213 Shares 5967 views

Alarm KGB: zalety nowej generacji systemów bezpieczeństwa

Dzisiejszy rynek oferuje szeroką gamę systemów bezpieczeństwa do samochodów. Jak w każdej kategorii towarów, w tym alarmy, istnieją opcje, takie jak opłacalne, ale jest dość wiarygodne, i kosztowne.

Główną zaletą KGB alarm – multi brelok

Wielką zaletą tego systemu ochrony jest rzeczywiście bardzo brelok. To dlatego, że instalacja i system usuwania sygnalizacja prowadzone są przez różnych kluczy. Ponadto, możliwość programowania funkcji ochrony i usług. Bardzo wygodne jest to, że kij jest wyposażony w wyświetlacz LCD z dostatecznie wysokiej rozdzielczości ekranu. Jego powłoka gumowa zapobiega uszkodzeniom mechanicznym, a także eliminuje poślizg w rękach. Nadajnik fob klucz zintegrowany tryb Pover Zapisz. Jest to specjalny tryb oszczędzania energii, która przedłuży żywotność baterii. Wyświetlacz wyposażony jest w oświetlenie fluorescencyjne, co sprawia, że możliwe, aby przeczytać wszystkie informacje na wyświetlaczu w ciemności.

High-end ochrona przed kradzieżą

Alarm KGB ma przewagę nad drugą. Po pierwsze, w celu usunięcia samochodu z ochrony, trzeba wprowadzić trzycyfrowy kod osobisty. To chroni samochód przed kradzieżą, w przypadku, jeśli stracisz kluczową pierścień.

Po drugie, w przypadku funkcji Theft Auto jest aktywowana Anti-Hijack – bezpieczne wyłączenie silnika. priorytet alarmu KGB odblokowuje drzwi kierowcy. Tak więc złodzieje nie będą mogli dostać się do rozbrojony samochodu przez przednią prawą lub tylnych drzwiach.

KGB-alarm – jest to najwyższy komfort i usługowych funkcji

Jest zdalne uruchamianie silnika z auto lub manualną skrzynią biegów. Tryb „zegar Turbo” jest obecne, w której turbina jest chłodzona po uzbrojeniu, t. I. Silnik jest programowany czas zadziała. Oznacza to, że właściciel samochodu nie musi czekać na ostygnięcie turbiny. Czy istnieje funkcja wyszukiwania samochód z maszyna emituje sygnały dźwiękowe i świetlne. Dzięki temu można szybko znaleźć go na dużym parkingu. KGB ma również tryb uruchamiania alarmu i programowanie temperatury silnika. W „Comfort” umożliwia jednocześnie zablokować drzwi, zamykając okna i dach podczas ustawiania maszyny do alarmu. Kolejny ważny szczegół ma ten alarm – to automatyczny start budzika silnika, temperatury lub timera co dwa, trzy, cztery godziny, albo dziennik timera, co jest bardzo wygodne, gdy mrozy. Można wybrać typ silnika – olej napędowy lub benzynę, a także transmisję – automatyczne lub ręczne.

System zabezpieczeń najnowszej generacji – jest zdecydowanie alarm KGB. Instrukcje dotyczące sposobu instalowania i stosowanie powinno być poddane kontroli właścicieli samochodów z myślą o najbardziej efektywne wykorzystanie systemu alarmowego. Alarm przychylnie łączy nowoczesną technologię i przyjemną cenę. Wybór tego systemu zabezpieczeń, to z pewnością nie pożałujesz. W efekcie samochód będzie pod czujnym strażnikiem.