133 Shares 2838 views

Egzotyczne czerwony storczyków gość

Orchidea – tajemniczy, fantastyczny, niezwykle piękny pensjonat z tropików. Niedawno te magiczne kwiaty nie były dostępne dla zwykłych ludzi. Można je podziwiać w specjalnych szkółkach lub w naturze. Ale teraz, ludzkość nauczyła się trzymać storczyki w domu. Ponadto stwierdzono, że te kwiaty nie są trudne do opieki, mając pewną wiedzę.


Kwiaty orchidei można porównać do dzieła sztuki. Ich piękno jest tak fascynujące, że kraje takie jak Hong Kong i Wenezueli, wykonane orchidei jako swój symbol. Prawie wszystkie gatunki storczyków można znaleźć w tropikach. Rosną te rośliny, które przypisane do pni drzew.

W świecie sztucznych mieszańców, istnieje około 35 tysięcy gatunków storczyków. Red Orchid phalaenopsis – jest jednym z gatunków storczyków, gdzie zatrzymamy uwagę. Z jasnym i przyciągającym wzrok kolorze, kwiat może być bardzo dobrze pasuje do każdego wnętrza i subtelnym ją odświeżyć.

Red Orchid ma naturalną kruchość i delikatność. Roślina ma długi i wąski trzon, grube i mięsiste z liści, którego kolor jest blady zielony. Kwiatostan może być jeden, a kilka kwiatów. Orchid kwiat pokój ma liczbę niejednoznaczne kwiatostanów, to zmienia się i zależy od warunków tej egzotycznej rośliny.

Są to rośliny, które kwitną w jednym może dać do szczęśliwych posiadaczy do 40 kwiatostanów. Istnieje również charakterystyczną cechą orchidei – jest ich system korzeniowy, ma strukturę powierzchniową. Dlatego też wszystkie niezbędne do życia i funkcjonowania składników odżywczych, które flora przedostaje podlewania liści. Orchid czerwony, podobnie jak innych, wymaga pewnej postawy dbać.

oświetlenie

Na czerwony storczyków jest zdrowe i piękne, konieczne jest zorganizowanie sobie prawo oświetlenia. Najlepszą rzeczą – jest wtedy, gdy światło pada na rośliny, będzie wystarczająco jasny, ale jest rozproszone. Należy unikać bezpośredniego światła słonecznego. Po tym wszystkim, może to prowadzić do liścia skaz i ostatecznie kwiat po prostu spalić.

W związku z tym, musimy zwrócić uwagę na kolor liści. Jeśli oświetlenie jest wystarczające, a następnie skręcić w liście jasnozielone lub mają odcień czerwonawy. Jeżeli światło słoneczne nie wystarczy, liście zmieniają ciemny odcień szmaragdu, staje się mniejszy. W okresie zimowym, kiedy godzinach dziennych są bardzo krótkie, nie ma potrzeby sztucznego światła czerwone orchidee do 12-15 godzin, zakład został wystawiony na działanie światła.

Z powyższego można wywnioskować, że roślina nie lubi okna, które rozciągają się na północ. Lubi zachodnią część domu.

temperatura

Odczyty temperatury w pomieszczeniu, w którym wewnętrzna rośnie kwiat orchidei, powinno się zmieniać po południu 17 ° do 27 ° Celsjusza, aw nocy może być mniejsza niż 20 °. Taka różnica temperatur jest bardzo ważna dla wzrostu i obfitego okresowego storczyków. Zaleca się również, od 1 do 2 miesięcy w roku (korzystnie wchodzą) obejmują czerwony storczyk temperatury powietrza w pomieszczeniu o temperaturze 16 ° C przez przyszłe Zakładkach nerki kwiatów.

wilgotność

Tropikalna roślina lubi wilgoć, więc nie ma potrzeby, aby rozpylać go wodą w temperaturze pokojowej w czasie upałów lub zimą, gdy centralne ogrzewanie działa. Storczyki nie są natryskiwane, jeśli są one w słońcu, a podczas kwitnienia należy upewnić się, aby woda nie dostała się na kwiaty. Najlepsze zegarki do oczyszczania wody – to rano lub po południu. Jeśli garnki z czerwonych storczyków nie są na balkonie, może być rozpylany w nocy. Woda w tym celu muszą być czyste lub lepsze niż deszcz, śnieg (unikać białą powłokę).

Wysoka wilgotność – jest głównym i bardzo ważny warunek za treść tych roślin. Aby rozwiązać ten problem, można umieścić doniczki z kwiatami na tacy z małych kamieni i wody. Jeśli czubkach korzeni zieleń, tym wilgotność jest prawidłowa.

Red storczyków nie lubi przeciągów! Dlatego konieczne jest, aby zapewnić cyrkulację powietrza w pomieszczeniu na zasadzie naturalnego i w każdym przypadku należy unikać kontaktu z zimnym powietrzem na kwiatek.

Podlewanie czerwone orchidee

Podczas podlewania roślin należy używać miękkiej wody, ale nie za zimno. Może być gotowane, lub najlepszym rozwiązaniem – to deszczówka. Konieczne jest przeprowadzenie jeden ważny warunek – woda podczas podlewania nie w żadnym wypadku nie powinna spaść na punkcie wegetacyjnego, w przeciwnym razie roślina może po prostu gnić, a po i umarł. Wlać ciecz musi być ostrożnie i cienkim strumieniem. Jeśli storczyków rośnie w specjalnym koszu lub jednostki, może być zanurzona przez pewien czas w wodzie. Po tym, jest konieczne, aby odprowadzać płyn.

wniosek

Na szczycie tej storczyki są bardzo dobre dla naszego zdrowia. Roślina ta ma wielki wpływ na emocjonalny wpływ na nastrój człowieka. Oczywiście, ze względu na estetyczny wygląd. Ale kolor odgrywa również rolę. Tak, czerwona orchidea wzywa do działania, inspirujące. To wpisuje się w całkiem zamierzonego osobę jako dar, a także wszystkich tych, którzy cenią sobie piękno tych wspaniałych kwiatów.