355 Shares 9521 views

Polowanie z kuszą

Polowanie z kuszy ma swoje zalety, zanim polowanie z broni palnej. Przede wszystkim, ten rodzaj polowania jest narodem wybranym kasynie nie są zadowoleni z prostego pistoletu. Po tym wszystkim, kiedy stalking jest nie tylko ważne, aby złapać zwierzę. Wystarczy strzelać gry – zadanie myśliwego, który potrzebuje do paszy. Ale tropienia dzikich zwierząt i ptaków są zaangażowane również dla sportu. Wielu myśliwych z powodzeniem łączyć proces z działalności górniczej. Polowanie z kuszą daje bardzo dużo. Podczas stalking zwierzę i myśliwy mają prawie równe szanse. To sprawia, że bardzo ekscytujące polowanie.


Nawiasem mówiąc, śruba (kusza strzałka) uderzył poszkodowanego tak, że ona cierpi znacznie mniej. W grze, który uderzył pocisk lub strzał, nadal siła uciec. I tu na zagrożonym śrubą – nie. Na ten strzał z kuszy jest prawie bezgłośny. Nawet nie straszyć ptaków z krzaka. Praca z takim urządzeniem przyjemność. Polowanie z kuszy w dzisiejszej Rosji jest dość popularne. Jednak ten rodzaj broni nadal zyskać ocen. Do tej pory wielu myśliwych wciąż wolą korzystać z klasyczną broń. Kusza jest lepiej znany w kraju jako broni sportowej.

Strzelanie swoich zawodach. Kusza – jest to broń, i bardzo poważne. Nie należy zapominać, że. W celu korzystania z takiego urządzenia, lub nawet mieć go w domu, należy uzyskać zgodę na kuszy. Wybór broni, konieczne jest, aby skupić się na charakter gry. Istnieją dwa rodzaje strzelanie kuszy. Jeden z nich – klasyczny lub rekurencyjne. Jest lekki, ma prostą formę. Strzałki do klasycznych kuszy nieco mniejszym rozmiarze. Blok kusza umieszczona w nieco inny sposób. Jest cięższy, jego konstrukcja jest dość skomplikowana. System ten jest przeznaczony do bardzo dużej grze. Przy zakupie nie trzeba wybierać tylko najmocniejszy kuszę, co tylko będzie w magazynie. Czasami jest to absolutnie bezsensowne przedsięwzięcie. Po tym wszystkim, kiedy polowanie dla małych i średnich zwierząt jest możliwe do zrobienia w klasycznym stylu.

Polowanie z kuszy ma nastąpić łatwo i bez wysiłku. Masywna konstrukcja będzie tylko ciężarem. Teoretycznie, w sklepach można kupić kusze, które mają siłę rozciągającą o wartości ponad 200 kilogramów. Ale żeby nawet zabić godnej dzika, wystarczy moc w 80-90 kg. Dlatego konieczne jest, aby zbliżyć się zakupem inteligentnie. Dla myśliwych, którzy zarówno uzależnionych i wędkowania, jest dobra wiadomość: można polować z kuszą i ryby. Jednak wymagałoby to specjalne strzały, ze specjalnym hakiem, z których można bezpiecznie hak życia morskiego.

Ci, którzy wiedzą, jak majstrować różne rzeczy z drewna, można spróbować zrobić kuszę z rąk. To nie jest tak trudne, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Aby działać po prostu trzeba uzyskać chropowatą schemat urządzenia, jak również materiałów. Kusza – klasyczny średniowiecza. Mistrzowie czasu mało używana technologia sverslozhnye w pracy. Konstrukcja urządzenia trochę bardziej skomplikowany niż na dziobie. Składa się z kilku głównych części. Oddzielnie trzeba zrobić strzały.

Co ciekawe, kusze blokowe, które są powszechnie stosowane podczas fotografowania dużych zwierząt, mniej kapryśne. Oni są praktycznie niewrażliwe na krzywizny ciąg. Ale zwykle klasyczne, pomimo prostoty urządzenia może być bardzo wrażliwy na takie rzeczy. Wymagają one trochę doświadczenia w strzelaniu podobnych wzorów. Podczas pracy z kuszy posiada własne bezpieczeństwo. Głównym warunkiem – nigdy nie powinno się uczyć załadowaną kuszę na osobę. Ponieważ może się zdarzyć każdy. Polowanie z kuszy, jednak implikuje możliwość uruchamiania z naładowaną strukturę.