664 Shares 3540 views

Radziecki aktorka Michaela Drozdovskaya: Biografia, kariera i rodzina

Michaela Drozdovskaya – niezwykle piękna kobieta i utalentowana aktorka. Podczas swojego krótkiego życia, udało jej się wycofać w dwóch kilkunastu filmach. Czy jesteś zainteresowany w biografii aktorki? Chcesz poznać szczegóły jej życia osobistego? Teraz powiemy wszystko.


Michaela Drozdovskaya: biografia

Urodziła się 10 marca 1937 w Moskwie. Ojciec i matka naszej bohaterki miały żadnego związku z kina. Mieli zawodach technicznych.

Michaela od najmłodszych lat wykazały, kreatywność. Dziewczyna lubi malować, robić rzemiosła z gliny. A ona zorganizowana koncerty domu. Dziecko składa utwory w podróży i śmiesznym tańcem.

Nasza bohaterka studiował w normalnej szkole. Najlepiej jest, aby dać jej humanistycznych. Utalentowana dziewczyna zawsze była stroną imprez szkolnych: przedstawienia teatralne, śpiew i konkursach tanecznych.

student

Po ukończeniu szkoły średniej, Michaela Drozdovskaya złożył dokumenty w VGIK. Rodzice poparł wybór swojej córki. Brunetka zdał egzamin i został wpisany na uniwersytecie.

Drozdovskaya nigdy pomija klas, podjąć badania na temat czasu i pomógł opóźniające kolegów. Wszyscy kochali i szanowali tę dziewczynę.

Po ukończeniu Mika szybko znalazł pracę. Została przyjęta do trupa studio aktora. Początkowo była zadowolona z małych ról. Ale miejscowy dyrektor artystyczny wciąż widział w miniaturowym i słodkie dziewczyny dużo talentu i twórczych perspektyw.

kariera filmowa

Po raz pierwszy na szerokim ekranie Mikael Drozdovskaya pojawił się w 1955 roku. Zagrała małą rolę w filmie „Za wizytówką domu towarowego”. Jej koledzy na planie byli Anatolij Kuzniecow, Oleg Anofriev, Boris Novikov, Zinaida Sorochinskaya i innych.

W 1957 roku wydał drugi obraz z jej udziałem – „Leningrad Symphony” dyrektor Zachar Agranenko był zadowolony ze współpracy z absolwenta VGIK.

Filmografia Micaela Drozdovskaya obejmuje około 20 części na zdjęciach należących do różnych gatunków. Listy jego najbardziej żywe i niezapomniane prace:

  • "Siedem pielęgniarek" (1962) – Maya;
  • „Nie był stary Para” (1964);
  • "Nasty anecdote" (1966) – tych salesgirl;
  • "Eksplozja po północy" (1969) – Duska;
  • "Shine, Shine, Moja gwiazda" (1969) – żona kapitana;
  • "Circus w Circus" (1975);
  • "The Legend of Till";
  • "Mimino" (1977) – jego żona Papishvili.

Michaela Drozdovskaya: miłość życia

Nasza bohaterka była atrakcyjna młoda dama, interesującym rozmówcą i „duszą firmy.” W młodości, Michael lubił wielu facetów. Ale żaden z nich ona nie odwzajemnić.

Studiowała na uniwersytecie, a następnie zbudował swoją karierę aktorską. Prywatność Drozdovskaya cieniu. Mimo, że czasami brakowało silnego męskiego ramieniu i dobre słowo.

Aktorka poślubiła, gdy miała 30 lat. Jej wybór był kardiolog Vadim Smolensky. To była prawdziwa miłość z pasją deklaracji, drżenie głosu i wystrzelił broń.

Para grał skromny ślub. Na uroczystość zaproszono tylko przyjaciół, kolegów i krewnych panny młodej i pana młodego. Wkrótce Michaela wydał pierworodnego ukochanego męża – córka Weronika. Aktorka odbyło się „dekret” kilka miesięcy. Potem znowu zaczął kręcić się w filmie.

W listopadzie 1970 roku urodziła się druga córka Michaela i Vadim. Dziecko o imieniu Daria. Rodzina mieszka w luksusowym apartamencie znajduje się w przedniej części domu Cinema. Wiele uprzejmie zazdrościł im.

Para marzyli mieć drugiego syna. Ale los postanowił inaczej.

śmierć

Pod koniec listopada 1978 roku aktorka Michaela Drozdovskaya udał się do fotografowania w mieście Ordzhonikidze (obecnie Władykaukaz, Osetia Północna). Nie mogła myśleć, że nigdy nie zobaczy ich krewnych i bliskich.

7 listopada wszyscy członkowie załogi udał się do miasta. I Mick został sam w domu, poświęcony twórców żyjących. Lokale nie było ogrzewane. Drozdovskaya wiedział o tym. Sprawa trafiła do nocy. Chciała spać. Aby rozgrzać trochę, aktorka włączyła dwa reflektory (małe i duże), Kobieta z głową okryła kocem. W nocy nie było nieszczęście. Koc zsunął się z Miki. Przez kontakt z gorącym lampa świeci. Drozdovskaya oddech tlenek węgla, jak również ciężkie oparzenia obu nóg.

Gdy scena kolega aktorka przybyli, uratował ją z płonącego domu. Mikael wysłany do kliniki w Moskwie. Większość lekarzy metropolitalnych walczyli o jego życie Drozdovskaya. Ale nie udało im się doprowadzić ją do życia. 14 listopada 1978 roku aktorka zmarła w strasznej agonii. 3 dni później został pochowany na cmentarzu Vagankovsky.

Najmłodsza córka Michaela (Dasha) przyjął jej starego przyjaciela – Alla Budnitskaia. Nick wziął jego Sonia Davydov. Mąż Vadim Semenovich, długie noszenie statusu wdowiec. Ożenił się po raz drugi.

Daria Drozdovskaya ukończył Szkołę Shchukin, stał się znaną aktorką. Szła śladami własnej matki. Co wiadomo o najstarszej córki Michaela? Nick przeszkolony jako pediatrii gastroenterologa. Dziś pracuje w jednym z głównych ośrodków medycznych w Moskwie.

Konkludując

Rozmawialiśmy o tym, jak żyć i co zmarł Michaela Drozdovskaya. Ta aktorka przyczynił się do rozwoju (rosyjski) filmu radzieckiego.