841 Shares 5823 views

Jak dostać się na płaszczyźnie astralnej?

Każdy dąży do rozwoju samoświadomości, prędzej czy później do czynienia z pytaniem, w jaki sposób dostać się na płaszczyźnie astralnej. Obecnie opublikowano wiele technik i metod, ale najważniejsze w tym przypadku – stałą praktykę i szkolenia. W artykule przedstawiono najczęstsze i skutecznych sposobów, aby zapewnić wystarczająco szybkie rezultaty.


Najbardziej popularna technika, opisując w jaki sposób dostać się na płaszczyźnie astralnej, jest świadomy sen i przydatne nawet dla tych, którzy nigdy nie rób tego. Więc trzeba wziąć pozycji poziomej i zabezpieczyć pełną resztę. Upewnij się, że żadne inne dźwięki będą kolidować i bez zakłóceń, na przykład, kupić zatyczki do uszu i odłącz wszystkie telefony. Nie można przenieść, jest to niezbędne do osiągnięcia rozluźnienia całego ciała. Ale warto monitorować wszystko, co się dzieje, bo jeśli zasnąć, próba eksperyment się nie powiedzie. Technika ta opiera się na fakcie, że w stanie natychmiast po przebudzeniu lub przed ludzki mózg działa na określonej częstotliwości, co pozwala dotrzeć do duszy astralnej.

Oczywiście, nie należy spodziewać się cudów. Najprawdopodobniej po raz pierwszy przed niczym, aby dostać się, ale dalsze szkolenie przyniesie owoce. Kiedy człowiek opanował tę prostą technikę, jest on w stanie podróżować do różnych części ziemi, a nawet komunikować się z ciekawymi ludźmi. Co zrobić po relaksacji całego ciała? Powinieneś czuć jakieś wibracje, uczucie będzie niezwykłe, a nawet dziwne. Staraj się poruszać palcami, bez dokonywania go fizycznie. Jeśli ci się uda, można stopniowo podnieść ramię, nogę, przenieść swoje ciało. Istnieje kilka sposobów na zewnątrz ciała, na przykład, rozwijają się ostry, skoki lub przeprowadzce do innego psychicznego miejscu.

Pamiętaj, główny ostrzeżenie! Jeśli od dawna zmagał się z pytaniem, w jaki sposób dostać się do astralnego i wreszcie mały cud, należy być ostrożnym, po raz pierwszy. Jest to niemożliwe, aby opuścić granice pomieszczenia, a tym bardziej zmierza w nieznanym terenie. Fakt, że ciało astralne nie jest przygotowany do takiej drastycznej zmianie, więc może po prostu zgubić i nie wrócić. Kontakt ze światem astralnym – bardzo delikatnej materii, a powinien traktować to z wielką odpowiedzialnością i powagą. Niektórzy ludzie po tych sesjach otwartych zdolnościach paranormalnych. To też się dzieje, co oznacza, że przed wyjściem na płaszczyźnie astralnej, konieczne jest, aby przeanalizować wszystkie plusy i minusy, więc to nie pożałujesz.

Ponadto, gdy organizm nie jest w miłej stanu pół-śnie, ludzki mózg pracuje w innym trybie. W związku z tym, w niektórych przypadkach, jest pojawienie się halucynacji lub nietypowych dźwięków, które co do zasady, w tym pomieszczeniu nie może być.

W praktyce, często można usłyszeć słowa: „Staram i nie mogę dostać się do płaszczyzny astralnej.” Przede wszystkim, nie rozpaczaj, być może, próby były na tyle. Po drugie, starają się psychicznie odtworzyć wszystkie swoje działania i zrozumieć, w jakim momencie popełnienia błędu, co robisz źle.

Osobno chcę wspomnieć, jak wrócić do ciała. Większość ludzi nie koncentrują się na tym aspekcie, ale z tego, że nie stają się mniej ważne. Można eksperymentować i zastosować kilka metod. Jest on uważany za najłatwiejszy kolejności podanej przez jego ciała astralnego. Psychicznie na tyle, aby powiedzieć słowo: „Wracaj!”. Jeśli to nie działa, spróbuj wrócić do pokoju tą samą drogą przez który przejść.

Znacznie mniej prawdopodobne, aby korzystać z co najmniej skuteczną praktykę medytacji. Jego realizacja wymaga więcej umiejętności i wiedzy. Co do zasady, osoba trudno usiedzieć w jednej pozycji przez dłuższy czas, a jednocześnie odpocząć. Można wybrać wiele automat technik medytacyjnych i naprzemiennie używać każdego z nich.