867 Shares 6522 views

Soczewki kontaktowe Air Optix miękkie: fotografie, cechy i recenzje

Jeśli chodzi o dobór soczewek kontaktowych, informacje nie dzieje się wiele. Rynek miękkie optyka dzisiaj jest ogromny. Niemal co roku pojawia się coraz więcej nowych odkryć i pomysłów od producentów produktów okulistycznych. Niektóre z nich okazują się być prawdziwy przełom w medycynie dla oczu i pomóc milionom ludzi, aby zobaczyć jasne kolory świata ponownie. To na pewno się podoba. Ale każdy z nas jest inny i to jest wielki doszła do tysięcy ludzi, można łatwo zranić. Podejście do wyboru takich produktów trzeba bardzo starannie. Czasami trzeba spróbować kilkunastu soczewek, by w końcu znaleźć coś, co naprawdę ci odpowiada. Będziemy rozmawiać o produktach firmy Ciba Vision, która jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku. Jest to niezawodny asystent w walce o jasnej wizji. Kontaktowe soczewki Air Optix od Ciba Vision w odpowiednim czasie stał się prawdziwym przełomem w sztuce tworząc komfortowe, bezpieczne i niezawodne optykę. Nawet po wielu latach, wytrwale trzymać pozycję na rynku światowym.

Air Optix

Air Optix linia miękkich optyki kontaktowych został stworzony w celu zapewnienia bezpieczeństwa pacjenta i wygodne korzystanie z soczewek. soczewek silikonowo-hydrożelowych wykonane splash w dziedzinie okulistyki. Materiał ten jest higroskopijny, co oznacza, że pozwala na oko oddychać. Podczas noszenia soczewek powierzchni oka jest zasłonięty przez ciało obce. To tworzy barierę dla przenikania powietrza, w związku z czym pacjent może być niedotlenienie tkanek i może to prowadzić do poważnych chorób rogówki. Soczewki kontaktowe Air Optix są pozbawione takich problemów. Mogą być noszone przez długi czas, bez konieczności demontażu i dlatego twoje oczy będą zawsze otrzymują wystarczającą ilość tlenu. Takie soczewki nie powodują podrażnień i nie wysusza. Środek nawilżający w składzie materiału będzie zwilżać powierzchnię na własną rękę i nie chłonie wilgoci z jego oczu, jak to często bywało w poprzednich generacji soczewek. Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua (3 lub 6 soczewek w opakowaniu dla wygody) – szczególnie dla osób, które mają unikalny model może rozwijać niedotlenienia rogówki, został opracowany. Unikalny sposób obróbki powierzchni optycznych powoduje to znacznie większą odporność na złogów białka, co oznacza, że noszenie soczewek będzie bezpieczne i nie spowoduje pojawienie urazów rogówki lub infekcji. Do tej pory linia Air Optix ma kilka rodzajów soczewek, z których każda jest dostosowana do charakterystyki potencjalnych klientów. Przyjrzyjmy się każdej z nich w szczegółach.

Obiektyw "Night & Day"

Miękkie soczewki kontaktowe Air Optix dzień i noc – unikalny rozwój okulistów. Mają bardzo wysoką zdolność przenoszenia tlenu. Można nosić te soczewki bez zdejmowania, na miesiąc. Nie można po prostu zapomnieć o przykrych doznań, ale także, że wszyscy są sobie miękkie optykę! materiał hydrożelowy zapewnia niezawodną wilgoci i oddech twoich oczach. Producent zadbał o utrzymanie. Nie trzeba być usunięte, umyte i zdezynfekowane soczewki kontaktowe Air Optix Night & Day. Mają unikalną zdolność do utrzymywania się na nie sam depozytów, a więc zawsze pozostają czyste. Możesz spać w nich dzień i noc i nie martwić się o możliwych konsekwencjach. Rozwój specjalny pomoże poprawić swoją wizję w ciągu dnia iw nocy. Prawdziwym odkryciem dla osób prowadzących aktywny tryb życia!

O wysokim stopniu uwodnienia

Miękkie soczewki kontaktowe Air Optix Aqua mają wiele zalet: są one doskonale oddychają, mają zwiększony poziom wilgotności, a ich unikalna konstrukcja pozwala na materiał do podjęcia kształt swojego ucznia. Soczewka ma gładką zewnętrzną kącie wierzchołkowym 37 °, nie pozwala na szybkie umieszczenie soczewki w pozycji bez nadmiernego uszkodzenia oka. Często pojawiają się takie trudności w ludzi, którzy dopiero zaczynają korzystać z takich optykę. Soczewki kontaktowe Air Optix miękki Aqua są specjalnie zaprojektowane dla ludzi z powierzchni wrażliwych oczu. Są one szczególnie przydatne dla osób, które są skłonne do rogówki niedotlenienia (hipoksji). Wysoki stopień wilgoci sprawi, że komfort noszenia. Zaleca się używać ten produkt zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Początkujący powinni go używać, aby dowiedzieć się od codziennego noszenia, gdy oczy dostosować, można przejść na tryb przedłużonego (ale nie więcej niż tydzień od ciągłego noszenia). Ten produkt można kupić w różnych opakowaniach. Są to soczewki kontaktowe Air Optix Aqua – 3 soczewki i 6. Ale jeśli chcesz, możesz je kupić oddzielnie, zwłaszcza gdy moc optyczna z lewego i prawego oka są różne. Noszenie takich obiektywów zaprojektowanych do jednego miesiąca.

przy dalekowzroczności

Z wiekiem, większość z nas rozwija dalekowzroczności. Ciba Vision sympatyczny do tej kwestii i zaprosił tych, którzy są starsi, soczewki kontaktowe Air Optix Aqua wieloogniskowe. Teraz można zapomnieć o ciężkich i niewygodnych okularów z grubego szkła. Delikatne cienkie soczewki, aby powrócić poprzedniego dnia i wizja nie zawiedzie w nocy. widać równie dobrze, zarówno blisko i długodystansowych. Soczewki kontaktowe Air Optix Aqua wieloogniskowe mogą być noszone w sposób ciągły przez tydzień. Są dobrze utrzymane na powierzchni oka i nie jest kłopot. Żywotność takiego obiektywu – 1 miesiąc.

w astygmatyzm

Soczewki kontaktowe Air Optix for Astigmatism są tworzone na specjalne oka. Przez długi czas uważano, że astygmatyzm – diagnoza dla życia i skorygować takie odchylenie może jedynie okulary. Ale to rozwiązanie zostanie znaleziony. Dziś oba okuliści i ich pacjenci byli w stanie ocenić rozwój uniwersalny i daje im najwyższą ocenę. Toryczne soczewki kontaktowe Air Optix for Astigmatism koryguje wzrok jest doskonały, dobrze umocowane w oczy i łatwo wybrać dla każdego klienta. Większość części objętościowe są po 4 i 8 godzinach, są stabilnie zachowują soczewki w oku pacjenta. Ona nie „pływać” i nie podrażnia oczu. W takiej optyce mogą spać lub wybrać się na spacer w nocy. Noszenia tych soczewek może być dłuższy niż 1 miesiąc.

Będą zmiany koloru oczu

Kolorowe soczewki kontaktowe Air Optix kolorów sprawi, że atrakcyjny wygląd i nadać mu połysk. Chcesz radykalne zmiany? Proste! Kolekcja obiektyw 9 pokazano w różnych odcieniach. Unikalna konstrukcja Air Optix kolory sprawiają, że noszenie kolorowych soczewek nawet bardziej miękkie i bezpieczne. Barwnik, w przeciwieństwie do innych firm zabarwionych soczewek, nie jest stosowana na powierzchnię elementów optycznych i wstrzykuje do hydrożelu silikonowego. W ten sposób struktura powierzchni soczewki nie jest zakłócony, ale pozostaje idealnie gładka. Soczewki te nie będą powodować mikrourazy rogówki i skorzystać z wygodnych. Im ciemniejszy kolor fringing krawędzie, aby wyglądać bardziej wyraziste i jasne. Takie soczewki kontaktowe Air Optix, opinie o jego praktyczności i wygody zebrało bardzo pozytywne. Jedynie w rzadkich przypadkach klienci zauważyć dyskretnych suchość oczu, które można łatwo rozwiązać stosując krople nawilżające. Okuliści polecić strzelać kolorowe soczewki na noc do oka może lepiej odpocząć. Obiektyw przeznaczony jest do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Nosić bez zdejmowania?

Soczewki wykonane długo działający, czyli mogą być noszone w sposób ciągły, nawet bez zdejmowania na noc. Ale w tym samym czasie i powinien być wrażliwy na ich oczach. Będąc pod sztucznym filmie, nawet jeśli jest to wysokiej jakości – nie jest najlepszą perspektywą dla wrażliwych oczu. Oczy potrzebują odpoczynku. Dlatego starają się usunąć soczewki na noc do oka może w pełni się zrelaksować. Jeśli czujesz dyskomfort podczas noszenia soczewek, optyka miękkie trzeba zrezygnować lub spróbować obiektywem innych firm. Stały dyskomfort może prowadzić do poważnych konsekwencji.

opinie o produkcie

Soczewki kontaktowe Air Optix wykorzystuje ogromną liczbę ludzi na całym świecie. Zdecydowana większość opinii o tym produkcie jest pozytywna. Wiele rozwiązali problem z wadami wzroku jest firmą soczewki Ciba Vision. Używają produkt przez kilka lat, i zmienić go na dowolny inny nie jest jeszcze gotowy. Ale są rzadkie przypadki ujemnego sprzężenia zwrotnego. Choć firma twierdzi, jakości materiałów oddychających i doskonałe zwilżające, u niektórych pacjentów, a produkt nie pasuje. Powstał suchy, piasek w oczy, i znaczący dyskomfort. Niektórzy ludzie czują się zmęczeni po długim noszeniu soczewek. Cóż, wybór optyki kontaktowych – nie jest łatwym zadaniem, nawet optymalnym materiałem jest hydrożel silikonowy też, wydaje się, może spowodować indywidualnej nietolerancji.

Jak dbać?

Soczewki kontaktowe Air Optix wymagają takiej samej opieki jak innych miękkich optyki. Materiał, z którego zestaw soczewki ma szczególną konstrukcję – osiada osadów organicznych mniej niż tradycyjne hydrożele. Ale konieczne jest również, aby dbać o nich, zwłaszcza jeśli często strzelać obiektywu. Uzyskaj pojemnik do przechowywania pojedynczych soczewek i ciecz. Przed wyjęciem optycznych, wlać do komórek pojemnika niewielką ilość cieczy. Wyjąć soczewki i umieścić na niej kilka kropli roztworu, delikatnie pocierać palcami i przemyć świeżą porcję. Teraz, obiektyw może być umieszczony w pojemniku. Pamiętaj, że wszystkie zabiegi powinny być wykonywane tylko dokładnie czyste ręce. Przechowywać pojemnik w czystości.

podsumować

Ciba Vision Spółka jest zaangażowana w rozwój wielu materiałów i wyrobów optycznych, starając się jedynie stosować techniki najnowocześniejsze i materiałów rozwoju. Jej produkty są uważane za jeden z najlepszych i popularne wśród wielu ludzi we wszystkich zakątkach globu. Mamy nadzieję, Ciba Vision się nie kończy, a wkrótce zobaczymy jeszcze więcej wysokiej jakości, unikalne i niezawodne produkty, które pomogą nam utrzymać, zachować lub przywrócić wzrok przez wiele lat.