474 Shares 2132 views

Slopestyle – czym jest ten sport? ski Slopestyle

Wielu zapewne interesuje pytanie w następujący sposób: „? Slopestyle – co to jest” Termin ten odnosi się do dyscypliny sportowej, która obejmuje fragment drogi, wyposażony w szereg przeszkód. Może to być wiele rampy, piramidy, odchyla poręczy itd. N. W tym celu zazwyczaj snowboardowej. Warto zauważyć, że czas nie jest ustalona w jakikolwiek sposób w czasie przejazdu na danym obszarze. Dodatkowo zawodnik będzie mógł wybrać sobie przeszkodę, że zostaną one zakończone. W tym roku jest prowadzona przez gotowość do wykonywania różnych sztuczek, jak również jego atletyczną postać. Wybór niedrożności to możliwe dzięki temu, że są one ułożone w kilku rzędach.

W jaki sposób sztuczka bramkę i co to oznacza?

Slopestyle – co to jest? Aby w pełni odpowiedzieć na to pytanie, konieczne jest, aby mówić o szacunkach. Przedstawiciele jury będzie oceniać nie tylko złożoność wybranych przeszkód, ale również kreatywność, indywidualne podejście do kaskaderskich, pewien styl sportowca, dokładne i wdrażanie wysokiej jakości więzadeł i ich różnorodność.

W wielu krajach jest to popularny sport jako slopestyle. Rosja nie jest wyjątkiem. Choć dyscyplina kraj tego typu pojawiły się w ostatnim czasie. Slopestyle nie jest na próżno uważana za jedną z najbardziej skutecznych rodzajów freestyle. Akrobatyka, które mogą być oglądane z zawodników, nikt nie był w stanie opuścić w całkowitej obojętności. To wystarczy, aby podkreślić jedną ważną kwestię: kierowca po prostu nie ma miejsca na błędy. rozpocznie z górnej części stoku, i iść w dół, z każdą chwilą zyskuje coraz większą prędkością przez który wykonując akrobacje.

Jak dobrze kierowca przeprowadzono po wylądowaniu skok na pierwszym skoku, będzie zależeć od tego, jak wysoko można latać w drugim, wyższym przeszkody.

Powstawanie sporcie

W pierwszych dniach jego istnienia, slopestyle posiada mały zestaw sztuczek. Jednak po pewnym czasie rzeczy zmieniły się bardzo. Były nie tylko profesjonalni instruktorzy, ale również wszystkie niezbędne urządzenia, jak również specjalnie zaprojektowane parki dla procesu treningowego. Dla tych sportowców, którzy mogą coś osiągnąć w tym sporcie, zestaw sztuczek dość duże.

Jednak podstawowe sztuczki, które są dostępne w slopestyle, nie bardzo. Zasadniczo, istnieje duża liczba ich różne modyfikacje. Na przykład, chwyta dłoń nazywa pokładzie przechwytywania podczas skoku. Do tej sztuczki jury daje dodatkowe punkty. Sztuką nie należy oceniać zbyt wysokie, jeśli kierowca nie będzie w stanie wykonać grab, ponieważ obejmuje pełny skok sterowania.

Jeśli mówimy o korku, to trik implikuje w sposób następujący: oś, które mogą być wykonane od góry do dołu, należy wypełnić z powrotem, a następnie powrócić na swoje miejsce w bardzo podobny sposób. Taki skok może być podwójne lub potrójne.

Co można powiedzieć o tym miejscu, co jest niezbędne do przekazania jeźdźca?

Trampoliny, które znajdują się po drugiej stronie drogi, mogą mieć różne rozmiary i konfiguracjach. Jednak w ogólnym przeszkód długość waha się od 6 do 24 metrów. Średnia długość ścieżki osiągnie około 650 metrów. Jak już wspomniano, czas przejścia nikt nie jest stała. Co najważniejsze, to liczony w ocenie – liczbę obrotów, która występuje w powietrzu, a jakość lądowania od skoku.

Rozwój tej dyscypliny sportowej

Do tej pory, liczne konkursy zawodników slopestyle wykonać wystarczająco wyrafinowane elementy jego struktury. Na przykład, można zobaczyć wiele skoków z obrotami, z upływem poręczy nie jest całkiem standardowe sztuczki i wiele więcej. Wszystko to, oczywiście, jest dość eyeful. Rotacje odbyły się wystarczająco silne skręcanie.

Jakie sztuczki są uważane za ważne?

Slopestyle – co to jest? Odpowiadając na to pytanie, należy zauważyć, a czas, który hamuje rozwój nie zatrzyma. I do tej pory wynaleziono wiele powikłań, takich jak obrót osi poziomej gruzami. Te sztuczki są nazwą „korka”, „Rodeo”, „Misty”. Po tym, zawodnicy muszą wykonać podwójne lub nawet potrójne obrót, który jest bardzo przyjemny nie tylko dla wielu widzów, ale także członków jury. Mówi się, że wszystkie powyższe sztuczki nie są wykonywane wyłącznie przez mężczyzn, które nie są puste słowa, terminy takie jak snowboard slopestyle. Kobiety mogą także wziąć udział w konkursach.

Wykonując obrót, konieczne jest zgodna z maksymalną dokładnością, ponieważ nie wszystko jest dobre lądowanie spowoduje utratę prędkości. Ponadto, następny skok nie jest po prostu wystarczająco prędkości.

Zawody, które odbywają się w dyscyplinie sportowej

Najsłynniejszy wyścig – Dew Tour oraz Winter X-Games. Niektórzy zawodnicy, którzy wybrali jako Slopestyle dyscypliny sportu, igrzyska olimpijskie są uważane za mniej prestiżowe niż wyżej wymienionym konkursie. Do udziału w nich, trzeba uzyskać specjalne zaproszenie, który zostanie wysłany bezpośrednio do organizatorów konkursu.

Powinienem wspomnieć, że absolutnie wszystkie slopestyle mistrz są młodzi ludzie, których wiek waha się od 15 do 30 lat. Są bardzo jasny i pozytywny charakter. Jednak talent i pragnienie nie zawsze jest wystarczające, aby zrozumieć na profesjonalnym poziomie sportów takich jak freestyle, slopestyle. Co to znaczy? W tym przypadku konieczne i rozluźnienie, a rozbudowana wyobraźnia. Nie daj się niczego osiągnąć bez zdolności zebrać w głowie jest absolutnie wszystkie elementy wykonywać akrobacje. W przeciwnym razie po prostu nie można zrobić na jakościową i przyzwoity poziom jest kluczem do sukcesu i zwycięstwa, którego celem jest absolutnie każdy sportowiec, niezależnie od wieku. Mam nadzieję, że teraz już znam odpowiedź na pytanie: Slopestyle – co to jest?