422 Shares 8473 views

„Polymethylsiloxane Polyhydrate”: nazwa handlowa, cena, zastosowanie

Każdy lek posiada własną nazwę handlową oraz składnik aktywny. Informacja o nich jest zarejestrowany na początku adnotacją. Dzisiejszy artykuł będzie powiedzieć o tym, co jest Polymethylsiloxane Polyhydrate. nazwa handlowa, wartość tego narzędzia i jego zastosowania zostaną zaprezentowane na uwagę.


polymethylsiloxane polyhydrate

Ten materiał jest białą pastą lub kolor przezroczysty. Składnik dotyczy sorbentu, przeznaczone do podawania doustnego. Po użyciu polymethylsiloxane polyhydrate łączy chorobotwórczych mikroorganizmów, wirusów, szkodliwych substancji, toksyn i metabolitów. W przyszłości, natychmiast wyrzucane są w sposób naturalny. Zauważ, że głównym składnikiem nie jest wchłaniany do krwiobiegu. Enerosorbent wychodzi z ciała ludzkiego w postaci niezmienionej. W związku z tym, że jest bezpieczny.

opisane narzędzie w aptece sprzedawane pod nazwą handlową „ENTEROSGEL”. Polymethylsiloxane Polyhydrate jest w dwóch smakach: słodkim smaku pasty i żelu. Koszt leku zależy od jego kształtu. Żel można kupić za 400 rubli. Słodki makaron będzie kosztować średnio 100 $ droższy.

Zakres zastosowania

Polymethylsiloxane Polyhydrate substancja jest stosowana w wielu dziedzinach medycyny. Został powołany w celu wyeliminowania reakcji alergicznych, w celu zapobieżenia im. Preparat „ENTEROSGEL” jest stosowany w zatruciach: zatrucia, spożywaniem alkoholu, wdychanie szkodliwych substancji. Lek jest skuteczny w biegunek różnego pochodzenia, jak to działa w jelitach. Pasta jest stosowany i jako dodatek w chorobach zakaźnych, gorączki, zmianami wirusowe i niewydolności nerek.

Należy zrezygnować z korzystania z polymethylsiloxane polyhydrate w przypadku, gdy istnieje duża wrażliwość na niego. Zabronione jest również do korzystania z leków na atonii jelit.

dodatkowo

Lek może być wykonane w jego pierwotnej postaci i wstępnie rozpuścić w szklance wody. Sorbent może być stosowany u kobiet w ciąży, w okresie laktacji. Dzieci „ENTEROSGEL” jest zalecany od pierwszych dni życia, ale tylko na zeznaniach. Ważne jest użycie substancji aktywnej niezależnie od innych kompleksów kompozycji, żywności i witamin. Optymalny odstęp pomiędzy ich użytkowania wynosi 1-2 godzin. Lek jest średnio od jednego dnia do 10 dni. Bardziej szczegółowe informacje na ten temat daje lekarzowi.

W przypadku przedawkowania może dojść do Polymethylsiloxane oznacza Polyhydrate zaparcia. Niektórzy użytkownicy zgłaszają bóle brzucha, nudności. Znaki te wskazują niewłaściwą aplikację lub masz nadwrażliwość na lek. Jeśli tak się stanie, należy skontaktować się z lekarzem.

podsumować

Nie zaleca instrukcje użytkowania przez długi czas, aby wykorzystać ten lek „ENTEROSGEL”. Cena leku jest wystarczająco wysokie – mówi konsumentów. Teraz można kupić inne środki chelatujące, który będzie tańszy. Niewątpliwą zaletą tego leku jest możliwość bezproblemowego stosowania u dzieci. Słodka pasta może nawet być stosowane do pliku cookie, który jest wykorzystywany przez wielu rodziców. Dziecko może łatwo jeść tego produktu.

Pasta i żel „ENTEROSGEL” ma pozytywną opinię, lek i usuwa substancje toksyczne produkty z organizmu. Szkodliwe cząstki można otrzymać lub izolować od zewnątrz do wnętrza organizmu. Sorbent „ENTEROSGEL” można kupić bez recepty, ale przed użyciem dokładnie przeczytać instrukcję i postępować zgodnie dawki.

520 shares 3303 views
417 shares 7828 views
501 shares 6345 views