdy wie, że dziewczyny kochają filmy o miłości. Taka jest „Pamiętnik”. Poprzez ten filmowego Hollywood aktor Ryan Gosling przez wiele lat stał się ulubieńcem publiczności. Uderzył każdą dziewczynę swojego genialnego Play i dobry wygląd. Tak, a fabuła filmu, nawet po ponad dziesięciu latach może powodować burzę emocji podczas oglądania. Prawdziwa klasyka gatunku melodramatu.

„Usterka w naszych gwiazd”

Kolejna wielka historia miłosna, która zadowoli sprawiedliwego połowę ludzkości. Być może jednym z najlepszych filmów ostatnich pięciu lat.

"Pretty in Pink"

I nie są poszukiwane przez Targi filmach erotycznych, gdzie facet nie lubi dziewczynę? Jednoznacznie, tak. Jednym z nich jest „Pretty in Pink”. Klasyczny melodramat młodzież, która ostatecznie ugruntował John Hughes, w tym przypadku będzie działać jako scenarzysta i producent, tytuł króla tego gatunku. Jak zawsze, w roli tytułowej – młoda dziewczyna liceum, który od dawna zakochana w facecie. Jednak nadzieje na wzajemnych uczuć z nią z każdym dniem staje się coraz mniej. Mogła wreszcie być szczęśliwy?

„Bardzo długie zaręczyny”

Innym ulubionym dziewcząt filmowe. Jean-Pierre Jeunet – jeden z najlepszych francuskich reżyserów naszych czasów, który dał nam wiele kultowych filmów. Jeden z jego najlepszych prac, bez wątpienia, jest film „Bardzo długie zaręczyny”. Opowiada niezwykłą historię miłosną. Wydarzenia rozkładanie na początku ubiegłego wieku, kiedy zaczęła się wojna. Umiłowani bohaterka została zmuszona iść do przodu, a potem zniknął bez śladu. Pewna, że on nie żyje. I tylko ona nie tracić nadziei i nadal szukać, mimo wszystko.

„W pogoni za Amy”

Innym wybitnym dziełem reżyserskim znanego Amerykanina – Kevin Smith. Dał nam wiele wspaniałych komedii. Ale w tym przypadku nie nacisk kładzie się na humor i romantyczną komponentu. Jest w tym obrazie ruchu odlew jego droga zaczęła się teraz słynny aktor Ben Affleck. Udało mu się stworzyć niezapomniany obraz, ale również dać nam jedną z najlepszych ról w karierze.

"Sixteen Candles"

Innym trochę stary komedia młodzież, która wygląda świetnie, nawet dzisiaj. Ma wszystko, co dla wielu jest tak przywiązany do tego gatunku. Teraz „Sixteen Candles” z pełnym zaufaniem można nazwać prawdziwym klasykiem kina światowego.

„Zakochany Paryż”

Słynny zbiór opowiadań, strzał dziesiątki znanych reżyserów z całego świata. Wiadomym jest, że Paryż – miasto zakochanych. Uważa się, że jest to miejsce gdzie każdy może znaleźć bratnią duszę i być szczęśliwym. W tym filmie znajdziecie ogromną liczbę niezwykłych opowieści. Niektóre okazały się bawić, podczas gdy inni – sad. Każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

„To właśnie miłość”

Jeden z najlepszych filmów romantycznych z 21 wieku, który zachwyci widzów w każdym wieku. W obsadzie pojawiają się na wielu wielkich gwiazd, które każdy zna. Nic więc dziwnego, że film od dawna jest głównym tematem w filmie wielu krajach.

„Życie jest cudem”

Film zwyczaj od słynnego serbskiego Emira Kusturicy. Film został nakręcony z jego zwykłym niestandardowym sposób. Tak, że jego wielbiciele będą zadowoleni z tego, co zobaczył.

"Angel-A"

Czarno-biały tragikomedia przez Luca Bessona. W centrum fabuły – młodego człowieka, spadł na dno. powinien to bandyci ogromną ilość pieniędzy. A jeśli on nie wróci, że będzie zabity. Nie znajdując wyjścia, postanawia skoczyć z mostu. Ale w ostatniej chwili widzi stojącego tam jako młody długonogie piękności …

"Easy A"

Jednak jakie są twoje ulubione filmy z dziewczynami? Oczywiście, o sobie. Na przykład, „Easy A” – komedia młodzież o dziewczynce, która zawsze była doskonałym studentem i posiadanych przez skandali i plotek o ile to możliwe. Ale jeden nieprzekonujące tkwi w końcu na zawsze zmienić jej zwykłe życie.

"Frances Ha"

Film, który zadowoli fanów kina autorskiego. Francis – młoda dziewczyna przeżywa nie najlepszy okres w jego życiu. Znajdziecie wiarygodną historię o kilku tygodniach życia. Przeważnie śmieszne, a czasem – sad.

„Podwójne życie Weroniki”

Francuski kultowy tworzył wybitny Polak Krzysztof Kislevskim. Ten obraz ruchu o dziewczynie imieniem Weronika, który wie, że gdzieś na świecie jest dziewczyna jak ona jak dwie krople wody. Fabuła jest dość skomplikowana i głęboka. A żeby to zrozumieć, trzeba mieć przemyślany pogląd.

"Amelie"

Wspaniały i bardzo dobra historia o dziewczynie imieniem Amelie. To bardzo dziwne, ale są one jeszcze bardziej atrakcyjne. Przez pewien czas mieszkała normalne życie. Ale nawet w najzwyklejszych rzeczach, udaje jej się znaleźć coś ciekawego. Ale wszystko się zmienia, kiedy poznaje tajemniczego nieznajomego, który również jest pełen osobliwości. Obraz ruchu jest nie tylko wspaniała historia, ale po prostu wspaniały soundtrack, że nie będzie szybko „erozji” z głowy po obejrzeniu.

"Favorite Girl" film

Wspaniała historia, która nawet po latach wygląda z zainteresowaniem. Pisarz i reżyser udało się zrobić film, który zasługuje na uwagę widzów i zasłużenie stał się klasykiem. Zalecany do oglądania!