208 Shares 6422 views

Szary małpa, albo największy wilk w świecie

Naukowo Stwierdzono, że największy wilk w świecie – jest szary. To on – bohater tego artykułu. Szary wilk – To ogromny kły drapieżnika. Wizualnie wygląda mocny pies. Tylko tu różnica jest niezbędny dla osoby pomiędzy nimi. Pies – przyjaciel jego, a wilk – wrogiem. Największy wilk na świecie ma od niepamiętnych czasów zaatakowany zwierząt gospodarskich, a szczególnie głodny zimą – za osobę. Z tego powodu ludzie zaczęli nosić ze sobą poważną walkę o skórze przez drapieżniki płatnych dobre premie. Oczywiście, mężczyzna wyszedł z tej walki zwycięsko. W Wielkiej Brytanii, na przykład, zostały całkowicie odcięte wszystkie wilki. To była taka radość dla wszystkich osób, które na cześć tego wydarzenia, nawet pomnik!

Davie wilki!

W połowie XX wieku największy wilk na świecie (zdjęcia №2) był niemal zniszczona przez człowieka. Jeszcze trochę, a szare drapieżniki wymarły w ogóle, gdyby nie jedna rzecz. Gdy żniwa zaczęły być narażone na inwazję ogromnej liczby hodowanych ptaków, łosie, jelenie i inne szkodniki, człowiek zrozumiał, że Matka Natura mądry wymyślił wilk nie jest na próżno.

Zapisz wilki!

Zostały one wysłane do tej ziemi jako zagrożenie ostrzegania hodowli roślinożerne szkodniki. Największy wilk w świecie (i wielu innych z jego rodzaju) wspiera równowagę żywieniową, uniemożliwiające szkodniki rozmnażać. Od tego czasu ludzie mają zmniejszone, a nawet zatrzymał się w niektórych obszarach, na polowanie na wilki. Jak się okazało, szare drapieżniki były również pielęgniarki lasy, czyli eksterminacji chorych i rannych zwierząt. Z tego powodu, w wielu krajach, całkowicie zniszczone wilki (np UK), szybko zaczął masowych zakupów tych zwierząt. styl życia

Największy wilk w świecie waży do 86 kilogramów! W końcu on – 1,6 metra na ramię i do 90 centymetrów …! Te olbrzymy żyją w Syberii i Alaski. W przeciwieństwie łapach pies, wilk nogi są znacznie wyższe i szersze, a ich ślad – coraz obrazowo. drapieżnik mimika jest znacznie bardziej wyraziste niż jego krewni – kojoty, psy, szakale. zapach wilka – jeden z najlepszych na świecie. Trudno w to uwierzyć, ale zaczną zapach zapach … Więcej 1,5 km (!). Ponadto, jest to dość wytrwałych zwierzęta. Dzień sobie pozwolić, aby uruchomić do 80 kilometrów. Predator z prędkością do 60 km / h.

Wilki żyją w opakowaniach. Jest to bardzo zdyscyplinowany zwierzę. Każda jednostka ma określone miejsce i pozycję w jego kudłaty „zbiorowy”. Każdy spór został rozwiązany po prostu: groźne postawy i błędne ryk. Jednakże, jeśli przyjdzie co do czego, kilka wilki mogą capnąć jednego z przeciwników w celu przywrócenia sprawiedliwości i porządku, aż było za późno. polowanie

Największy wilk w świecie – wielki myśliwy. Latem stado szarych wilków do polowania w nocy, ten sam dzień – odpoczynek. Kiedy przychodzi zima głodne drapieżniki atakują dzień. Jak już powiedzieliśmy, ich węch jest godny wielkiego szacunku. Po wyczuł zapach setki metrów produkcji, zaczynają ją śledzić. Na przykład, łosia o wadze prawie 5 kwintali – to dość groźnym przeciwnikiem. Złap powinno być „mądrze”. Nie ma sensu z nim do czynienia, gdy znajduje się w pozycji, broniąc potężne ciosy przednimi kopytami. Wilki są w pełni świadomi, więc czekać, aż nie będą uciekać od nich. Gdy to się stało, stada razem łoś ataków. Sztuką jest to, że bieganie jest bardzo trudne do obrony, ale atak – tylko w prawo. Jednak większość z wilkami złapany chore, stare i rannych zwierząt. To nie jest do niczego, że są one nazywane lasy pielęgniarek!