829 Shares 7746 views

Różnica czasu z Turcja: Porady dla turystów

Przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego, wielu Rosjan zaczynają myśleć o tym, co kraj powinien wybrać się zrelaksować. Turcja jest chyba jednym z najbardziej popularnych miejsc na wakacje.


Głównym powodem tak dużej popularności wśród turystów nie tylko miękki, idealny dla relaksu, klimatu, ale także fakt, że Rosjanie nie ma potrzeby wydawać wizy do Turcji. Więc co należy wiedzieć, którzy po raz pierwszy spotkali się na wakacje w tym wspaniałym kraju?

Jak wiecie, najważniejsze dla każdego z nas – to świetnie. Dlatego cokolwiek może się wydawać niezwykłe, że kraj, w którym masz zamiar spędzić wakacje, nie zapomnij, że psują wrażenie reszta może nie tylko nagłe pojawienie się bólu głowy lub chorobą zakaźną, a zwykłym aklimatyzacja.

Przede wszystkim trzeba wiedzieć – różnica czasu z Turcji jest dla Moskali plus jeden godzinę (w Turcji jedną godzinę do przodu). Na przykład, jeśli w Moskwie, obecnie 18.00, w Turcji, w tym samym czasie – 17.00.

W związku z powyższym, dla mieszkańców innych miast rosyjskich różnica czasu z Turcji będą również różne. Jest to w następujący sposób:

  • Saint-Petersburg, Krasnodar, Samara – 1 godzina;
  • Moskwa, Perm, Jekaterynburg – 2 godzin;
  • Novosibirsk – 4 Chasa;
  • Krasnojarsk – 5 godzin;
  • Vladivostok – 8 godzin;
  • Kaliningrad – w tym samym czasie z Turcji.

Jeśli ludność stolicy do Moskwa-Turcja różnicy czasu jest dość mała i można iść do ciała niemal całkowicie, że dla tych, którzy latać na wakacje do Turcji z innych regionów Rosji, aby pamiętać o kilku prostych zasad. Daj nam znać, a my porozmawiamy.

Różnica w czasie Rosja-Turcja: Jak przygotować się do aklimatyzacji

Jeżeli jesteś mieszkańcem Turcji, odległych regionach Rosji, konieczne jest, aby zadbać o to, nagłe zmiany stref czasowych nie spowodować wiele szkód dla zdrowia. W tym celu, na kilka tygodni przed wyjazdem zacząć jeść żywności, które zawierają naturalne witaminy, które pomagają organizmowi łatwo przejść aklimatyzację. Te obejmują witaminę C, i elementy grupy B.

W przypadku szczególnie wrażliwych natur, lub tych, którzy nie chcą, aby zmusić organizm do czynienia z naturalnym rytmem przyrody, różnica czasu z Turcji może pozostać prawie niewidoczne, jeśli starają się zarezerwować bilet na lot, który przybywa w nocy lub rano. Więc będziesz miał okazję do nadrobienia spać w samolocie i bezpiecznie zacząć dbać o działalności gospodarczej niezwłocznie po przyjeździe.

Nie zapominajmy, że w przypadku, gdy różnica czasu z Turcji mają bardzo małe, tak zwane reakcje aklimatyzacji mogą wystąpić w ciągu kilku dni po przybyciu. Charakteryzują się one ogólnej letarg, bezsenność lub senność, zmniejszenie wydajności i niestabilny stan emocjonalny. W tym czasie nie ma odporności na zmniejszenie – może pogorszyć chorób przewlekłych.

Zadbaj o siebie i swojej rodziny na kilka tygodni przed podróżą, jesteś znacznie zwiększa prawdopodobieństwo, że reszta odbędzie się bez zbędnych komplikacji, a ty zostaniesz z dala morze tylko pozytywne wspomnienia.