461 Shares 4151 views

Jakie są objawy u dzieci Graefe

Jako młoda mama bardzo ciężko. Jak dbać o dziecko, co karmić go, dlaczego płacze? Może jest gorąco? Lub odwrotnie, zbyt zimno? Na jakiej podstawie to oczywiste, że miał ból brzucha?

Każdy regularne wizyty u lekarza staje się przyczyną silnego stresu. Przy wyjazdach do pediatry mogą być nadal używane, ale potem jest okulista, ENT, neurolog. A wszystkie z nich i rolki w niejasnych terminów medycznych. Co, na przykład, jeśli jest on ekspertem umieścić swoje dziecko zdiagnozowano „objawów GRAEFE”? Jaki rodzaj choroby jest to, że? Jeśli spojrzeć w encyklopedii medycznej, można zobaczyć, że ten tak zwany syndrom Graefe jest dziedziczona i charakteryzuje się bardzo ciężkich wad rozwojowych, w tym lekarzy zwanych upośledzenie umysłowe, głuchota, deformacji kręgosłupa, zaćmy i zespołu nawet podobne do schizofrenii. Nie trzeba dodawać, że obraz wychodzi przygnębiające. Ale czekaj panikę: najprawdopodobniej, neurolog nie powiedział ani słowa o zespole. Jest o wiele bardziej prawdopodobne, że wspomnieli, że objawy Graefe. U noworodków, są one dość powszechne.

O charakterystyce bschaya

Objawy Graefe (patrz też poetyckiej nazwie „zachodzącego słońca znak”) – nie jest niczym innym, białą linią, która jest dzieckiem między tęczówką a górnej powieki, kiedy spogląda w dół. Lekarze mówią, że ta funkcja nie wskazuje żadnych odchyleń był niemowlęciem. Wśród najczęstszych przyczyn, które doprowadziły do jego istnienia, lekarze nazywają szczególną anatomiczną strukturę oka lub niedorozwój układu nerwowego. W obu przypadkach objawy GRAEFE nie wymagają interwencji medycznej. Nie ma potrzeby, aby nadziać pigułki dzieci. Tylko czekać: zaledwie sześć miesięcy później układ nerwowy dziecka „dojrzewać” i wszystko wraca do normy.

możliwe powikłania

Należy zauważyć, że w niektórych przypadkach objawem Graefe niemowlęta wymagają monitorowania specjalisty i leczenia długoterminowego. Należy zwrócić uwagę na takie objawy jak: drażliwość, drżenie, i zeza. Jeśli dziecko ma zwyczaj ciągle rzuca głowę, wypluwa fontannę a nawet wykazuje pewne oznaki niedorozwoju, może to oznaczać poważne problemy. Jest prawdopodobne, że dziecko jest zwiększone ciśnienie wewnątrzczaszkowe lub obecny hydrocephalic syndrom. W celu dokonania dokładnej diagnozy, trzeba przejść przez kilka kontroli. Neurologa skierowanie na rezonans magnetyczny i tomografia komputerowa, USG czaszki, elektroencefalografii. Tylko wtedy, gdy wyniki zostaną uzyskane, możliwe jest, aby myśleć o leczeniu. W zależności od sytuacji, lekarz może przepisać leki lub kurs masażu. Jest również bardzo dobrze do nurkowania (oczywiście musi to odbywać się pod czujnym okiem instruktora). Jeśli dynamika jest pozytywna, dziecko szybko odzyskać. Jeżeli nie jesteś pewien, że Twoje dziecko jest rzeczywiście przedstawić ten problem, wygląd, wygląda jak dzieci objawem Graefe – zdjęcie można znaleźć w każdej książce medycznej.