216 Shares 7497 views

Artefaktów starożytnych cywilizacji – fascynujący świat niezrozumiany

Cywilizacja starożytnego świata pozostało po jego istnienia wiele tajemnic i pytań, odpowiedzi na które nadal nie mogą znaleźć ludzi. W całej historii ludzkości pobudzają wyobraźnię tajemniczych śladów kultury materialnej przeszłości. Skarby Babilonu i Krety, Hyperborei i Atlantydzie, Lemurii i Szambali ukryć artefakty starożytnych cywilizacji. Postanowili obiektów z okresu od powstania określonym czasie atrybutów, ale w chwili obecnej od ogólnej koncepcji rozwoju kultury, których muszą przestrzegać. Artefaktów starożytnych cywilizacji znanych archeologów od niepamiętnych czasów. Wiele ustaleń z powiek naukowcom, którzy próbują wyjaśnić pochodzenie, funkcji i technologii do produkcji artefaktów, w oparciu o standardową chronologicznej historii ludzkości. Ponadczasowe obiekty przemyśleć tradycyjne poglądy na temat kultury i życia ludzi, rodzi pytania o pochodzenie wiedzy i dawnych technik.

Sphinx – dlaczego i jak?

Być może jednym z najbardziej badanych obszarach świata starożytnego, egipskiego, przenosi artefakty starożytnej cywilizacji, technologii produkcji, co powoduje gorącą dyskusję wśród historyków, archeologów i badaczy i entuzjastów. Wizytówka Egipt – Wielki Sfinks w Gizie, pomnik ciele lwa i ludzkiej głowy, wykute w skale piaskowca. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat datowania jego pochodzenia, na podstawie danych geologicznych i astronomiczne sugerują, średni wiek Sfinksa 10,5 tys. Lat. Giant posąg, którego wygląd tej pory prowadzi do emocji milionom ludzi, został stworzony nieznanej cywilizacji, technologii i systemu społecznego, który od tysiącleci musiał wyprzedzić w dzisiejszych czasach Historyków zrozumienia środowiska. Budowę takich projektów skalę jest to trudne zadanie, nawet dla współczesnych architektów. A biorąc pod uwagę przewidywany poziom technologii i wiedzy, publiczne Umów czas, ten problem jest nierozwiązywalny w ogóle. Jednak Wielki Sfinks przez tysiąclecia ma swój undeciphered wiadomość do potomków.

Nie może być

Nie wszystkie artefakty starożytnych cywilizacji mają takie wielkie rozmiary. Szczególnie interesujące są modelarstwo i obrazy z różnych urządzeń i mechanizmów, których istnienie jest zaskakujące. Kolumbijska modelka złoty samolot, egipski modelu szybowca z grobu są kopią samolotu. dziwi fakt, że analiza geometrii tych danych ujawnia różnice w proporcjach latających owadów i ptaków, a na ich podstawie modeli latających wykazały doskonałe wyniki w testach lotniczych. Własnością jeśli starożytna cywilizacja techniki lotu, wciąż pozostaje tajemnicą.

Wraz z istnienia dużej liczby rzeczywistych obiektów z przeszłości, którego autentyczności nie ma wątpliwości naukowcy, a następnie są wątpliwe artefaktów starożytnych cywilizacji, badania wykazały, że ich naturalny, a nie pochodzenia ludzkiego lub wręcz fałszywych ludzi nieuczciwych. Dlaczego tak wielu nadal szukać starożytnych artefaktów? Przyjrzyjmy się najpierw reguła Czarownik: „Ludzie wierzą, co chcą wierzyć, albo wierzyć, bo boją się prawdy.”