228 Shares 5038 views

Mogę dać aspirynę dziecka?

Mogę dać aspirynę dla dziecka? Ten problem zainteresował się niedawno wielu rodziców. Po tym wszystkim, zanim lek ma nikogo wątpliwości. Zajęło wszystkie sondaże, jeśli trzeba było doprowadzić temperaturę w dół. Ale medycyna nie stoi w miejscu. Naukowcy zaczęli przeprowadzać różne badania, które kwestionują korzyści z naszych obecnych środków. Więc można podawać aspiryny dzieciom? Na to pytanie spróbujemy odpowiedzieć na. W rzeczywistości, jeśli to dobry interes, to nie ma problemu lub wątpliwości, powinien powstać.


W dawnych czasach

Najczęstszym objawem choroby jest prawie każdy wzrost temperatury ciała. W pewnym momencie może okazać się zbyt wysoka. Aby doprowadzić temperaturę w dół, zanim wszystkie sondaże dać aspirynę. Dziecko lub dorosły – nie ma znaczenia. Po prostu inna dawka leku. I bardzo szybko temperatura ciała wraca do normy. W związku z powyższym, stan pacjenta poprawił.

Aspirynę – to uniwersalne środki obniżające temperaturę. W czystej postaci można je znaleźć w każdej aptece. To nie jest bardzo drogie, dostępne dla każdego obywatela. Ale niewielu z nas wie o zaletach leku.

Wątpliwości po studiach

„Czy dzieci aspiryny?” – Ta sprawa zaczęła wzbudzać rodziców niedawno. Jak już wspomniano, kwestionowane takie wspólne i dobrze znani naukowcy narkotyków przewidzenia. Zaczęto przeprowadzać szereg badań, które wskazywały na wątpliwych korzyści zdrowotnych leku.

Rzeczywiście, aspiryna jest szybko powala ciepła. Ale jakim kosztem? Naukowcy po badaniach stwierdzono, że aspiryna jest substancją toksyczną. I należy zawsze przyjmować z dużą ostrożnością. I przez dorosłych i osób starszych. Ale czy aby podawać aspiryny dziecka?

niebezpiecznie blisko

Odpowiedź na to pytanie każdy rodzic powinien sobie. Po tym wszystkim, tylko przedstawiciele prawni są odpowiedzialni za życie i zdrowie dziecka do dorosłości.

Aspiryny dzieciom na wcześniej określonym czasie. Bardziej szczegółowo, gdy jednostka jest ogrzewana do około 38,5 ° C. Jeżeli korpus jest wzrost temperatury tak, że jest w stanie poradzić sobie z tą chorobą.

Mówi się, że naukowcy zakwestionowali uważane lek. Ale jak dokładnie? Co ja jestem tak zaskoczony najczęściej nowoczesnego aspiryny medycznej? Badania wykazały, że dzieci, które otrzymały lek, są bardziej podatne na zespół Reye'a – toksyczne uszkodzenie mózgu. Ponadto, ogólny stan dziecka jest poważnie pogarsza. Tak, odbiega temperatury, ale w jego miejsce może przyjść skutki uboczne, takie jak bóle głowy, bóle brzucha, wymioty i zawroty głowy. W ogóle, nikt nie jest bezpieczny od zatrucia. A więc wszystko stawało się coraz bardziej nasuwa się pytanie, ile jest potrzebne aspiryny dzieciom. Może dać lub lepiej powstrzymać się od tego leku?

Głównym składnikiem

To zostało powiedziane – odpowiedź na to pytanie może dać tylko każdy rodzic konkretnego dziecka. Postanawia jak wykonać zabieg. można dać dziecku aspirynę nieumyślnie. W jaki sposób?

Chodzi o to, że aspiryna – jest głównym składnikiem większości przeciwgorączkowych. Można go znaleźć zarówno u dzieci jak i u dorosłych leków. Nic dziwnego, bo aspiryna doskonale walczą z dowolnej temperaturze! Więc jeśli zdecydujesz się nie dać dziecku właśnie ten składnik, dokładnie przestudiować skład każdego leku. Być może okaże się, aspiryny!

noworodki

Nie denerwuj się, jeśli nagle dał nasz dzisiaj oznacza dziecko. To wszystko zależy od wieku małoletniego. Po tym wszystkim, w pewnym określonym momencie, lek nie przynieść wiele szkód. Przekonajmy się, gdy staje się niebezpieczne dla dziecka.

Czy jedno dziecko (jeden rok) na aspirynę? Lekarze nie zalecają tego narzędzia, aby dać noworodka. Jednak do 12 miesięcy, dzieci są bardzo aktywnie rozwija, ponieważ ich układ odpornościowy nie jest jeszcze wystarczająco rozwinięta. I każdy lek może nie być dobra reakcja. W każdym razie, aspiryna – poważnym narzędziem. Noworodka, nie jest podana w żadnych okolicznościach. Chyba że w ostateczności, tylko jeśli będzie on uratować dziecko od śmierci.

Lekarze zalecają aspirynę wymienić niektóre łagodniejsze środki obniżające temperaturę. Wiele z nich. Wystarczy upewnić się, że w składzie nie było żadnej wzmianki aspiryny!

średni wiek

Mogę rzeczywiście aspiryny dziecko? Po pierwszym roku życia, rozpoczyna się noworodka, jak pokazuje praktyka, chorują częściej. Choroby często towarzyszy gorączka. Jak zrobić rodzice? Czy warto, aby podnieść niektóre szczególne środki, aby obniżyć temperaturę lub można po prostu dać dziecku aspirynę?

Zaleca się również po roku aspiryny otrzymać. Jeśli od czasu do czasu dać ten lek do małoletniego, nic poważnego się nie stanie. Po tym wszystkim, aspiryna uratowany od upału wszystko przez długi czas. I nikt nie mówił o zagrożeniach związanych z tym lekiem. Tak, często podawać aspiryny dziecka nie jest tego warta. Nawet dorośli nie są zalecane częste przyjmowanie, nie mówiąc już mówić o dzieciach! Ale sformułowanie na jedną tabletkę / saszetka nic złego się nie stanie.

Jednak staram się nie angażować. Po tym wszystkim, aspiryna – jest silnym rzeczy. I nie dać dziecku często. Lepiej ograniczyć „Panadol”. Jest to najbardziej korzystne rozwiązania. W każdym razie, tak wielu ludzi myśli lekarzy. Aspiryna, niech nam tylko wtedy, gdy temperatura gwałtownie rośnie lub, czy nie łamie. Dostarcza lek w nagłych przypadkach.

zielone światło

Więc kiedy można dać dziecku aspirynę, tak że nie było niebezpieczne dla jego zdrowia? Lekarze nie zalecają podając ten lek dla nieletnich poniżej 14 roku życia. Tak więc, aż dziecko osiągnie status nastolatek, kwas acetylosalicylowy nie powinny być stosowane jako leki przeciwgorączkowe dla niego. Ale po 14 latach możliwe jest stosowanie preparatu w taki sam sposób jak dorośli.

W ogóle, aspiryna nie jest zakazane. To sprawdzone sposoby obniżania temperatury. Jeśli dajesz go do swojego dziecka i nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych, nie ma powodu, aby alarm. Wiele dzieci rosną zdrowo, ale wziął aspirynę. Tak, był noworodek pokazano tylko ratować życie, a ludzie w wieku 14 lat przewidziana jest tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Ale to nie powód do paniki, jeśli zamiast „Panadol” dziecko danego kwasu acetylosalicylowego. Tylko uważaj na drobne stanie i nie daje mu żadnej technologii innych firm, aby obniżyć temperaturę.