590 Shares 3678 views

Cokolwiek książka sen, osa – jest nadal w tarapatach

Tak wielu ludzi, którzy wierzą we śnie, zastanawiając się , co śni osa. Po tym wszystkim, w prawdziwym życiu, te owady tylko jeden kłopot. W przeciwieństwie do żmudnych pszczół, który umiera po ukąszeniu, osa zdolne Powtarzane użądlenia niezliczoną ilość razy. A zawodnicy osa zazwyczaj leżał ich larw w organizmach żywych. Początkowo, rosną i rozwijają się wewnątrz ciała kogoś innego, a następnie całkowicie zjedzony w jego pojeździe. Nawet kolor OS sprawia ludziom poczucie zagrożenia. Jednak jest w tym celu natura poczęła go. Zastanawiam się, co zoologicznych katalogi nie dają precyzyjną definicję tego owada. Przez osy naukowcy odnoszą się wszystkie owady apocrita klasy, które nie mogą być przypisane do pszczół do zbierania miodu, ani pracowici mrówek. Niezależnie od jej koloru i miejsca dystrybucji, wszystkie osy są różne agresywność i brak odczuwalnych korzyści dla człowieka. Oczywiście, jedzą owady, ale nie przynieść inne korzyści. Może to z powodu tych odpychających i niebezpiecznych cech downers całym świecie rzadkie jednomyślni interpretacji snów nocnych, które są bohaterkami os.


Indian książka marzenie

Osa sen, ponieważ człowiek, niepewny, boi się usłyszeć dezaprobatę lub naganę w swoim adresem. Jako alternatywną wersję uznaje się, że marzył osa zwiastuje doświadczenia z powodu plotek.

Rodzina Sen Book

Osa – to znak, że wkrótce ktoś oczerniać nazwę marzyciela, powodując w ten sposób mu potworny ból. Brzęczenie osy może zapowiadać plotek lub plotek. Ale jeśli śnił, że zabił osę we śnie, że to zły znak. Trzeba bardzo uważnie rozejrzeć: nawet wśród wewnętrzny okrąg może być agresywny zazdrosny. Nawiasem mówiąc, również nie zaleca się zazdrości: tak to jest możliwe, aby stracić wszystkich swoich znajomych. Jednakże, nie ma innej opcji: zabity we śnie osa prognozuje zwycięstwo nad wrogiem czy rywalem.

Nowoczesna interpretacja sen

Osa – to kłopot, wrogowie, zazdrosny. Osa żądło – zazdrość, straty, szkody. Jeśli marzysz, że osa brzęczenie nad głową, co oznacza, że śniący wkrótce będzie w centrum uwagi i niekoniecznie pozytywne.

gypsy Sen Book

Osa jest także interpretować jako zapowiedź wroga, ale ukąszenie osy zwiastuje utratę pieniędzy, ich frywolne wydatki lub wycofania dużych sum.

Sen książka Freuda

Osy w nim – postać wypełnionego i urozmaicone życie seksualne. Na więcej systemów operacyjnych, więc jest zróżnicowana. Freud był przekonany, że jeśli sen osy jako osoba zabija lub niszczy ich gniazdo, więc tłumi swoje seksualne pragnienia. Osy, gryzienie człowiek zasygnalizował, że chce nieświadomie relacje seksualne osób tej samej płci.

inne interpretacje

Co jeszcze może marzyć o os? Sen książkę w jednym z magazynów kobiecych takie sny interpretuje jako próbę pry bolesną konkurenta. Jeżeli paski owad gryzie, kto widzi sen, oznacza to, że będzie on wystąpić z powodu pogłosek i plotek. Może ktoś obraża lub publicznie upokorzyć śniącego. sen interpretacja wiosna jedynie ostrzega, że osa – spotkać się z osobą strasznie nieprzyjemny i nie do zniesienia.