479 Shares 6203 views

Niesamowite centrum rozrywki – "Greenwich" (Park)

Dzieci powinny dorastać w radości, jak iw przyszłości, ich życie było ciekawe, trzeba ozdobić go z niezwykłych wydarzeń. To wszystko dobrze wiedzą w Jekaterynburgu. Dla dzieci jest otwarty niesamowite restauracja – „Greenwich” (Park).

Wszystkie transakcje są ważne

Dla dzieci są „Fantasy Castle”. Jego przewaga nad innymi projektami, które dzieci będą uczyć się wielu rzeczy tutaj, że będą przydatne w dorosłym życiu. Będą mogli na czas do osiągnięcia biegłości w każdym zawodzie, razem z tymi samymi chłopców i dziewczynek, by stać się członkami niezwykłej grze. Jest to średniowieczne miasto fantazji. Park „Greenwich” cieszyć się nie tylko dzieci. Jego personel się, że dzieci są w stanie wybrać zawód, marzenie, a nawet zarobić własne pieniądze. A wydatki to dozwolone, jak chcesz. Znajduje się na terenie całej szkoły, a nawet warsztatów. Po pobycie w tym mieście od jakiegoś czasu, możesz stać się lekarz i dziennikarz, gotować i artystę, a nawet maga. Aby naprawdę poczuć wagę tego wydarzenia, personel jest bardzo starał.

Nowoczesne średniowieczne miasto

„Greenwich” -Park wykonane pod średniowiecznego miasta. Realizm, co się dzieje daje prawie realne fregaty, które można zobaczyć w pobliżu obszaru Siedmiu Mórz. Patrząc w różnych zakątkach parku można zobaczyć mitycznych stworzeń, które przyjmują dzieci. Co jeszcze jest oryginalna i niezwykła, ponieważ jest on ubrany w różnych znaków bajki przez profesjonalnych aktorów. Krasnolud rzemieślnik pomogą dzieciom opanować rzemieślników ciekawych sztuczek. Wróżka uczyć swoje lekcje i ujawniają sekrety magii. Kapitan, który nie poszedł w tym samym zmiany morskiego, pokaże, jak można osiągnąć dzięki odwadze i lęku wysokości, który osiągnął. „Greenwich” – park rozrywki, który daje dzieciom pozytywne emocje. Gdzie indziej w mieście można odwiedzić ten niezwykły pokój, który kojarzy magika? Oto zdjęcia żyć ich życiem, poruszają się, uśmiech, drażnić gości, a mag może powiedzieć, co dana osoba czeka w przyszłości. Niezwykły świat duchów, jest naprawdę istnieje. I zobaczyć, jak te dziwne stwory żyją, można użyć magii okularu. „Greenwich” będą uczyć tajemnice Czarodziejstwa-park z pomocą magika i interaktywnego ekranu.

Lekcje strażacy i wszystkie tajemnice szefa detektywów

Pożary w życiu, chociaż rzadko, ale zdarza się. Czasem to wina dzieci, które kochają podpalić meczu. Ale te dzieci, którzy odwiedzają lekcje strażaków będzie wiedział, że są to bardzo niebezpieczna zabawa. A co więcej, będą nauczyć się je ugasić, tak bardzo, że dorośli będą zazdrościć. Chłopcy lubią grać różnorodne badań nietypowych przypadkach. Ale często brakuje wiedzy. W tym mieście mieszka szef tajnego dochodzenia, który opowiada wiele historii jak wyjawił skomplikowaną scenę i znaleźć sprawców.

Wszyscy będą się dobrze bawić

Wiele usług są dostarczane przez „Greenwich” -Park. Rozrywka tutaj tak długo, jak chcesz. Można przyjąć proponowanych sal bankietowych, jednego lub nawet kilku do wynajęcia. Niezapomniane urodziny, rocznice niektórzy nie będą nudne siedzi przy stole, i zamieniła się w show. Bo tu dla odwiedzających grać dla całych występów z ekscytującej akcji, zorganizować barwne karnawały. Ale nie tylko aktorzy bawić dzieci. Goście wysiąść tak łatwo, ponieważ wszyscy razem biorą udział w tych zabawy i przygody.

stay Alive

Sklepów i centrum rozrywki „Greenwich” stało kolejną wyjątkową imprezę. Tutaj otwarto niezwykłą center „Heroes Park”. Te atrakcje, jak tutaj, nie może pochwalić innych rosyjskich miastach. Spider-Hill sprawia, że odwiedzający lecieć w dół aż sześć metrów. Lina szlak pomaga wszystkim uwierzyć, że był przez jakiś czas stał się Spider-Man. Trampoliną, która nazywa się „Meltdown”, wykonane tak, że ludzie mają ciągle kręcić w kółko, tak, że nie są haczykowate ogromne ostrza.

Spotkanie z bohaterami

I dla dorosłych i dla dzieci, „Greenwich” (Park) przygotował kolejną niesamowitą niespodziankę. Jest jedenaście posągi superbohaterów. Jest kobietą niezwykłej urody, kota, Hulk, który może być bardzo zły, silny Iron Man, ulubieniec wielu Kapitana Ameryki i innych ciekawych postaci. Każda postać ma pewną interaktywne obszary. Tutaj można również bawić się z wykorzystaniem automatów do gier i inne rozrywki.

I przezwyciężyć trudności

Dziecko, które od dzieciństwa marzy o zostaniu wspinacz skalny, w stanie zrealizować swoje marzenie. Park jest wyposażony w całej ściany wspinaczkowej. Istnieje aż powstanie trzech poziomach. To jest, gdy trzeba zastosować umiejętności, dostając się na szczyt!

Nie zapomniano tu i najmniejszych klientów. Dla nich istnieje specjalna zewnętrzna odgrywać rolę w którym znajdą oni wiele rozwijających się obiektów.

Oglądać film w zaciszu

Innym ważnym wydarzeniem w Jekaterynburgu – odkrycie „Titanic Cinema”. Park „Greenwich” zamieścił go na swoim terytorium. Wszystkie kina dwanaście są zawsze pełne szczęśliwych dzieci i rodziców. Dzięki nowoczesnej technologii i doskonałej konstrukcji dźwiękowej każdy film daje wyjątkową przyjemność. I w wygodnym fotelu kina chcę wydać więcej niż jedną godzinę. Fani nowych produktów odbywa się nie w jednej sesji tutaj, między którymi są wizyty bardzo przytulne kawiarnia lub udać się do automatu do gier, które w pewnym momencie też przyłączyć się do ciekawych wydarzeń.

Bardzo niezwykłe i fascynujące miejsce „Greenwich” -Park. Recenzje siebie, zebrała już tysiące. I wszyscy zachwycają! Goście twierdzą, że więcej ciekawych miejsc na rodzinne wakacje w Jekaterynburgu nie znaleźć.