173 Shares 5905 views

Oficyna: co to za budynek i co jest jego główną funkcją?

Architektura dwór wieków szczególną rolę został przydzielony do wychodka. Mają wartość gospodarczą, zostały wykorzystane jako mieszkania dla pracowników. Odrębne struktury poziomie średnim zawarte w całym kompleksie integralną część, funkcjonalnie i pod względem składu podkreślić wspólny migawki główną strukturę. Najbardziej powszechna forma tego typu konstrukcji był oficyna. Co to za budynek i co jest jego główną funkcją?

Minor „błotnik”

Oficyna jest dodatkowym rozszerzeniem do domu mieszkalnego, który może być częścią albo znajduje się poza nim. Jako dodatkowy element budynku, ona jednak podlega podstawowej konstrukcji. Słowo „skrzydło”, pochodzi od niemieckiego Flügel, oznacza „skrzydło”. Pod względem architektonicznym – to mały budynek boczny w ramach szczególnego dachu w budynku głównym, który może znajdować się także osobno, ale nie daleko od głównego budynku. Podobną wartość charakterystyczną, a tym samym synonimem słowa „skrzydeł” jako skrzydłowego, aneksie, pridomok, prihoromok.

technik architektonicznych

W przeszłości, budowa mieszkań jest często używany takich technik architektonicznych jako kompozycję trzech części: centralnej budynku, przejść galerii i skrzydeł. Jest to spowodowane przez samo życie. W głównym budynku mieści sale ceremonialne i właścicieli mieszkalnych. W skrzydłach sług życia, znajduje się kuchnia, goście zostali. Galeria Przejścia dozwolone bez wychodzenia na zewnątrz, aby przejść z każdego skrzydła do domu, co było szczególnie ważne w zimie lub w złych warunkach pogodowych. W drugiej połowie XVIII i na początku XIX wieku te techniki architektoniczne często stosowany w pałacach i zespołów dworskich. Co to jest funkcja dzisiaj nosi skrzydła? Co to jest: bardziej lub zakończyć budowę?

Dość długi czas służył jako skrzydło budowli wtórnych, nie zapewniając wszystkie niezbędne udogodnienia. Dziś jest powszechnie stosowane jako pełny budynku, podłączony do mediów, wyposażone w oświetlenie i ogrzewanie.

przemyślenie pomysłów

Wszystko dużą skalę nabywa rozwój budownictwa domków. Dość wygodne i prestiżowe do własnego domu jako stałe miejsce zamieszkania lub wypoczynku, znajduje się w pobliżu miasta. To nie jest już małe, przytulne szkodliwe domy i domki, których konstrukcja wyprzedzeniem dostarczyć wszelkie niezbędne strefę komfortu: główny budynek ze wszystkimi udogodnieniami, taras i często składać. Jakiej przestrzeni jest i co to jest zbudowany na miejscu? Jest to rozszerzenie lub oddzielny budynek wykorzystywany jako dodatkowy pokój. Jej celem, w zależności od życzenia właściciela mogą się różnić. Czasami oficyna wykorzystywane do organizacji ogrodu zimowego, gry dla dzieci, pokoje. Często jest to rozszerzenie z siłowni, sauny. Oficyna jest również nadal może służyć jako pomieszczenie gospodarcze z dołączonym do niego garażu. Każda z koncepcji jest bardzo realne, jego realizacja zależy od powierzchni terenu i możliwości finansowych właściciela.

Oryginalna wersja

Obecne projekty budynki gospodarcze pozwalają realizować dowolną ekscytujący pomysł. Dość popularne, praktyczne i wygodne, aby umieścić je na dachu budynku. W tym celu wstępnie przewidziane tylko takie konkretne kwestie jak lokalizacja budynku, rodzaj pokrycia dachowego ma charakter strukturalny i jego właściwości wytrzymałościowe, narażenie na działanie wiatru i deszczu, zmiany w systemie kanalizacji. Jeśli ich konto jest łatwo zbudować skrzydło na dachu, który ma pozycję poziomą i pozwalając ściśle. wdrożyć praktycznie każdy pomysł architektoniczny. Można utworzyć rozszerzenia i mansardowym dachem.

Materiały do budowy

Wraz z budową doboru obudowy materiałów odbywa się nie tylko w zależności od woli właściciela, ale również takie czynniki, jak projektowania architektonicznego projektu, warunki klimatyczne, ekonomiczne i właściwości fizycznych i mechanicznych materiałów budowlanych.

Jeśli dom ze skrzydłem, są one korzystnie łączy wygląd i materiał, aby uniknąć naruszania ogólne pojęcie o projektowaniu architektonicznym. Podczas budowy obszarach podmiejskich w najbardziej popularnym materiałem jest drewno. Domy mu nieszkodliwe, odznaczają się one doskonały mikroklimat.

niezbędny

Nowoczesne projekty architektoniczne pozwalają zrealizować każdy pomysł stworzenia domu, który jest przymocowany do skrzydła. Co jest niezbędne w domu, szczególnie poza miastem, że została doceniona przez wielu właścicieli. Jest to wygodne i praktyczne struktura, oprócz zdolny stworzyć romantyczną aurę wokół wspólnej budynku. Najważniejsze jest to racjonalne podejście do budowy tego projektu i uwzględniać wszystkie jej funkcje.