285 Shares 9499 views

ATV "Stealth-300" i jego funkcje

Dzisiaj, quady zyskują na popularności. Ktoś pasuje to hardy technik, które są często używane do prac polowych i potrzeb ekonomicznych, a ktoś jedzie pragnienie przygody na niebezpieczne tory wyścigów tor turach i strome zjazdy.


ATV „Stealth-300” nie popełniła poważną konkurencją dla samochodu sportowego, ma inny cel. W tym artykule omówimy jego cechy i funkcje i opinie, aby pomóc właścicielom dokonać obiektywnego obrazu.

modelowe cechy

ATV „Stealth-300”, wyprodukowany przez firmę Rosyjskiej „Velomotors”, który sprawdził się już na rynku krajowym. Niektóre części są wykonane w Chinach, ale większość jest produkowana we własnych fabrykach przedsiębiorstw.

ATV wygląda dość nowoczesny, ale jest mało prawdopodobne, aby dostrzec w nim coś niezwykłego, uwalniając go od dużej liczby konkurencyjnych modeli. To jest trywialne i specyfikacje, ale jeśli na torze wyścigowym „Stealth-300” nic specjalnego, aby pokazać, a następnie z ich zadań utylitarnych on celuje.

Coś specjalnego w quad nadal jest – stosunek dobrej jakości i stosunkowo niskich cenach.

powołanie

Dość trywialne dla wyglądu ATV, przeciętne właściwości użytkowe … Tymczasem cztery koła pojazd terenowy „Stealth-300” jest jednym z najbardziej zakupionych modeli z całej gamy „Velomotors”. Co przyciąga nabywców? Czy to tylko skromna cena?

W rzeczywistości, ten skromny siłą napędową jest dość odporne i mało wymagające. Często jest to ATV jeździł myśliwy i podróżnik, geolog i wyszukiwarkę, rolnik, właściciel dużych stad, górskich, pagórkowaty i bagnisty teren. Gdziekolwiek nakazał motocykle drogowe i samochody mogą jeździć quadem „Stealth-300.”

parametry techniczne

Ten punkt jest niezwykle ważne dla każdego, kto myśli o zakupie. Poniższa tabela przedstawia wszystkie główne wskaźniki.

charakterystyka

znaczenie

silnik

4 cykli, jeden cylinder

Objętość pracy w cm3

276

l moc. a.

19,4

chłodzenie

płynny

wtrysk

gaźnik

początek

rozrusznik elektryczny

PPC

Zmianowego (pasa)

napęd

2 koła / 4 WD

Amortyzatory

Wiosna-hydrauliczny

hamulce:

 • przód
 • tylny
 • Twin wiosna-hydrauliczny
 • sprężynowy pojedynczy hydrauliczny

zawieszenie:

 • lobby
 • tylny
 • niezależne połączenie z obrysu 16 cm
 • niezależne połączenie z obrysu 18 cm

ramka

rurek stalowych

zbiornik gazu, L

14,5

Suchej masy kg

261

Luz, patrz

128

Warto zauważyć, że ATV „Stealth 300„może pracować w odległości 4 lub 2, w zależności od sytuacji.

pozytywne opinie

Często rzeczywiste opinie właścicieli otrzymując produkt o wiele więcej informacji niż danych przedstawionych przez producenta i dystrybutorów kolorowych broszur. Przed zakupem zawsze ma sens, aby zapoznać się z poglądami tych, którzy już udało się złamać w off-road Quad „Stealth-300.”

Recenzje właścicieli tej popularnej i wspólnego transportu, na szczęście, nie są rzadkością. Są wyjątkowo jednomyślni.

Wielu właścicieli szczerze zadowoleni z przejęcia. Według nich, ATV jest bardzo wytrzymały i niezawodny, przy łagodnym traktowaniu może on służyć wiernie przez wiele lat.

Nie można zadowolić fanów podbić dróg oraz dostępność części zamiennych. Są one produkowane w Rosji i Chinach. W obu przypadkach cena jest dość łatwo dostępne.

Duży prześwit i duże koła z głębokim bieżnikiem – zastaw doskonałą drożności. Liczba ta zdobyła wiele pochwał od tych, którym udało się przebić w tej technice. Jednocześnie szczęśliwym i efektywności zużycia paliwa jest niski.

Spowodowane większą uwagę przestronne wygodne krzesło. Nawet jazdy na żwir drogi, chodnika i dziury nie spowoduje dyskomfortu.

Wielu kupujących są pozytywne o zestawie. Obejmuje wyciągarkę elektryczną, ochronę dłoni, lusterka, klakson, autoalarm, hak, powiększone skrzydła.

Podsumowując, możemy wyróżnić najsilniejszą stroną modelu:

 • niezawodność i wytrzymałość;
 • efektywność;
 • prostota;
 • komfort.

słabości modelu

Pewnie, nie ma takiego produktu, który będzie pasował kupca na 100%. To nie jest wyjątkiem i ATV „Stealth-300.” Informacje zwrotne od tych, którzy znaleźli luki w jeepa, nie mniej ważne.

Wiele zadowalające trochę mocy, ale czego można się spodziewać od 19 „koni”? Warto zwrócić uwagę na maksymalną prędkość: jest ona ograniczona do 70-tego km / h. Jeśli uważasz, że to nie wystarczy, można zwrócić uwagę na mocniejszym modelu.

Niektórzy właściciele mówią, że części metalowe są bardzo podatne na rdzę. Na szczęście ten problem można łatwo rozwiązać przy pomocy specjalnych środków zapobiegawczych.

cena

Nowy ATV „Stealth-300” będzie kosztować średnio 240 tysięcy rubli. Wiele ofert można znaleźć na rynku wtórnym. Przed sprzedażą, spróbuj skorzystać z okazji do jazdy próbnej.